Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי אאוטלנדר 2014 instyle או שברולט אורלנדו 2014

שנוזי
שימו לב! השרשור הזה בן 3588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יעוץ קל וקצר.

אני אמור לבחור רכב מהליסינג של העבודה ואלה שתי הבחירות היחידות עם 7 מקומות.

מה עדיף? ואני אסביר איפה ההתלבטות.

אני מגיע מקרייזלר ווייג'ר ארוך, והגיע הזמן לחסוך בהוצאות (לכן הוחלט על רכב עבודה), נסעתי היום על האורלנדו והוא מאוד נח וחזק, מזכיר במשהו את הקרריזלר שלי, מצד שני החיסרון הענק שלו - אין מקום, לא בתא מטען ולא בשורה השלישית, נראה ממש ממש צפוף.

במיצובישי לא נהגתי ואין לי זמן לחכות לנסיעת מבחן, אבל בטוח לפי כל מי שדיברתי איתו שהוא מרווח יותר בלי ספק במיוחד בדגם של 2014 וגם יותר נח.

והחשש הוא שהנהיגה בו לא תהיה נוחה כמו באורלנדו / קרייזלר.

מה אתם אומרים? יש חשש בכלל? לקחת בלי להסס? לא להתקרב?

תודה על הנסיון והידע שלכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האאוטלנדר בהחלט מרווח ומאוד נוח מלבד כמה דברים מעצבנים (פתחי מזגן פשוט לא נוחים, מחשב דרך קטן ולא נוח שדורש התרגלות).

מבחינת אבזור, האאוטלנדר תגיע יותר מאובזרת (אם אני לא טועה יש מערכת מולטימדיה כבר בדגם האוטומטי הבסיסי, לנו יש את הידני, הוא הגיע ללא מולטימדיה).

כמו כן באורלנדו (שאני מאמין שתקבל גרסת בסיס) לא תקבל בקרת שיוט ולא תקבל חישוקיי אלומיניום.

הבעיה הענקית באאוטלנדר, זה פשוט שהוא אוטו משעמם. הוא לא מהנה לנהיגה בכלל. אני לא יודע איך האורלנדו בהשוואה אליו, אבל אני משער שהוא גם לא איזו אלפא רומיאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

האוטלנדר ללא ספק אחד הרכבים הפחות מהנים לנהיגה בהם נתקלתי.

שילוב של מנוע עצל וגיר בסיסי על מרכב גדול מביא לחוסר כח וחוסר עוצמה, אך גרוע מכך הרכב גבוה ונוטה להתנדנד בהאצות ובסיבובים כמו אוניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ישבתי באאוטלנדר החדש, אבל בטוח שגם אם הוא מרווח יותר מהאורלנדו, זה כנראה לא בפער משמעותי ובטח לא מתקרב לוויאג'ר.

גם אם אין זמן לנהוג בו שווה לעשות מאמץ ולפחות להגיע לסוכנות ולבדוק את מרחב הפנים, אם לא אתה אז אולי מישהו מבני המשפחה יוכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה הענקית באאוטלנדר, זה פשוט שהוא אוטו משעמם. הוא לא מהנה לנהיגה בכלל. אני לא יודע איך האורלנדו בהשוואה אליו, אבל אני משער שהוא גם לא איזו אלפא רומיאו.

אם הנקודה הבולטת היא שהוא משעמם בנהיגה אז זה בדיוק בשבילי. אני נוהג משעמם. לרוב שם על בקרת שיוט במהירות המותרת ונותן לרכב לעשות את שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ישבתי באאוטלנדר החדש, אבל בטוח שגם אם הוא מרווח יותר מהאורלנדו, זה כנראה לא בפער משמעותי ובטח לא מתקרב לוויאג'ר.

גם אם אין זמן לנהוג בו שווה לעשות מאמץ ולפחות להגיע לסוכנות ולבדוק את מרחב הפנים, אם לא אתה אז אולי מישהו מבני המשפחה יוכל.

אין מה להשוות במרווחים. אני ישבתי באורלנדו והראש שלי כמעט נגע בתקרה של הרכב במצב הנמוך של הכיסא, ואני ממוצע בגובה. זה פשוט רכב שכשנכנסתי אליו הדבר הראשון שראיתי הוא כמה שהוא צפוף. גם הספסל הקדמי של הנהג, גם השני עם שלושה מושבים והאחרון נראה הכי מרווח אבל בלי מקום לרגליים.

אז לסיכום, התרשמות כללית שלי אין רכב יותר צפוף ממנו חוץ מהמזדה 5 כנראה.

דבר נוסף, אין תא מטען בכלל, אולי מקום ל 2 שקיות מהקניות בלחץ אא"כ קיפלת כיסאות, מהתמונות של האאוטלנדר יש קצת תא מטען, וזה הרבה יותר ממה שהאורלנדו נותן בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך זמן, הייתי מעדיף להמתין קצת להגעתו של ה-C4 גרנד פיקאסו עם מנוע ה-1.6 טורבו החדש, הוא מרווח יותר משתי האופציות האחרות.

