Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש השרון של מועדון החמש בגעש, יום ששי, 13 יוני

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 3591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החברים מפיברקלאב, האמריקאיות, האנגליות ועוד כל מיני, ובעיקר מזג אויר משגע

P1050079.jpgP1050081.jpgP1050082.jpgP1050089.jpgP1050090.jpgP1050091.jpgP1050095.jpgP1050096.jpg

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום,

'מפגש השרון' הוא "של" חובבי רכבי אספנות שמוצאים לנכון להגיע למקום בכלל, ובעיקר אלו מאיזור השרון/ מרכז.

ואינו 'של מועדון החמש'.

לא המועדון הוא אשר 'יזם' והקים את המפגש, אלא אדם אחד יחיד ומיוחד, אבי נוף - אותו מועדון החמש 'הצליח' להרחיק מעשייתו המבורכת בעבר לטובת כלל חברי מועדון החמש [בהחלט אפשר וראוי לזקוף לזכות אבי נוף הרבה פירות שהמועדון מתהדר בהם כיום, כדוגמאת המפגשים האזוריים (רחובות, רופין ועוד), ואיחוי הקרע (דאז) עם חובבי רכבי האספנות באיזור חיפה והצפון].

שני הדברים היחידים באמור למפגש השרון אותם מועדון החמש, בהחלט יכול לזקוף לזכותו, הינם:

1. נסיונותיו הבלתי פוסקים 'לכבוש' את המקום, ליצור פילוג בין חבריו, ולנכס לעצמו את אשר אינו 'שלו'.

2. העובדה שכיום מרבית החברים המגיעים למפגש השרון כלל אינם חברי מועדון החמש.

במקום להמשיך ולחתור תחת המקום, הגיע הזמן כי קברניטי המועדון ישנו את רציונאל החשיבה, יערכו בדק עצמי איך הביאו את מרבית חברי המפגש למצב בו אלו כלל לא חידשו חברותם במועדון, ובראש ובראשונה - איך יו"ר מועדון בעבר כלל אינו חבר במועדון [דבר שנכון אגב למרבית ה-יו"ר לשעבר].

ותמיד קיימת האפשרות כי מה שהיה הוא שיהיה, ו-'הם לא ילמדו אף פעם'.

יש פילים שנהנים לרכב על נמלה. אבל זו נמלה חזקה :)

שבת שלום.

עריכה אחרונה על ידי אסף בקר
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום,

'מפגש השרון' הוא "של" חובבי רכבי אספנות שמוצאים לנכון להגיע למקום בכלל, ובעיקר אלו מאיזור השרון/ מרכז.

ואינו 'של מועדון החמש'.

לא המועדון הוא אשר 'יזם' והקים את המפגש, אלא אדם אחד יחיד ומיוחד, אבי נוף - אותו מועדון החמש 'הצליח' להרחיק מעשייתו המבורכת בעבר לטובת כלל חברי מועדון החמש [בהחלט אפשר וראוי לזקוף לזכות אבי נוף הרבה פירות שהמועדון מתהדר בהם כיום, כדוגמאת המפגשים האזוריים (רחובות, רופין ועוד), ואיחוי הקרע (דאז) עם חובבי רכבי האספנות באיזור חיפה והצפון].

שני הדברים היחידים באמור למפגש השרון אותם מועדון החמש, בהחלט יכול לזקוף לזכותו, הינם:

1. נסיונותיו הבלתי פוסקים 'לכבוש' את המקום, ליצור פילוג בין חבריו, ולנכס לעצמו את אשר אינו 'שלו'.

במקום להמשיך ולחתור תחת המקום, הגיע הזמן כי קברניטי המועדון ישנו את רציונאל החשיבה, יערכו בדק עצמי איך הביאו את מרבית חברי המפגש למצב בו אלו כלל לא חידשו חברותם במועדון, ובראש ובראשונה - איך יו"ר מועדון בעבר כלל אינו חבר במועדון [דבר שנכון אגב למרבית ה-יו"ר לשעבר].

שבת שלום.

יהודים, אחים אתם, השתדלו לאהוב אחד את השני והמעיטו באי אהבת חינם.

זה זמן רציתי להגיב אבל אסף היקר אם קמת וצעקת את צעקת הרבים תבורך על כך ומי יכול לעשות זאת טוב ממך.

