Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט דיטיילינג פנימי למאזדה MPV שנת 2007

שימו לב! השרשור הזה בן 3577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים, עוד פרוייקט שהחלטתי לצלם, האמת יותר נכון הגברת דרשה ממני שאצלם.

קודם כל אתן הקדמה קטנה:

בזמן האחרון יש המון עבודה, המון פרוייקטים, יוצא מצב שיש לי 3-4 רכבים בשבוע, ולמען האמת אני לא מוצא זמן להכניס את כולם, זה מדהים איך יש תקופות עמוסות פתאום בצורה חסרת תקדים, ולפעמים יכול להיות שבועיים בלי אף רכב.

בכל מקרה, הרכב המדובר, הינו מאזדה MPV, שנת 2007. הרכב 7 מושבים, היה בשימוש של משפחה מרובת ילדים, ועל כן ניראה בהתאם, מצב פנימי מוזנח במיוחד.

השתמשתי בחומרים/כלים הבאים:

APC (בשעה טובה ומוצלחת גמרתי את הגלון השני שלי, הפתעתי את עצמי אפילו)

מכשיר הקיטור הנאמן שלי.

שואב אבק יבש/רטוב של קרשר

גרניק קרשר - נעשה בו שימוש יותר לניקוי השטיחונים, מכיוון שלא בוצע דיטיילינג חיצוני.

מברשות

שפריצרים

דש-פלאש לפלסטיקה.

סך זמן העבודה - כ4 שעות מאוד אינטנסיביות

אז לא נחפור, ניתן לתמונות לדבר.

מראש מתנצל, יש הרבה דברים שלא צילמתי, אני לא מת על צילום, והתמונות צולמו בLG G2 שלי, ולא מצלמה מקצועית.

נ.ב

המושבים משולבים בבד קטיפה, ככה שבתמונות של "אחרי" יכול להיראות שיש כתמים, אבל זה סך הכל הכיוון של הסיבים, אם מברישים את הבד לצד השני הוא ניראה בתמונה בהיר יותר, מקווה שהבנתם :)

מחר יש פרוייקט חדש, לחבר פורום. נעלה לכם עוד תמונות :)

8.jpg

7.jpg

6.jpg

5.jpg

4.jpg

3.jpg

2.jpg

1.jpg

עריכה אחרונה על ידי m.l
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי ואבוי איך מגיעים למצב כזה?

נראה הרב היותר טוב אחרי :lol:.

אחלה עבודה.

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

|Audio 250\1 | SUB: DLS Kw10|ALPINE PXE H650

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה קו העבודה של הרכב הזה זה הובלות שקי בטון. :lol:

כל הכבוד על העבודה!

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן, שמתי לב שבתגובה השנייה של התמונות הנוספות יש שם עוד תמונות של ה"לפני" ואין תמונות של ה"אחרי".

לדוגמא אין תמונה של צד הדלת של הנהג אחרי הניקוי. אשמח לראות את התמונות של החלק הספציפי הזה,

בכל מקרה עבודה נהדרת מאוד, כל הכבוד. החלק האחורי של הרכב(האזור של המושבים האחוריים) נראים נהדר, שאפו.

Seat Leon 1.8T 248Hp//2017

Stage 1 // Revo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן, שמתי לב שבתגובה השנייה של התמונות הנוספות יש שם עוד תמונות של ה"לפני" ואין תמונות של ה"אחרי".

לדוגמא אין תמונה של צד הדלת של הנהג אחרי הניקוי. אשמח לראות את התמונות של החלק הספציפי הזה,

בכל מקרה עבודה נהדרת מאוד, כל הכבוד. החלק האחורי של הרכב(האזור של המושבים האחוריים) נראים נהדר, שאפו.

יש חלקים שלא צילמתי "אחרי", הרכב הזה ענק, אחרי 4 שעות עבודה כבר בקושי חשבתי על לצלם, אלא רק לקפל את הציוד ולעוף משם לנוח.

אבל אני מבטיח שהחלק המדובר ניראה כמו חדש ;)

תודה רבה לכולם על התגובות.

אגב - הסנדלר הולך יחף, אם תראו איך הרכב שלי ניראה תקבלו התקף לב, חיצונית בלבד, אבל מטונף. פנימי הוא מתוקתק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה פרויקט ! אחלה תוצאות ! אתה בין הראשונים שהביא אותי להתחיל לנסות לטפל בצורה רצינית בפנים הרכב שלי :)

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בתמונות של הלפני המושב נראה כמו שטיח של משחקיה :shock:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...