Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אנשים קונים רכב חדש?

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 3583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מראש אני אומר, שזה לא הולך להיות שרשור בכיינות על מחירי הרכבים בישראל. באמת שלא.

בזמן האחרון יוצא לי לבלות הרבה ברכבי השכרה שונים, ועכשיו ממבט של מישהו שמבין קצת ברכבים, אני פשוט לא יכול להבין למה אנשים קונים את הדגמים הללו, חדשים.

אני לא בנאדם שלילי, ולא מחפש את הרע בכול דבר, אבל בכול פעם שאני נוהג ב:

מאזדה 2, פיאט פנדה, סוזוקי אלטו, וכו', אני פשוט לא מבין איך אנשים משלמים כאלה סכומים על הדברים האלה?

ברכבים עם דגם חדש לגמרי, שנותנים ערך מוסף גבוה מהדגם שקדם אליו, עוד איכשהו אני יכול להבין,

אבל כאילו מה מניע בנאדם לשלם 110 אלף על מאזדה 2, ולא 50 אלף על אותה מאזדה 2 רק ישנה יותר ב-4-5 שנים?

מה מניע בנאדם לשלם 60 אלף שקל על רכב(סוזוקי אלטו) שמרגיש כמו הסיאט קורדובה בת ה-20 של חבר שלי, ולא 30 אלף על כזאת מלוקקת בת 3-4?

פקטור השקט הנפשי הוא כול כך חזק שזה גורם לאנשים לקנות רק חדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 167
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

:?רציתי לומר לך שזה שופוני להוציא רכב חדש מהחברה, אבל בהתחשב בעובדה שמדובר באלטו וחבריה לתא , אני גם לא מבין את זה.

גם לרכב עירוני קטן צריכים להיות דרישות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי רוצים רכב חדש מהניילונים (כולל הריח של החדש).

כי רוצים רכב בלי תקלות ובלי בלאי (ככה לפחות חושבים) ויש גם לרכב אחריות יבואן לכמה שנים.

כי רוצים לנהוג בתור ראשונים ברכב (ולא למשל רכב יוצא השכרה או ליסינג שישבו ונהגו בהם עשרות אנשים, לפעמים גם במירוצי שטח).

כי יש להם כסף ואז למה לא לקנות רכב חדש אם אפשר ?

כי ירידת ערך לא מעניינת אותם וכל 6 שנים שנפרעת להם קרן השתלמות - קונים רכב חדש.

כי השכן קנה גם רכב חדש...

(לא חסרות סיבות)

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו להגיד למה אנשים קונים פלאפונים/מחשבים/טאבלטים/צעצועים/ריהוט/בגדים וכל דבר אחר שאפשר לקנות במצב חדש, במקום לקנות את אותו הדבר משומש ובמחיר יותר זול.

גם שאתה תמכור את הרכב עוד 3-4 שנים הוא יהיה שווה פחות מחצי ממה ששילמת עליו, כמו כל דבר בעולם הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלאפונים זה עוד מילא, כי הם משתכללים. בפלאפון אחרי שנה הכול בערך כבר טוב יותר ומשוכלל יותר.

אבל מה ההבדל בין מאזדה 2 2014 לבין מאזדה 2 2009? זה בדיוק אותו רכב!

אם בנאדם ירצה לקנות סמסונג 2014 ב-3500 שקל כשהוא יכול לקנות את אותו בדיוק רק שנת יצור 2012 ב-1200 ביד שניה, כן , אני גם לא אבין אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי לא רוצים להתעסק עם חיפוש רכב, בדיקות, סוחרים ממולחים והפתעות. ברכב חדש אתה נכנס לסוכנות, נותן צ'ק ומקבל רכב - עם סיכוי קטן מאוד להפתעות.

ועוד יתרון - את הרכב מיד 2 תמכור כעבור 6-8 שנים במקום כאבור 3-4 - הרבה פחות התעסקות עם פרסום הרכב וכל מיני נודניקים וסוחרים שמתעלקים עליך.

ונחזור לרגע הראשון: אפשר לרכוש רכב ברמת גימור יותר גבוהה, לא רק השלד שלחברות הליסינג אלא גם קצת בשר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הם לא יקנו חדש איך אתה תקנה משומש?

חשבת על זה? מישהו צריך לקנות חדש כדי שיהיו רכבים משומשים אלא אם תכננת ליבוא רכבים משומשים מירדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה אומר אפשר להגיד על כל דבר.

למה לקנות מאזדה 2 שנת 2009 ולא מאזדה 2 שנת 2004 בחצי מחיר?

מה ההבדל? אני בטוח ששני הרכבים נוסעים ושהמזגן פועל.

כל החפצים שאתה קונה הם משומשים, בני כמה שנים ויד שניה? או שאתה קונה גם דברים חדשים לפעמים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מפתה כי בסוכנות יושבים ברכב חדש ונקי, אבל שוכחים שגם רכב ישן יכול לשדר הרגשה כזו בטיפול נכון.

כמו כן קונים "שקט נפשי" כי סביר להניח שרכב חדש עם 0 ק"מ לא יתקלקל, ואם כן יש אחריות.

אני לא הייתי מתנגד לשלם עבור רכב חדש אם היו מציעים תנאי טרייד-אין משתלמים, עניין של נוחות.

עריכה אחרונה על ידי Freak_Miky

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור לא מבין למה כי הוא בוחן את העניין בצורת מחשבה רציונלית, מה שלא קיים כמעט אצל רוכשי רכב פרטיים בישראל. מכאן גם הבלבול שלך.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור,

אתה צריך להתחשב בעובדה שהמון רוכשים כלל אינם מודעים לעובדות שציינת.

נכון , המנוע הוא אותו מנוע עצל אבל עכשיו הוא מגיע עם לדים (;

לא כולם מעוניינים בהנאה מוטורית או יחס תמורה הולם להוצאה.

הקו המנחה הוא פחות או יותר כזה:

זה חדש? יש בו לדים? לקחתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן סוכן מכירות ממולח יכול להשפיע לא מעט, אולי עלייך לא אך על רבים אחרים בהחלט כן.

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו פה , אין כח להתעסק עם יד 2 (מוכרים , סוחרים , מוסכים)

אפשר להוסיף שעם התנאי מימון שנותנים היום(ריביות ממש נמוכות) למי שיש את הכסף זה שווה מאשר להוציא עכשיו סכום כמו 50K במכה על יד שנייה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להוסיף שעם התנאי מימון שנותנים היום(ריביות ממש נמוכות) למי שיש את הכסף זה שווה מאשר להוציא עכשיו סכום כמו 50K במכה על יד שנייה

את זה אני לא מצליח להבין! הרי בסוף מה שקובע את עלות השימוש החודשית הוא ירידת הערך החודשית ולא החזר ההלוואה.

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...