ברצוני לציין שאין לי כלום נגד מועדון החמש וחבריו אך לא אהבתי את ההתימרות לבעלות על המקום ובואו נעשה סדר לגבי הבעלות -בראש וראשונה אדמת העד היא של האלוהים ואנחנו רק עוברי אורח שווי זכויות ללא שום בעלות על הקרקע , אנשים הנהנים מהחברותה על בסיס האהבה לרכבי העבר ומשרותי התדלוק והמסעדנות המוצעים במקום ובאופן הדדי כולם נהנים מכולם.

מישהו חשב מה מרגיש אדם ושמו אבי נוף שהגה את רעיון המפגש הגשים וטיפח אותו תוך אהבה לנושא ולאנשים ופתאום קמים אנשים ותוקעים לו דגל לא שלו בכניסה. פגשתי את אבי נוף לראשונה לפני שנים במשרד הרישוי בנתניה וכבר שם הזמין אותי לבקר במפגש השרון , לאחר זמן כשרציתי להגיע לשם הייתי נבוך משום שלא הכרתי אף אחד אך אבי כהרגלו שבר את הקרח ואמר לי תביא שני בקבוקי יין ועוגות ונארגן לך מיני השקה וכך היה והיום כבר אינני נבוך. שוב תודה לך אבי נוף היקר.

נבחר לאחרונה יושב ראש חדש למועדון החמש ואני קורא לו מכאן גלה מנהיגות, קדם את אהבת הנושא לכל אחד באשר הוא תוך קרוב לבבות הרי כולנו בסירה אחת אז מה הטעם שחלק חותרים לכיוון אחד וחלק לכיוון שני, לאן נגיע ?.

בברכה אריק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום שישי ה-13. מה כבר אפשר לצפות?:?

את מפגש השרון אכן יזם אבי נוף.

למפגש מגיעים אספני רכב, חברים של אבי, מועדונים שונים (קורבטים / פייבר קלאב וכו) וגם אורחים מזדמנים.

מטבע הדברים גם למועדון ה-5 יש נציגות שם, וכבכל שבוע, מונף שם גם דגל המועדון, בסמוך ובשלום לדגל של מפגשישרון שיזם אבי.

אין עוררין לדעתי שאת המפגש יזם והקים אבי, מעבר לכך, די ברור שאם אבי וקבוצתו (שאני בגאווה רואה שייכות אליה) תפסיק להגיע, או ״תעבור דירה״ מפגש געש ידעך.

אני לא מבין למה תחושת פילוג ומירמור. הלוואי שיתנוססו שם כל שבוע עשרות דגלים של כל מועדון אפשרי (לא כולל מועדונים שחרטו על דגלם חניה באלכסון:shock:על הפסים), וגם אם כל מועדון מרגיש שותפות / בעלות / שייכות למפגש - זו רק בזכות הגרעין שזרע אבי נוף.

לענין הכותרת של השרשור: זהו אכן מקום מפגש רשמי של מועדון החמש בגעש, שמתקיים בסמיכות ובחברות טובה למפגש שהקים, יזם וממשיך לתפעל אבי נוף.

כשאני נמצא שם בין חבריי, ממש לא משנה לי שייכות מועדונית כזו או אחרת (כל עוד מכבדים אותי בקאבוקים).

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה "מפגש מועדון ה 5", למעט המפגש המרכזי בנוקייה אליו הכניסה אפשרית עם רכב אספנות, בהצגת תעודת חבר תקפה.

גם במפגש השפלה אין בודקים בציציותיהם של המגיעים, ואיש לא יגורש מהמתחם, גם אם אין ברצונו להיות חבר מועדון, ויהיו סיבותיו אשר יהיו.

מועדון ה 5 אינו "מייצר" מפגשים, אלא החברים המרכיבים אותו, וללא החברים המתמידים להגיע לא יהיה מפגש.

למען הדיוק ההיסטורי, מפגש השרון החל דרכו כמפגש של מועדון ה 5, ולאחר שעבר כמה מקומות, שאף אחד מהם לא נמצא ביוזמת מועדון ה 5, החליטו חבריו כי אין הם מעוניינים בחסות כשלהיא, שגם כך אינה תורמת מאום, למעט שני בקבוקי יין בשנה.

לעומת זאת, לא נראה לי שאמור להפריע למישהו דגל מועדון ה 5 בכניסה, סה"כ זה אינו דגל החמאס או הג'יהד האיסלמי..

המפגש אינו בבעלות איש, מועדון ה 5 אינו מיסיון, ואין טעם לייצר מצג שווא מלאכותי.

שאני מגיע למפגש השרון (לצערי קצת פחות בתקופה האחרונה), כלל לא מעניין אותי מי חבר מועדון ומי לא, ואם המפגש "שייך" למועדון או לא.

