Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח חובה +מקיף לנהגת חדשה בת 27 .

שימו לב! השרשור הזה בן 3600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

דיברתי עם כמה סוכנות הכי פחות שקיבלתי על רכב יונדאי I20

2011 . זה מחיר כזה 7100 שח למקיף (אחריות על הכל חוץ מרכב חלופי)+ חובה (החובה בלבד 1755 שח ) . אגב במקיף מחברת 'מיגדל'. והחובה 'מכלל' . כך עשתה הסוכנת שעובדת עם כמה חברות . ההצעה השנייה הכי זולה 7700 שח .

רציתי לשאול אלו המחירים פחות או יותר ?

פרטים: הרכב לנהגת יחידה. בת 27 ללא עבר פלילי אך אין שום היסטוריה ביטוחים. נהגת חדשה מתחת לשנה . לא נוסעת בשבת . יש מצב גדול מאוד שבשנה לא ת עשה מעל ל10,000 ק"מ . רוב רובה של הנסיעה בעיר יחס של 85/15 (לטובת נסיעה עירונית ) .

אז אנו לפני סגירה. בכל זאת אמרתי אשאל פה . אבל איזה מחירים גובים .עוד צריך השתתפות עצמית של כל מיני דברים. תכלס המקיף לפחות לי נועדה בעיקר כנגד גנבה או תאונה קשה. בהסתכלות אחרונה אני אומר עדיף כבר לקנות רכב ב25 אלף שח ובלי בטיוח מקיף וזהו. חחחח

עריכה אחרונה על ידי RROONNII30
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השילוב המנצח שגורם למחיר הגבוה הוא וותק רשיון פחות משנה + בלי עבר ביטוחי.

אפשר לעשות חובה+צד ג' ולחיות עם הסיכון לגניבה ולתאונה באשמתך.

יש גם אפשרות לצד ג'+גניבה (נקרא גם "מקיף ללא תאונה", אותו דבר...) ואז יש כיסוי לנזקי צד ג' וגם לגניבה, אבל נזק בתאונה לרכב שלך לא מכוסה.

לא כל החברות עורכות ביטוח כזה, אני יודע ש"הפניקס" כן והיא לא היחידה. שאלי את הסוכן.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה ההמלצה ? ללכת בכל זאת על מקיף?

כי כמה אפשר לקבל על מקיף ללא תאונות או צד ג' + גנבה (שזה אותו דבר ) . כל השאלה כמה ההוזלה. אם זה 1000 שח זה לא כזה משמעותי .אברר את זה גם מחר בבוקר עם הסוכנת .

אגב יש גם מקיף ללא גניבה? או צד ג' +תאונות לרכב שלי ?

עכשיו עוד דבר,כמה אמרו לי שתאונות קלות עדיף להסתדר עם זה לבד עם בעל הרכב הנפגע וכן הפוך בלי לערב ביטוחים .כי אחרת אתה הרי צריך לה שתתף באופן עצמי גם על הנזק + מפסיד בביטוח לשנה הבאה (אולי גם לשנים הבאות) שתקבל מחיר גבוה יותר בקבל ביטוח מקיף .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקי אופציה נוספת - הגדלת ההשתתפות העצמית. בדרך כלל יש כמה דרגות השתתפות עצמית והפרמיה בהתאם. אם את מגדילה את ההשתתפות העצמית את לוקחת על עצמך חלק מהסיכון, ובהתאם לכך הפרמיה תקטן. אם השנה תעבור בשלום - הרווחת. אם היתה תאונה - הפסדת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

זאת אופציה מעניינת.כי תאונות קלות מימלא עדיף לא לדווח לביטוח (כפי שציינתי בהודעה קודמת) . אגב אני זכר ... הביטוח הוא על אישתי בלבד . בנתיים עשיתי ביטוח חובה (כולם פחות או יותר אותו מחיר) .

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הכי יקרים 9000 ומשהו שח רק על מקיף .

תאמת הייתם משלמים 7100 שח (מקיף+חובה)? כמובן במידה וזאת העצה הכי זולה שקיבלתם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רעיון רק השאלה אם זה אפשרי. אפשר לעשות ביטוח לרכב על שם אבא שלה (שיש לו וותק והיסטוריה של שנים) ואז להגדיר את אישתי כנהגת שנייה . זה אפשרי? או בגלל שהיא לא גרה עם ההורים זה בכלל לא ניתן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע.

תשאל את הסוכן ובכל מקרה קרא היטב על מה אתה חותם ווודא שמדובר באמת בלבד.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסי לחפש עוד הצעות ביטוח .יש לי גם i20 שנת 2014 ואני עם ביטוח כל הנהגים מ21.והכל כולל בביטוח ואני משלם 6600.והיו לי הצעות גם יותר זולות כמו 5500.

Hu: pioneer prs80 Comp: Hertz Hsk165XL Amp:phoenix gold xsenon200X2

amp:massive audio bx4 Mono:DC audio 3.5: Sub: DC audio 15xl

CAR: mazda 2 demio pure black

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי שנת 2011 . עידכון : הצלחתי לצרף את אבא של אישתי כנהג ראשי ואישתי כשנייה. מחיר המקיף ירד ב2000 שח סך הכל -5000 שח מקיף וחובה .. מעניין שבביטוח הזה (גרינברג ביטוחים ) תמיד הוצע לי מחיר הכי זול .

הם עובדים דרך "כלל ביטוח" למקיף שלי .. וחובה "במגדל" . הביטוח המקיף כולל הכל חוץ מרכב חילופי . לא הצלחתי לשנות את זה . בכל אופן העצה הזאת הרבה יותר זולה ממקומות אחרים אפילו החברות הגדולות כמו 9 מיליון, ביטוח ישיר . שם 7000 שח רק מקיף .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...