Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברוכים השבים לי ! אחרי הרבה זמן שלא נכנסתי למדור - זקוק לעזרה בדיטול של רכבי .

שימו לב! השרשור הזה בן 3596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לה"ו

אז ככה , לאחרונה התחדשתי לי בטויוטה פריוס אשר נקנתה מחברת ליסינג - מופתע עד מאוד שמצב הרכב היה בסדר גמור בכללי , לא צריך להתלהב, לא חדש , אבל במצב מעולה אפילו הייתי אומר.

מה בכל זאת אני צריך -

1.בכל סביבת הכפתורים של הרכב ויש הרבה , הצטברו כמו לכלוכים דביקים כאלה . - איזה מוצר בשביל זה ?

2.הג'אנטים - די מלוכלכים - יש לי מגנזיום מתחת לטאסות אבל ככה זה הגיע עם הרכב - מגנזיום ועליהם טסה בקיבוע של הברגים של הג'אנט.

3.אני מתלבט אם להסיר בכלל את הטאסות או שעדיף להשאיר אותם , בהמשך נעלה תמונה של הפנים והחוץ.

4.ישנם כתמי מדבקה,כניראה של היבואן , שהוסרה ונשאר סימני המדבקה על החלון וגם על 2 מקומות בפח .

5.סתם ריחן נחמד להמלצה , לא עם ריח חזק שיגרום ל להקיא , המלצה למשהו קליל ביותר.

6.תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על מחבקת העצים מיפן.

1. apc מדולל 1:10 יעשה את העבודה.

2. לא בידיוק שאלת שאלה, אבל מניח שמחפש מוצר לנקיון של החישוקים - meguries hot rims.

3. נחכה לתמונה.

4. על החלון- ניגוב עם מיקרופייבר ואלכוהול, אם לא עזר, חמם את האיזור בעזרת פן ושוב עבור עליו עם אלכוהול.

(גם טינר יכול לעזור).

בצע זאת גם על הפח בעזרת האלכוהול, אך דלל אותו במעט מים כעדי להוריד מהחוזק שלו.

אם לא יעזור, יש חומרים יעודיים, אבל מוטב לנסות אמצעים ביתיים קודם.

5. קליפורניה בריח דובדבן - פותח מעט, זורק בבגאז', ונהנה מריח מעולה ועדין לתקופה מאוד ארוכה (גם הקוקוס נחמד).

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות ! רק שאני יבין- ה- apc ביחס של 1 ל-10 - קניתי בזמנו של שופרסל- הוא בסדר לצורך העניין ?

להכניס לשפריצר ולרסס או למהול בסחבה נקיה וככה לנקות ? גם לשאר הפלסטיק ברכב הוא יהיה טוב ?

יחס כזה הוא לא חלש מידיי ?!

האם יהיה גם טוב לחישוקי הרכב ?

על החלון , אציטון זה אלכוהול ? או שיש משהו ייעודי לזה?

בקשר לריח דובדבן,מעולה ! גאוני הרעיון של הבגאז' כי הוא פתוח אצלי ברכב ולא סגור וככה יוצא שהעציץ הריחני הזה , לא יהיה תקוע לי מול הדשבורד הקדמי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לAPC בדיוק כמו שאמרת,אתה יכול ב2 הדרכים, לפי דעתי מונלץ לרסס על אותו אזור.

יחס כזה הוא מצויין לחלקי הפלסטיק שברכב. אתה יכול גם לחישוקים ממה שהבנתי, אבל זה לא מומלץ להשתמש בחומר הזה עליהם על בסיס קבוע.

ממש לא להשתמש באציטון, תשתמש באלכוהול לחיטוי יש בבית מרקחת/סופר פארם.

Seat Leon 1.8T 248Hp//2017

Stage 1 // Revo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- אל תרסס את הapc ישירות על האיזור, רסס על המיקרופייבר ונקה, הרבה יותר בטוח ועדיף שלא ינזל פנימה לתוך המגעים.

יחס כזה הוא לא חלש מידי והוא מספיק בטוח לשימוש על פלסטיקה, אך במקרה ויכולת הניקוי לא מספקת אותך, אין בעיה להוריד דילול בצורה מתונה.

- לגבי החישוקים, לא הייתי ממליץ לנקות עם apc, אין להם יכולת ניקוי עמוקה כמו של מוצר ייעודי, אבק בלמים מפוייח ישאר במקומו גם אחרי ריסוס של apc. (אולי יתאים בדילול נמוך לתחזוקה שוטפת, לא יודע, לא ניסיתי).

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...