Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פלסטלינה (לרכב). עריכה: אין טעם לציין שזה לרכב. זה לא פורום בעלי חיים

שימו לב! השרשור הזה בן 3600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אחרי שחפרתי פה לחצי מהפורום ושאלתי הרבה שאלות

היום עשיתי ניקוי לרכב, רכשתי שמפו ספוג פלסטלינה וקס וחומר לפלסטיק הפנימי

ניסיתי לעשות עם הפלסטלינה אבל לא ממש הצלחתי. היא כל הזמן התפוררה לי ועדיין השאירה דברים על הרכב. למרות שהיא הורידה המון שחור

אבל עדיין היא צריכה להתפורר ככה?

hyundai GETZ 07 1.4L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היום גזמתי דשא ונתתי אוכל לדגים.

מה מטרת השירשור שלך??

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאול האם פלסטלינה אמורה להתפרק. לא היא לא אמורה להתפרק. היום גם עשיתי פלסטלינה. לשתי את החתיכה כמה דקות , אולי זה מה שעשה את ההבדל.דרך אגב השתמשת בשמפו כחומר סיכוך לפלסטלינה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר,כשעניתי לו לא הופיע החלק השני של המשפט..

בכול אופן פלסטלינה לא אמורה להתפרק,או שלא השתמשת מספיק בחומר סיכה,או שפלסטלינה באיכות ירודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

זה יכול לקרות אם אתה כותב דרך הטלפון ומכניס סמיילי של emoji . תכניס סמיילי רגיל וזה יעבוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכול אופן פלסטלינה לא אמורה להתפרק,או שלא השתמשת מספיק בחומר סיכה,או שפלסטלינה באיכות ירודה.

אתה המלצת לי על ערכה של פלסטלינה שבא עם חומר סיכוך ועם וקס

hyundai GETZ 07 1.4L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם זאת הערכה אז לא בעיה בפלסטלינה,הפח היה חם? כניראה לא יישמת מספיק נוזל,השתמשתי פעמיים בערכה ולא היו בעיות כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם זאת הערכה אז לא בעיה בפלסטלינה,הפח היה חם? כניראה לא יישמת מספיק נוזל,השתמשתי פעמיים בערכה ולא היו בעיות כאלו.

יכול להיות שהפח היה חם

hyundai GETZ 07 1.4L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני עבודה של פלסטלינה או ווקס או כל דבר אחר כמו שטיפה רגילה מומלץ לעשות במקום קריר וכשהפח של הרכב קר . זאת הסיבה שאנשים קמים ב 5 בבוקר בשביל להספיק את כל התהליך שהם צריכים לפני שהשמש "מתעוררת" ומתחילה לחמם אותנו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרת אותה בתוך צנצנת מים אולי? בכל מקרה אם היא התחילה להתפורר הפתרון הוא ללוש אותה כמה דק ואז היא מתקשה. שבוע טוב

זה הדבר המומלץ לא?

לפי מיטב הבנתי לאחר השימוש עדיף לשמור את החלק המשומש ל הפלסטלינה בכוס מים, זה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם ראשונה אני שומע על זה,אני השארתי במיכל פלסטיק סגור לחצי שנה ולא הייתה שום בעיה עם פלסטלינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להשרות אותה במים או דיטיילר. החשש כאשר משאירים פלסטלינה ללא מסכך בתוך קופסא או צנצנת היא שהפלסטלינה תדבק בצורה אגרסיבית לתחתית.

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קרה לי עם הפלסטלינה של CARPLAN וגם לא עם פלסטלינה זה ZAINO שהיו בקופסא למשך מספר חודשים עד לשימוש הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...