* השתדלתי להיות עדין בתגובתי, היא היתה אמורה להיות חריפה בהרבה, לאור התנהלות המועדון בכל מה שנוגע למפגש השרון *

שבת שלום לכולם !

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי, מעשיך המבורכים מדברים בעד עצמם, וככל שרבות העשיה וההצלחות, כך מתרבים ה"טוענים לבעלות" .

ועוד נאמר :- דז'ה וו (Deja VU )

אמוץ.

תרבות האספנות ושימור הרכבים היא העיקר, ואין לאיש מונופול על התרבות הזו".

חפשו אותנו גם בפייסבוק - "המפגש הצפוני לרכבי אספנות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לענין הכותרת של השרשור: זהו אכן מקום מפגש רשמי של מועדון החמש בגעש, שמתקיים בסמיכות ובחברות טובה למפגש שהקים, יזם וממשיך לתפעל אבי נוף.

כשאני נמצא שם בין חבריי, ממש לא משנה לי שייכות מועדונית כזו או אחרת ).

כל מילה בסלע וזאת כוונת המשורר שפתח את השירשור...

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקרוא בין השורות והתגובות שהכוונה היא לא כל כך תמימה. כל אחד יכול להציב איזה דגל מועדון שהוא רוצה (מועדון החמש,IVC ,מפגש השרון וכד') וכן ירבו אבל מן הראוי שזה יעשה מתוך אחווה ושיתוף ולא ממניעים אחרים, נשאלת השאלה מדוע הזריזות לפתוח את השרשור תחת הכותרת "מפגש השרון של מועדון החמש בגעש" מוקדם לפני שתופיע כותרת אחרת והמבין יבין ותאמינו לי הנושא נבדק, מדוע לשנות את הסטטוס קוו של הכותרת שהיתה כל הזמן והיא "מפגש השרון בגעש" או מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות , מה רע בזה הרי הוא של כולם ולא רק "של" מועדון החמש , האם זה נעשה בהיסח דעת או במתכוון ?.

בברכה אריק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הנושא "נבדק" (עם פותח השירשור?) אז מה הטעם לענות לשאלה "האם זה נעשה בהיסח הדעת או במתכוון"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום,

שבת שלום.

אסף שלום,

שני הדברים, אותם אתה מציין, נכונים לא רק למפגש השרון, אלא גם למפגש הצפוני לרכבי אספנות.

מקום המפגש הצפוני במתחם "BIG קריות", זו יוזמה בלעדית שלנו הצפוניים-הצוות המוביל, ומעולם לא היה יוזמה של המועדון !!.

גם בצפון היו ויהיו ניסיונות "לנכס" את המפגש (כפי שכתבת " לחתור תחת המקום") ע"י קברניטי המועדון, זו רוח המועדון !! ראה הציטוט למטה מאבטומוביל התמונות (החוברת האחרונה). לכן נכון מה שכתבת "מה שהיה הוא שיהיה, ו-'הם לא ילמדו אף פעם'."

זה לא סוד, שרוב המשתתפים במפגש הצפוני אינם חברים במועדון, ולא מעט מהחברים הותיקים בצפון החליטו לא לחדש חברות.

14441568523_894cc39d18_b.jpg

תמשיכו בעשייה מבורכת לטובת כלל המשתתפים במפגש, כולם יודעים את האמת, כולל קברניטי המועדון !!

להתראות במפגש פיברקלאב ב- 4 ליולי.

עריכה אחרונה על ידי דודי ff 1

חפשו אותנו גם בפייסבוק -"המפגש הצפוני לרכבי אספנות"

המפגש הצפוני של כולם, בשביל כולם !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הידוע לי, מועדון ה 5 אמור לעסוק בשימור המורשת המוטורית ולא בכיבוש טריטוריות.

שוב, אין חיה כזו שנקראת "מפגש של המועדון", למעט מפגש נוקיה, אליו הכניסה מותרת רק לחברי מועדון.

מי שרוצה יהיה חבר מועדון, ומי שלא רוצה, לא יהיה חבר מועדון, הכי פשוט בעולם.

מדהים כמה אנרגיות מבוזבזות על משחקי אגו וכבוד שלא מכבדים אף אחד מהצדדים !

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מועדון חמש חזק נותן כח ונוכחות לנושא רכבי האספנות בישראל.

קל מאוד לשבור קשה יותר לתקן.

אין סתירה בין חברויות ומפגשים מקומיים לבין מועדון החמש.

