Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איסוזו טרופר קצר, או - מחפש ג'יפ קצר הגיוני.

Dang3Ron
שימו לב! השרשור הזה בן 3589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חשדתי שהשרוולים האלה קשורים איך שהוא לפתרון ה DIY של הדיזלים, אני ברשותך אהיה יותר קיצוני בדעותיי, לא קונים טרופר דיזל, נ-ק-ו-ד-ה!!!

שוב פעם שכל אחד יעשה מה שהוא חושב לנכון אבל אתה מוזן משם שנוצר לרכב הזה בעיקר בגלל מוסך היבואן שבמקום להחליף גומיות ב-700₪ החליף מנוע קומפלט ב-17,000₪ ופשוט שחט את הרכב.

היום הפיתרון הוא פשוט מאוד 700₪ סט אטמים ושעתיים עבודה.

אין לך את הידע או החשק להתעסק יש כבר כמה וכמה מוסכים מורשים שאנחנו בתור מועדון עובדים עימם במחירים הוגנים ובלי תרגילים.

לא חסר סיפורים על חברה שקנו ב-20 ושמו עוד 20 בעיקר בגלל שרצו ליקנות את הרכב במחיר מציאה כי טרופר אפשר לשחוט במחיר...

רכב שמטופל כמו שצריך 0 בלתמי"ם מטיפול לטיפול לא כולל בלאי טבעי וכן גם לחיישן/מזרק יש בלאי טבעי הגיוני ואני מדגיש הגיוני.

אתה יודע שלבנות שם לוקח שנים להרוס אפשר להרוס בדקה וזה מה שהיבואן המטומטם הזה עשה לטרופר.

בעלי איסוזו או רנו הינכם מוזמנים לקבוצות "איסוזו טרופר בשטח" ו-"רנו קליאו החדשה" בפייסבוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני, ידידי היקר, מוזן אך ורק ממקור אחד, מחבר שהחליף שלושה פעמים מזרקים ופעמיים מנוע קומפלט.

אז אם הייתי חושד שיש לו רכב דפוק, לא הייתי אומר מילה, אבל כל מי שהיה בבעלותו טרופר דיזל לפחות פעם אחת החליף מנוע או מזרקים או ראש.

שמח לשמוע שהיום יש פתרון זול וקל אבל באופן אישי, עדיין לא הייתי קונה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר אישית שלושה אנשים שהחזיקו את הגרוטאה הזו.

אחד השבית את הרכב לאחרונה, עד שיחשוב מה לעשות עם הנבלה.

אחר, שהיה יד ראשונה על האוטו, החזיר מהר מאוד את הרכב ליבואן, וקיבל רכב אחת לבת שלו+הרבה כסף בשביל שישתוק.

חבר אחר, החזיק טרופר דיזל, אחרי שני מנועים וגיר אחד הוא נשבר.

אז בהצלחה לכל מי שקונה טרופר דיזל. אני משתדל ללמוד מטעויות של אחרים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע שלבנות שם לוקח שנים להרוס אפשר להרוס בדקה וזה מה שהיבואן המטומטם הזה עשה לטרופר.

דרך אגב, אני לא ממש מבין מה אתה רוצה מהיבואן, איסוזו עצמם עשו 100% מהנזק.

נזק שהגיע לכדי כך שבסופו של דבר הם נטשו את השוק האמריקאי מחוסר מכירות ומיד אח"כ הודיעו שהם מפסיקים בכלל לייצר רכב נוסעים אלא רק משאיות קלות.

אז אני בספק גדול אם ההתנהגות של היבואן הישראלי השפיע אפילו קלות על גרף המכירות שלהם.

מויקיפדיה:

January 30, 2008 - Isuzu announces complete withdrawal from the US market,[13] effective January 31, 2009. It will continue to provide support and parts. The decision was due to lack of sales.[14] Some of the lack of sales have been blamed on consumer experiences with low quality engines and service.[15] Isuzu had been experiencing a slow decline since the late 1990s. In less than 10 years, they had gone from selling a complete line of cars, trucks, and SUVs, into being a specialized SUV maker, and finally selling only a pair of rebadged, General Motors Trucks.16] They will continue to sell commercial vehicles in the U.S

[

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באגירה - UMI כמו קרסו במו ידיהן חפרו לעצמן בור.

UMI התעשתה יחסית ראשונה, ונתנה אחריות של רצון טוב לבערך 10 שנים על המנוע המחורבן הזה, בתנאי שהרכב טופל אך ורק במוסכים מורשים של UMI. הם עשו את החשבון שאקסטרא הכסף שאתה שופך שם מתקזז עם מחיר התיקון. זה לא עזר לאושש את השוק לרכב הזה שחוץ מעניין המנוע דיזל והגיר בבנזין הוא רכב מאוד מוצלח.

