Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחרי תאונה אני טוען שנהג צג ג אשם והוא טוען שאני אשם

שימו לב! השרשור הזה בן 3580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכול, ביום שבת עברתי תאונה, הנהג שאשם (שכמובן לא מודה באשמה) טוען שאני אשם ואני נכנסתי בו.

עכשיו מה שקרה:

אני נסעתי בנתיב הימני והנהג צד ג נסע בנתיב השמאלי, הוא היה בחצי רכב לפני.

שהגענו לכיכר, במקום לנוע כול אחד בנתיב שלו הוא חתך על 2 בנתבים, זאת אומרת שהוא נכנס לי לנתיב.

הוא חתך ולא התסכל במראה ונכנס בי עם הכנף האחורית ימנית שלו בכנף הקדמית שמאלית שלי.

הוא דחף אותי למדרכה ונכנסתי בגדר, הוא המשיך לנסוע למרות שהוא שם לב שנכנס בי ורק אחרי שיצאתי מהאוטו וצעקתי לו, הוא נעצר 500 מטר אחרי הכיכר בערך.

עכשיו הוא טוען שאני השתוללתי בכביש (שזה לא נכון נהגתי לפני החוק 40-50 נסעתי בנתיב הימני!!! ), הוא טוען שנכנסתי במדרכה והיא דחפה אותי עליו ולביטוח הוא אמר שאני נכנסתי בו (אנחנו באותה חברת ביטוח).

עכשיו אני נהג חדש+צעיר, אני רק בן 17 ויש לי רישיון בקושי חצי שנה והוא בן 40, אפילו יותר עם רישיון למשאית.

אני בטוח שאני צודק, יש לי 2 עדים, תמונות של הכול, אפילו השריטות על המדרכה צילמתי.

אבל הבעיה שאני לא יודע מה לעשות עכשיו כי בביטוח אמרו לי שרוב הסיכויים שיהיה טביעה משפטית בגלל שאני אומר משהו אחד והוא אומר משהו אחר

.

אני רוצה לדעת אם כדאי לקחת עורך דין שיתחיל לדבר עם החברת ביטוח (משטרה לא מעורבת עדיין) ואם כדאי לי ללכת למשטרה שהם יתחילו לברר מי אשם כי בינתיים איזה מישהי בחברת ביטוח בודקת מי אשם.

עכשיו הרכב פיאט אונו, מחירון 2500 ש'ח, אני מבין שרוב הסיכויים זה הורדה מהכביש כי בחברת ביטוח אמרו שאם התיקון עולה יותר מ50% מהמחירון אז זה טוטלוס ואני מקבל מחירון.

הרכב במוסך שהחברת ביטוח המליצו לי (הם עובדים איתם) ובמוסך אמרו שיגיע שמאי ורוב הסיכויים שלא יתקנו אותו, אני מקבל את המחירון והחזרים על כול ההוצאות אבל זה רק אחרי שאני אצא זכאי. כמה זמן זה יקח ומה אני יכול עוד לעשות כדי לזרז את התהליך כי אני בוודאות לא אשם?

הנזקים שיש לי לרכב הם :טמבון, פנס, איתות, בולם, כל הגלגל הימני שפגע במדרכה נכנס פנימה, בולם זעזועים, תפוח הגה, משולש, צרייה, ואולי עוד חלקים ככה שהתיקון עולה 100% יותר מ 1250 ש''ח שזה 50% משווי הרכב...

ועוד משהו, במידה ואני אשם, אני משלם רק השתתפות עצמית?

ובמידה והוא אשם (אין לו צד ג ניראלי(=נראה לי) ) הוא משלם לי 100% הכול מהכיס שלו?

עריכה אחרונה על ידי LFS
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור מהדברים שכתבת, איפה בדיוק בכיכר התרחשה התאונה. על פניו, נראה כי האשמה מוטלת עליו. כיכר זה מקום בעייתי ורוב הנהגים לא יודעים איך מתנהגים בכיכר.

ללכת למשטרה אין סיבה. כל עוד אין נפגעים, המשטרה לא מתערבת בעניין. זה בין חברות הביטוח.

סביר להניח שתקבל את ערך הרכב, פחות כמה אחוזים, מחברת הביטוח של הנהג השני. הסכומים נמוכים מכדי להתעסק בתביעות. במידה והבחור לא מבוטח בביטוח צד ג' ולא מודה באשמה, תצטרך לתבוע אותו בבית משפט לתביעות קטנות. תתחיל לאסוף קבלות על נסיעה במוניות, אובדן ימי עבודה (במידה ואתה עובד) וכן הלאה.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן האחרון יש מין טרנד שכזה לעשות כיכרות קטנות דו מסלוליות, אני קובע נחרצות, עם ישראל לא יודע איך לנהוג בכיכרות כאלה ולרוב מי שנכנס לכיכר בנתיב השמאלי ורוצה לנסוע ישר, פשוט חותך פעמים נתיבים מבלי בכלל להבין שהוא מבצע עבירה.