השבר הוא כשמתנהלת הסתה ישירה ובוטה נגד המועדון וחידוש חברות תוך התגאות ב"לחם ושעשועים" והתקפות בלתי נלאות על מועדון החמש.

אבל כנראה שאנשים מתפתים יותר מ"לחם ושעשעים" מאשר להיות חברים באירגון חזק שמנסה לשפר את מצב האספנים בישראל.

להזכירכם, אבי נבחר ליו"ר והדיח את נחום. אולי נחום לא היה מאושר מכך אבל הוא נשאר חבר פעיל ושנה לאחר מכן התהפכו היוצרות ונחום נבחר. אבי לא קיבל זאת ובחר לפרוש, בניגודד לנחום שדנה לפני כן קיבל את אבי כיו"ר ולא ברח מהתמודדות שנה לאחר מכן.

מאחודים נהיה חזקים.

שבוע טוב

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא סוד, שרוב המשתתפים במפגש הצפוני אינם חברים במועדון, ולא מעט מהחברים הותיקים בצפון החליטו לא לחדש חברות.

אני אמנם אספן קטן מאד – אך למכוניות ישנות נמשכתי מילדות, וברשותי מה שנקרא כיום מכונית אספנות קרוב ליובל שנים – ואי לכך אני כנראה בין האספנים הוותיקים בארץ. הדבר העיקרי שהיה איכפת לי כל השנים הרבות הללו הוא שהמכונית תהיה מכונית חיה, כלומר שתהיה כשירה, ושיהיה מותר לה לנוע בדרכים. תצוגות, מפגשים, חיי חברה ממוקדי רכב לא עמדו מעולם בראש מעייני ולא עבורם החזקתי במכונית. אבל בראשית שנות השמונים נפוצה הידיעה כי משרד התחבורה זומם להוריד מהכביש מכוניות ישנות, שגילן מעל 19 שנה. נחרדתי. כעסתי, אבל לא ידעתי מה לעשות. חשבתי שאני לבד. ואז התברר לי כי מתארגנת קבוצה, שקוראת לעצמה 'מועדון החמש' המתכוונת להאבק כנגד הגזירה. הצטרפתי. הקבוצה הפכה לעמותה והצליחה להביא את דבר האספנים לשלטונות ולהעביר את רוע הגזירה. כך נולדו המושג "רכב אספנות" והתקנות הממסדות אותו. בזכות מועדון החמש יש בכלל רכבי אספנות בארץ, ולכן גם בעלי רכבי אספנות שיכולים להיפגש, לשתות יחד בירה ולצלם אחד את השני.

ככל שהעמותה כוללת יותר חברים כך השפעתה על קובעי המדיניות רבה יותר. וכן, ישראל היא עדיין מדינה מפגרת בנושא האספנות: תקנות יבוא החלפים המטומטמות המעשירות קומץ יבואנים ולא תורמות דבר לבטיחות, אישורי הרכב המיושן שידוע לכל שהם פיקציה, אי האפשרות ליבא רכב עם הגה ימני (לפני 39 רוב הרכב האנגלי לא יוצר כלל עם הגה שמאלי – ואל תספרו לי כי אישור יבוא של רכב כזה (טרום 39) יציף את המדינה ברכב זול). הצורך בטסט לרכב עתיק לא קיים ברוב המדינות התרבותיות, שלא לדבר על בדיקת החורף המהוללת, ועוד נושאים רבים שמותרים בכל מדינה נאורה ואסורים רק בישראל. לעמותה חזקה יש עדיין הרבה מה לעשות. האינטרס של ציבור האספנים הוא לחזק את העמותה ולהגדיל את מספר חבריה.

לצערי המפגשים ה"בלתי-תלויים" חותרים תחת העמותה, ומעודדים ללא בושה את ציבור האספנים לא להשתייך אליה. אני מתרשם כי המקור לכך הוא אגו פגוע של עסקן זה או אחר ותו לא. אגו גדול של עסקן קטן. שום מפגש, גועש וצפוני ככל שיהיה לא יוכל למלא את מקום העמותה וליצג את האספנים כלפי הרשויות ודעת הקהל.

מפגש "בלתי-תלוי" מפגש "לכולם" אומר לאנשים שהם יכולים להנות מפרי עבודת העמותה בלי לשלם. שבמקום לחזק את העמותה הם יכולים לעמוד בצד ולתת לאחרים להתאמץ עבורם. שהם יכולים לשבת על הענף, לאכול מפריו – ובו בזמן לנסר אותו בנחת.

ברזלים מעופפים שעושים בום, רובר חוזר מהמתים:

http://lulisml.wordpress.com/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...