אז ככה. זה כרגע מה שמציעים לי בחברה ולא בטוח בכלל שיציעו עוד דגמים של רכבים גם אם אני אחכה. והאמת היא שבאמת אין לי זמן יותר לחכות. כל המהלך נועד לנרמל את הוצאות הרכב למחיר קבוע חודשי בלי הפתעות וכל חודש שעובר הוא סתם בזבוז כלכלי מבחינתי.

תודה על ההצעה בכולופן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין במושב הקדמי נשמע מוזר, לאבא שלי יש אורלנדו, נהגתי בו מלא פעמים (אני 1.8 וגם אבא שלי), אני לא נתקלתי בבעיה, וגם לא אבא שלי, ששם את המושב במצב דיי גבוה כי קשה לו להיכנס.

בשורה השניה הוא ללא ספק לא מוצלח יחסית למתחרים כמו גרנד סניק, השורה השלישית מעולם לא עניינה אותנו יותר מידי, אבל מידי פעם כשצריך (בעיקר לנסיעות קצרות) מבוגרים לא גדולים יכולים להיכנס.

אכן מתא המטען לא נשאר כלום במצב 7 מושבים, אפילו במזדה 5 המצב טוב יותר.

בכל מקרה, אני חושב שמומלץ מאוד שלפחות תשב ברכב ותראה את המרווחים בעצמך.

מדובר באורלנדו דיזל או בנזין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההרגשה בכללית של הרכב הייתה שצפוף גם אם באמת לא היה צפוף.

המון נסיעות שלנו הם נסיעות 7 מקומות ולכן חשוב מאוד שהשורה השלישית תהיה קצת יותר רלונטית.

האורלנדו היה דיזל, והעוצמה שלו מעולה והמון כח בנסיעה, אבל יותר חשוב לי הגובה והצפיפות ומאשר הכח של הרכב, כי אני נהג משעמם כמו שציינתי מקודם.

הכי מהר שלי זה 110 וגם זה בגלל שלא שמתי לב :)

נשמע מהידע של כולם פה שמיצובישי תספק לי את הסחורה לא פחות מהאורלנדו אם לא יותר.

עוד תובנות על המיצובישי יתקבלו בשמחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי , לתצורה של 7 נוסעים המיצובישי אינו מענה טוב. בטח לא כמו הקרייזלר שיש לך. גם בחתך שלה היא נחשבת ל6.5 מושבים ולא 7 (עד כמה שאפשר לספור את המושבים בשורה 3).האורלנדו סובלת עוד יותר ממצוקת מרחב. תנסה לבוא עם המשפחה ותראה אם הם סובלים את המיצובישי. זה הרע במיעוטו.

כמו שכתבו פה, היה כדאי לך לחכות עם הקרייזלר עד ש C4 פיקאסו תגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם אני לא נמנה מאלו שמבינים גדולים בכל סוג ודגם של רכב, ולא, אני גם לא נסעתי ברכבי יוקרה כאלו ואחרים, אבל בתור אחד שיש לו כבר חצי שנה אאוטלנדר אינסטייל, אני מאוד נהנה ממנו, הוא שקט, מרווח, גבוה, תא מטען שלא מבייש (מצליח להכניס מזוודה ועגלת תינוק בייבי ג'וגר,) אמנם נכון, אין פיתחי איוורור מאחור ויש אופציה לבחור במזגן "לרגליים" ויש תעלות איוורור מתחת לכסאות של הנהג והיושב לידו ויוצא משם מזגן..... גם בלי זה האוטו מתקרר יפה מאוד גם בחום כמו של יום שישי האחרון....

דבר הכי חשוב, אני בלי עין הרע בחור גדול ששוקל כ-110, וישבתי במושב האחורי בנסיעה של חצי שעה ותאמינו לי- לא הרגשתי אי נוחות!!!! הרגל קצת נתקעה לי במושב הקידמי אך בזכות המסילות שיש במושבים הצלחתי ליצור לעצמי מצב שיהיה לי נוח במושב האחרון וגם יושבי המושב האמצעי לא התלוננו בכלל.

בקיצור - תתחדש על האאוטלנדר החדש שלך :-D

אה.... בגלל שהרכב מגיע עם ריפוד בד - אני יכול להמליץ לך על מקום לעשות שם כיסויים דמוי עור שיוצא משגע על האאוטלנד ונותן מראה חיוקרתי. אני עשיתי לכל 7 המושבים ולל המשענת ידית ושני כיסים ב-1500 ש"ח.

אגב, תיקח את הרכב עם המושבים הבהירים - הרבה יותר יפה. הרכב שלי בצבע פחות שכיח - הכחול קוסמי....

תהנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...