Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(מספר שאלות בנוגע ל) HU מבוסס אנדרואיד

eli z
שימו לב! השרשור הזה בן 3606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני משתמש כבר כמה שנים טובות באלפיין 9835R שלי, ומאוד מרוצה מאיכות הסאונד.

השנים עושות את שלהם, ואני מרגיש שאני כן רוצה להתקדם טכנולוגית , ולהנות מדיבורית מובנית, מסך גדול לצרכי ניווט, DVBT, וכן שאר יתרונות האנדרואיד למיניהם - במקרה הזה - גם אם זה בא על חשבון הסאונד.

אני כן מצפה לסאונד סביר, ואשמח לשמוע ממי שכן יצא לו לראות / להתעסק עם מערכות מהסוג הזה.

כמו כן, האם המכשירים תומכים בעברית OUT OF THE BOX? אין לי בעיה עם ממשק באנגלית, אך אני כן זקוק לתמיכת העברית לצורך הצגת מידע / מוזיקה / ניווט / ושאר צרכי ההקלדה.

מבחינת המוצר עצמו, אני מבין שמדובר במוצר אחיד, שעובר קסטומיזציה לכל רכב מבחינת ההשתלבות שלו בקונסולת הרכב, האם יש דגשים שכדאי לשים לב אליהם? מעבד ספציפי? התפשרות על רזולוציית מסך?

האם יש מישהו בארץ שמתעסק עם המערכות הללו? אשמח לדעת את פער המחירים.

שאלה אחרונה - מה בנוגע לעניין התדרים? אני צריך לצפות לבעיה כלשהיא?

לינק למוצר לדוגמה:

http://www.ebay.com/itm/1-DIN-Android-4-2-Car-DVD-Player-for-BMW-E46-Rockchip-Cortex-A9-Dual-Core-CPU-/151323588532?pt=US_Video_In_Dash_Units_w_GPS&hash=item233b96b7b4

תודה רבה.

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תמיד יכול להוסיף סמאטרפון, פאבלט או טאבלט בעזרת כבל מתאם כניסת AUX (אני די בטוח שיש לדגם שלך) ולשמור על יחידת הראש שלך כפי שהיתה.

תריץ חיפוש על שרשור שלי שמראה הטמעה של טאבלט נקסוס 7 ברכב כיחידת ראש HIGH END - מודל טכני טאבלט נקסוס 7

וגם "מה לאנדרואיד ולמערכות HIGH END"

לגבי איכות השמע של המערכות הללו והאמינות שלהן - אל תצפה ליותר מידי, המותגים היותר נחשבים מפתחים פתרונות משלהם כמו הAPPRADIO של פיוניר או סוני עם האפליקציה שלהם לשלוט באנדרואידים ועד פרוייקטים כמו מירורלינק או מימיקס

יש כאן את כל המידע שאתה צריך - חיפוש.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי לא פעם את השרשור שלך בשקיקה רבה. אך איני מעוניין להכנס כרגע לפרוייקט מסובך שכזה פעם שנייה (עבדתי תקופה עם CAR PC).

הייתי מעוניין במוצר שהוא PLUG&PLAY.

נתתי גם צ'אנס לחיבור הAUX הנפוץ (לא נוח לעבודה מול שום מכשיר), וכן לחיבור הAI NET הידוע של היצרן, אליו חובר IPOD אשר נשלט מיחידת הראש.

נתקלתי בלא מעט פרוייקטים מבוססים על הנקסוס 7 / אייפד מיני, אם הייתי יודע שיש חבילה שלמה ומוכנה (טעינה, רדיו, העברת מוזיקה בנוחות), ניחא. אני מחפש פיתרון מהיר יותר.

אשמח לשמוע רשמים נוספים אודות המוצר הקיים, ולחילופין - פתרונות נוספים.

יוער בהקשר זה, כי התקנת מערכת 2DIN אפשרית, אך היא דורשת חיתוכים הגובלים ברדיאטור החימום, עוד דבר שאיני מעוניין להכנס אליו. (אם כי אחד מחברי הפורום כאן ביצע את ההתקנה והוא עובד עם הAPPRADIO, - גם, פחות לטעמי).

ושוב - תודה

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...