עפ"י תאור התאונה שלך, נראה שנתקלת בעוד אחד שכזה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחיל מזה שחלק גדול מנהגי עם ישראל לא יודעים איך לנהוג בכיכרות, וזה לא משנה כמה נתיבים יש בהן.

ככל שמספר הנתיבים גדל כך גדל באופן אקספוננציאלי גם אחוז האנשים שלא יודע לנהוג בהן

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סתם קוראים לכיכר ההיא בחולון "כיכר הדמעות".

אבל היא קלה, כי היא גדולה!

בכיכר קטנה, פשוט צריך למחוק בכניסה לכל הכיכרות את החץ "ישר" בנתיב השמאלי (למה מישהוא בכלל שירטט אותו שם? לרשות פתרונים) כי הוא לא אפשרי מעשית ללא החיתוך הזה פעמים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאתם צודקים זה פשוט עצוב, הקטע שהם לא מודעים לזה בכלל שהם עושים עבירות וכמעט גורמים לתאונות.

כמו שקרה לי פה בסרטון שכמעט שפשפו אותי:

https://www.youtube.com/watch?v=iBtwxbABiXo

דרך אגב בכיכר הזאת לפני כמה ימים הייתה תאונה ביציאה מהכיכר, רכב מיני שהיה בנתיב השמאלי עלה עם שני גלגלים על החומה בצד שמאל והרכב השני נעצר ליד התחנת אוטובוס.

כל פעם שאני מצליח לעבור כיכר דו נתיבית בלי לבלום כי הרכב שמקביל אלי עוד שניה משפשף אותי אני בתדהמה.

ולפותח השרשור ההצעה הכי טובה בשבילך היא לקנות מצלמת רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם,

יש לי ביטוח חובה וצג ג'.

איזה עורכי דין טובים יש בקריות\חיפה?

והתייעצות עם עורך דין עולה כסף?

עורך דין? על מה ולמה?

התייעצות תעלה לך, במקרה הזול, שליש ממחיר הרכב.

כאן בפורום יש מספיק אנשים בעלי ניסיון חיים והגיון בריא, שיוכלו לעזור לך להתנהל.

דרך אגב, לא לוקחים עורך דין לתביעות קטנות...

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו לפני- אנשים לא יודעים לנהוג בכיכר רב נתיבית.

בכיכר כזו:

מהימני מותר לנסוע ימינה וישר בלבד. אם המשכת שמאלה אתה אשם.

מהשמאלי מותר לנסוע ישר (וצודק מי שאמר שזה אידיוטי) ושמאלה בלבד. אם הוא פנה ימינה - הוא אשם.

תנסה להעלות שרטוט של מה ואיך קרה וננסה לעזור לך להתנהל.

כמו שאמרו כבר- עו"ד מיותר כאן לגמרי.

אל תתרגש כל-כך. זה קורה ועוד יקרה.

מזל שנגמר בפח מעוך.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

צור איתי קשר טלפוני 0546999223 אנסה לעזור לך יותר ,גם בעינין המשפטי .

60% השבתה של הרכב .

במידה ואתה אשם ויש לך ביטוח צד ג' אתה משלם רק השתתפות עצמית ,וכמובן שחברת הביטוח תעלה לך את הפרמיה בשנה הבאה .

במידה וצד ג' אשם ,הוא או חברת הביטוח שלו משלמים לך את מלא גובה הנזק (מחירון לוי יצחק ) כמובן לפי דוח שמאי .

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הנתונים היבשים שתיארת כאן, יהיה לך קשה להוכיח אשמה בבית משפט, במיוחד שאתה רק כמה חודשים על הכביש הוא מבוגר (תלוי כמה עבירות תנועה יש לו).

דבר נוסף, במקרה כזה שמסלול דו נתיבי הופך לחד נתיבי, יש בדרך כלל תמרור בתחילת הרחוב שמראה למי כות הקדימה. אם יש תמרור כזה וזכות הקדימה היא שלך, צלם אותו כתיעוד.

אם אין תמרור, והוא היה לפניך, לפי ההגיון אתה היית צריך להבין אתה הסיטואציה ולתת לו להיכנס, ולא לשים גז ולנסות להגיע לפניו.

בכל מקרה שיהיה בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הנתונים היבשים שתיארת כאן, יהיה לך קשה להוכיח אשמה בבית משפט, במיוחד שאתה רק כמה חודשים על הכביש הוא מבוגר (תלוי כמה עבירות תנועה יש לו).

שטויות במיץ בננות. מה שקובע אשמה, זה לא הוותק על הכביש, או מספר העבירות הקודמות, אלא החוק היבש.

אם פות"ש היה מעלה שרטוט של ההתרחשות היה ניתן לקבוע בוודאות מי מבין המעורבים אשם.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...