Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש נגרים בקהל? מבקש את עזרתכם בשיחזור מקצוע.

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• שנה מאוחר יותר...
  • תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הקפצה, ועדכון.

נתקלתי שוב במקצועה במקרה במהלך סידור קל בסדנה.

ניסיתי שוב להשחיזו, והבעייה חזרה על עצמה- השחזה הורסת את השנייה שקדמה לה.

זה השלב שבו התעצבנתי, עוד לא נולדה חתיכת פלדה שתתנגד להשחזה שלי. אני משחיז סכינים מאז שאני בגיל חד ספרתי (מיותר לציין שהתוצאות אז נראו בהתאם).

מאז שנרשמתי לערוץ היוטיוב של אלכס סטיל (נפחות, ממליץ בחום, הסרטונים שלו עשויים בצורה מצויינת והחומר מעולה), אני לומד הרבה דברים חדשים ומצליח להבין נקודות שקודם לכן חמקו ממני.

אז פשוט לקחתי פצירה ליד... הרסתי את כל הפוליש שבניתי ללהב בהשחזות הקודמות, והשריטות החדשות הראו לי בדיוק איפה הבעיות שלי. הגעתי לכיסוי אחיד של שריטות מהפצירה, עברתי להשחזה על גריט 320 (דומני), לאחר מכן על 400 (או 600, אני כבר לא זוכר והכיתוב נשחק) מעל גבי משטח זכוכית שטוח.

תוכל לומר באיזו פצירה השתמשת?

אני מחפש לקנות פצירה (שופין) איכותית למתכת? יש המלצות? קישורים?

תודה

"כל מי שנוסע לאט ממני הוא אידיוט, וכל מי שנוסע מהר ממני הוא מטורף"... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פצירות פשוטות, בלוסטה אם אני זוכר נכון (היבואן: בר-דור באיזור המרכז).

המלצתי לך, פשוט להתרחק מהזולות וזהו.

יש ים יצרנים, ים אפשרויות, ומגוון מחירים עצום.

כלל האצבע, אם הידית היא מפלסטיק, לא מדובר על מוצר ברמה גבוהה מדיי. ידיות עץ מסורתיות (עם "כובע") מעידות לרוב על מוצר איכותי.

אם אתה לא צריך לעבוד עם הפצירות כל יום, כמה שעות ביום, לא צריך יותר מהבלוסטה הזה.

פצירות איכותיות כבר יצריכו תחזוקה עם מברשת ניקיון ייעודית (בנוייה בדיוק לזה) וכדומה... כי חבל על הכלי.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...