Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עשיתי צעד ענקי: התחלתי ערוץ יוטיוב!

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר על ערוץ שבו אני בונה כל מיני דברים להנאתי ומשתף את הידע של איך עושים.

משפט ששמעתי מהרבה ערוצי יוטיוב שאני מנוי אליהם הוא, ש"אתה לעולם לא יכול לדעת מי יקבל את ההשראה שלו, וממה". אז יאללה, שיהיה. אני ממילא בונה שטויות כל הזמן, אז למה לא לחלוק את זה?

הנה הלינק לוידאו הראשון:

אני מבקש מכם, אם תרצו:

1) לעשות מנוי לערוץ שלי. אני הולך להעלות אליו תכנים, רק לא יודע באיזו תדירות. אשתדל אחת לשבוע, אבל לא מבטיח כלום כרגע...

2) אם אתם רואים פרסומת, תלחצו עליה בבקשה. זה עוזר.

3) אם אהבתם, תנו ב"לייק".

4) תגיבו! ביוטיוב, לא רק פה... תגובות זה מה שמעיר ערוצי יוטיוב לחיים.

תודה!

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 172
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שני דברים:

1. אני שמח לבשר לך שנרשמתי כמנוי ואאל"ט אני מנוי מס' 1 (תמיד רציתי להיות כזה).

2. תעלאה תכנים בHD, היום כולם מעלאים בתכנים האלה וערוץ שלא עובד על HD אורך חיו קצר מאוד.

בהצלחה!

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. "עשיתי" מנוי. (יותר נכון, נרשמתי...)

2. פרסומות ביוטיוב? מה זה? :twisted:

3+4. אני אראה בבית, לא נעים בעבודה...

הערה קטנה. אתה מצלם את עצמך והראש שלך נמצא באמצע הפריים, כאשר מעליך הכל ריק. תתקרב למסרטה ותדאג הראש שלך יהיה בשליש העליון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון בהצלחה, נרשמתי ועשיתי לייק.

למה שלא תרחיב את קהל המעריצים? אם האנגלית שלך טובה עשה את המדריכים האלה באנגלית.

רוצה סתם להיות מאנייק? תעשה רק את הכותרות באנגלית ודבר בעברית.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תרחיב את קהל המעריצים? אם האנגלית שלך טובה עשה את המדריכים האלה באנגלית.

למה להתחשב בדוברי העברית?

לדוברי האנגלית יש עשרות אלפי מדריכים ביוטיוב, עד שקם צדיק שמדבר עברית, גם אותו אתה רוצה להסית.

ברגע שהברווז יתחיל לדבר אנגלית, אני מסיר את האוהב שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני דברים:

1. אני שמח לבשר לך שנרשמתי כמנוי ואאל"ט אני מנוי מס' 1 (תמיד רציתי להיות כזה).

משום מה, נזכרתי בתוכי של איזו חברת אינטרנט, "מי מספר אחת?" :lol:

2. תעלאה תכנים בHD, היום כולם מעלאים בתכנים האלה וערוץ שלא עובד על HD אורך חיו קצר מאוד.

בהצלחה!

עניין ה-HD עולה בתדירות גבוהה מאד בשירשור ובה"פ שקיבלתי. אני מצלם עם המצלמה הכי טובה שיש לי- זו של הגלאקסי דור ראשון שלי. לא יודע אם לצחוק או לבכות.

לקחתי את הנקודה לתשומת ליבי.

1. "עשיתי" מנוי. (יותר נכון, נרשמתי...)

2. פרסומות ביוטיוב? מה זה? :twisted:

3+4. אני אראה בבית, לא נעים בעבודה...

הערה קטנה. אתה מצלם את עצמך והראש שלך נמצא באמצע הפריים, כאשר מעליך הכל ריק. תתקרב למסרטה ותדאג הראש שלך יהיה בשליש העליון.

ישנם... אילוצים. אני גבוה, והחדר יחסית קטן. תודה על הטיפ, בהחלט אשתמש בו לסרטונים הבאים.

היה דיבור על פורום "עשה זאת בעצמך" מה איתו?

היה. וכנראה לא יהיה (לפחות בינתיים).

האנגלית שלי מצויינת, אבל:

1) אני לא מספיק טוב בשביל להתחרות בחברים האמריקאיים שלי, שלהם יש גישה לציוד מתקדם במחיר שפוי (WWMM, למשל, קנה רוטר לעבודה בעץ במשהו כמו 10$, כשהם עולים בארץ 600 פלוס וכמעט שאין למצוא משומשים).

2) אין מספיק ערוצי יוטיוב של בניות בשפה העברית. אפילו יש מחסור חמור, הייתי אומר. רוב הסרטונים בעברית שנתקלתי בהם היו או שירים של אייל גועלן או סרטונים עם הכותרת המקורית "חחחח קורע". לפחות היו כותבים "קוריאה", זה אולי גם היה מצחיק באמת.

למה להתחשב בדוברי העברית?

לדוברי האנגלית יש עשרות אלפי מדריכים ביוטיוב, עד שקם צדיק שמדבר עברית, גם אותו אתה רוצה להסית.

ברגע שהברווז יתחיל לדבר אנגלית, אני מסיר את האוהב שלי.

מטרתי שברווז ירוויח כסף , אם ברצונו להיות חלוץ אמיתי ולוותר על רווחים שפחות חשובים לו, בשמחה, אני מפרגן לו לפה ולפה.

חשבתי הרבה וברצינות על איזו שפה תשמש אותי לערוץ, החלטתי על עברית, כי כמו שציינתי למעלה- אני לא יכול להתחרות בערוצים האמריקאיים. אין לי יותר מדיי מה להציע עבורם, להם יש ערוצים רבים לכל נושא אפשרי, עם הכלים הנכונים, עם הידע הנכון (גם בארץ ניתן למצוא קורסים של נגרות למשל, אבל לא בתי ספר לנגרות. ויש הבדל תהומי בין השניים), וכולי. אני סך הכל חובבן, עם ציוד בינוני מינוס, שאוהב לבנות שטויות.

חאפר.

ישראלי.

עברית.

זה מה יש...

אני מת להגיע למצב שבו אני יכול לרכוש לעצמי את הציוד שאני באמת רוצה כדי להתחיל לעבוד על הדבר שאני באמת אוהב: ציוד לנפחות. זה יהיה חלום שמתגשם. אבל זה לפוסט אחר לגמרי...

תודה על התגובות, הפידבקים והלייקים!

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על גלקסי 1 (I9000), אז יש שם צילום וידאו 720p (אלא אם כן ביטלת אותו לטובת ה-BM). ואתה לא היחיד בפורום שעדיין משתמש בו ;)

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...