Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

RS50 מהחברה

supra _men
שימו לב! השרשור הזה בן 7061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל מי ששאלתי על אפריליה ר ס אמרו לי שהיא לא נותנת ביצועים

ושכל מי שמוכר עושה דברים לאופנוע ומוכר אותו דפוק ואחר כך אתה נדפק עם כל התיקונים

וזה לא שווה לקנות אותו משומש בגלל שאתה מפסיד את כל הכסף על התיקונים.

אז עשיתי בירורים והאופנוע עולה מהחברה שנת 98 שזאת השנה שאופנוע לא עושה

הרבה בעיות עולה 6500 שזה סכום סביר לאופנוע..

רציתי לשאול אותכם איך אפשר להשיג את האופנוע מהחברה ואיפה ממוקמת החברה שאפשר לקנות

שמה את האופנוע..

אתם יכולים לתת את עצתכם על האופנוע רק לא לבאס אותי כי אני ממש בקטע של האופנוע הזה

תודה מראש..

להתראות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לבאס, אבל אי אפשר לקנות אותו מהחברה..

לא נשארו חתיכות מ98... או בכלל..

ואין להם כבר יבואן בישראל מספר שנים...

מצטער לאכזב..

עם היה 98 חדש מהחברה במחיר כזה.. מי לא היה קונה...

בעליו החדש של HONDA CR 125!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אחי אני רק רוצה לדעת איפה החברה 100% יש את כל מה שאמרתי זה נכון כי וידאתי כמה שרק אפשר 6500 מהחברה אני רק מקווה שמישהו שיודע יעזור לי ויכתוב את מיקום של המקום

אתה יכול לבדוק אפילו ב

http://www.motobike.co.il

שיש את האופנוע הזה מהחברה 6500 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אחי אני רק רוצה לדעת איפה החברה 100% יש את כל מה שאמרתי זה נכון כי וידאתי כמה שרק אפשר 6500 מהחברה אני רק מקווה שמישהו שיודע יעזור לי ויכתוב את מיקום של המקום

אתה יכול לבדוק אפילו ב

www.motobike.co.il

שיש את האופנוע הזה מהחברה 6500 ש"ח

בטח שיש אפריליה RS50 מהחברה.החברה נקראת "המוסך התותח של דוד ושמעון" והיא נמצאת על המדרכה ליד הבית שלהם בשכונת הרכבת בלוד.ה"חברה" מתפרנסת לא רע בכלל מאנשים כמוך שמתעקשים על חברה שכבר שנים לא נמצאת בארץ.וידאת כמה שרק אפשר? אז אני לא רק שוידאתי,גם הריגה וידאתי-אין אפריליה בארץ:snipersmi .

מעבר לכך,באמת נראה לך שיבואן מחזיק כלי במחסנים כמעט 7 שנים?:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בחור שמבין ממש מהר שמסבירים לאט, לך תבקש במטרו פארק 2000 כ''ס ,לקנות אפריליה מודל98 חדשה לחלוטין ב6500 ש'ח.

שיהיה בהצלחה ותתחדש על הכאילו אופנוע חדש.:shock:

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברה נמצאת באיטליה, למרות כל הקשיים היא עדיין באותו מקום.

בהצלחה.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשוב שנייה על מה שכתבת..

שנת 98 מהחברה?

אתה באמת חושב שהחברה תחזיק 7 שנים אופנוע?

אם אתה כל כך "חם" על האופנוע הזה אז אתה יכול לקנות מבנאדם שנת 99 לשלם 4,500 שקלים ,להוסיף עוד אלף לחדש כל מיני חלקים והינה יש לך אפריליה במצב לא רע בכלל!

ראשון לישורת וראשון לחצות את קו הסיום.כל צעד מחושב...,

עם דמעות בעניים הוא מודה לקבוצה, לספונסרים שלו , לקהל , לשופטים , למזג האויר , לכל העולם ולהוריו שהביאוהו עד הלום!:wave2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את 3 הכלים משנת 98 אני קניתי מ.ב לפירוק ממטרו, נשארו מהן רק שילדה חדשה.

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש 99 בארץ..

תגידו יש אפריליה RS

2000,2001 או 2002 בארץ?...זה ממש חשוב

עם דמעות בעניים הוא מודה לקבוצה, לספונסרים שלו , לקהל , לשופטים , למזג האויר , לכל העולם ולהוריו שהביאוהו עד הלום!:wave2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש 99 בארץ..

תגידו יש אפריליה RS

2000,2001 או 2002 בארץ?...זה ממש חשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי אותכם שאלה .. לא ביקשתי כמה ליצנים שיצחקו על השאלות שלי אתם מאוד חכמים להגיב בצורה לא רצינית באיטרנט מי שרוצה שיתכתב איתי בפרטי ושיגיד את מה שהוא רוצה אלי אישית לא אל כל החברים בפורום הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי אותכם שאלה .. לא ביקשתי כמה ליצנים שיצחקו על השאלות שלי אתם מאוד חכמים להגיב בצורה לא רצינית באיטרנט מי שרוצה שיתכתב איתי בפרטי ושיגיד את מה שהוא רוצה אלי אישית לא אל כל החברים בפורום הזה
תקשיב... אני אישית לא באתי לצחוק עלייך ממש ללא...

אני רק אמרתי לך.. תבין, אין אפריליה חדש מהחברה. לא בישראל.

בעליו החדש של HONDA CR 125!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...