קרסו לעומתם עם סאגת המנוע 3.0 ליטר של הפטרול, באופן די רגיל אצל קרסו, העדיפו להרוג את אחד ממותגי העל בשטח "פטרול" - ובמקום לסייע ללקוחות להביא ולרשום מנועים אחרים לרכב הזה, ובכל העולם יש לו עוד מנועים מאוד מוצלחים - סגרו את הפינה הזו, והעדיפו לדרוש מלקוחות סכומי כסף דימיוניים (דווחו דרישות של 80,000 שקלים) בשביל להחליף מנוע ל...אותו מנוע מחורבן.

עדיין - אישית, כמי שהפרוטה לא נוזלת לו בחופשיות מהכיס, אני מעדיף להימנע משתי המכוניות הללו. עניין של ניהול סיכונים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הבבון הישראלי מתעקש כל הזמן לעמוד בנתיב הנסיעה של הרכבים שעוברים את המכשול?

ממש מעצבן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להתפוצץ על ניאנדרטאלים כאלה, אתה עולה מעלה טכני ארוך, מאמץ את הרכב ומלחיץ את עצמך, כולך מרוכז במעבר, מבסוט שעשית אותו בלי תקלות ואיך שאתה בא לסיים את המעלה, עומד שם איזה קוף אידיוט שהחנה את הגרוטאה שלו לרוחב השביל והלך לצלם ואז מתחיל הדבר שעוד יותר מעצבן אותי, צפירות במדבר (אני בד"כ מטייל רק במדבר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות.

עשיתי מחקר קטן, והטרופר דיזל כרגע ירד מהכוונת.

כרגע הכיוון הוא טרופר בנזין ארוך/קצר , או רודיאו.

שניהם כמובן יוסבו לגז.

עם הטרופר יש נקודת פתיחה טובה יותר לטעמי, יותר אורנטציה לשטח.

אבל הלב נמשך לכיוון הרודיאו.

הבנתי שעד 2002 הם עם אותו גיר המתחמם כמו בטרופר בנזין.

אז הכיוון הוא לאחד 2003-2004, ק״מ כמה שיותר נמוך, שלא ראה שטח, עם ספר טיפולים מלא בחברה.

ברור לי שעם הקניה אצטרך להשקיע כ-10k על הגז, ועוד כ-10k על מיגונים, והגבהה שזה must ברכב הנ״ל.

להבנתי הרודיאו יותר רגיש למפגשים מזדמנים עם בולדרים בתחתית.

אשמח אם תמשיכו לייעץ כמיטב יכולתכם.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרודאו הוא רכב יחסית נמוך ומוגבל ביכולותיו.

קנית באיזור 35.0 - שמת גז ב 10.0 מיגנת ב 5.0 ועכשיו מה?

תצטרך סט בולמים וקפיצים שיגביה מעט את הרכב - סט כזה יעלה במינימום 8.0 ואתה עדיין עם...רודאו.

הגעת לרמה של טרופר בנזין...

כעת, אם תרצה לעשות שטח קשה, לא אקסטרים, סתם קשה, בלי לכסח את הרכב אתה תתקין נעילת דיפרנציאל אחורית שלעלה לך עוד כ 8.0- 10.0 אש"ח.

מה שבטרופר בא בצורת מהלך מתלה מאוד נדיב- ברודאו אין.

סה"כ ההשקעה שלך מגיעה ל 65.0 - 70.0 ואתה עדיין עם רודאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשה לי לחסוך לך כמה שקלים.

אל תקנה רודאו, מהסיבות שיואב ציין. (סיבה נוספת הינה מנוע 3.2 ליטר שתיין במיוחד).

תמצא טרופר ארוך, אוטומט, שכבר מיגנו אותו והסבו אותו לגז. יש כאלו בנמצא.

תשקיע רק בנעילת טבורים (לוקרים) קדמיים. השקעה לא גדולה במיוחד, שתשפר משמעותית את התנהגות השטח.

אל תשקיע בשלב ראשון בנעילת דפרנציאל אחורית. (אמנם תקלל כל פעם שתתאמץ לעבור מכשול שפראדו ופאג'רו עוברים בקלילות, אבל גם תלמד לנהוג טוב יותר) עדיף להשקיע בצמיגי שטח מלא, (MT). (במידה והטרופר נעול במידת הגלגלים המקורית, (245X70X16),עדיף להשקיע בהחלפה למידה 31X10.5X15 שתאפשר לך אחיזה טובה יותר ועוד טיפה הגבהה.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם יש אקזמפלר שעבר כבר שידרוגים במצב סביר?

כעיקרון אני לא מתכוון על ההתחלה לעלות את עשוש וכו'.

להתחיל בטיולים קלים כמו משל"ט 21 וכו.

כמובן שעם האוכל, יבוא התיאבון.

בכל אופן כרגע המאמץ מרוכז על טרופר בנזין ארוך/קצר, עם עדיפות לאחד שכבר מוסב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...