Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרדף...

omriz
שימו לב! השרשור הזה בן 7082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התלבטתי אם הסיפור המפחיד שקרה לי מתאים לנושא בפורום ובסוף החלטתי לשתף אתכם...

אני באמצע אימון קבוצתי(הפועל ירושלים,נוער כדורגל) קור אימים ממש אני שולח מבטים לעבר הטופ בוי המשופר שלי(לאחר צביעה חדשה,אגזוז חדש,מנוע חדש) לפתע אני שם לב למסחרית לבנה שבתוכה שני שכנים שלנו(ערבים).

האימון הסתיים ואני ממהר לקטנוע והפתעה..הטרנזיט עדיים לייד הקטנוע,אני מתחיל לחשוש ולחשוד שמשהו מריח לא טוב,אני פותח את הארגז שם את הקסדה על הראש ומעביר מבטים מהירים לעבר הטרנזיט פורד הישנה,שני הבחורים הערבים מנסים להראות כאילו הם לא מסתכלים עליי אבל זה לא מצליח להם ,בנתיים אני עובר למעיל סוגר אותו ולבסוף הכפפות,אני מנסה להתניע את הקטנוע והוא מסרב(אולי זה סימן..)לבסוף אחרי כמה רגליות הוא מתניע ואני יוצא לדרך,פתאום במראה אני שם לב לאורות הגבוהים שנדלקים מהטרנזיט והם אחרי! התחלתי קצת לחשוש שהם עוקבים אחרי אז החלטתי לעבור ברמזור אדום ולראות אם הם אכן בעקבותי,אני עובר באדום מסתכל במראה ואני רואה אותם מאחורי!עכשיו כבר הלב מתחיל לדפוק...מה עושים?מה הם רוצים?..

אני ממשיך בנסיעה כשהם מאחורי אני עובר בעוד 2 אדומים והם אחרי .

מגיעים לפקק (פה אני כבר נושם לרווחה) אני עולה על מדרכה וחותך את הפקק ואני נרגע...

מסתכל במראה והם מאחורי,כנראה חתכו מהנתיב הנגדי!

אני ממשיך בנסיעה בפחד אדיר פשוט אי אפשר לתאר,החלטתי לעשות משהו מטורף בשביל לברוח מהם..

פרסה באמצע הכביש ונסיעה כנגד התנועה...אני עושה את זה והם המומים!

נכנסתי לשכונה דתית החנתי את הקטנוע בין כמה עצים ורצתי לעבר כניסה!

צלצלתי למשטרה ותוך 5 דקות הם הגיעו למקום.

תיארתי להם את המכונית ואת מה שקרה והם היו בטוחים שהמטרה של צמד העבריינים הייתה לגנוב לי את הקטנוע!

המשטרה ליוותה אותי עד הבית וככה הסתיים לו ערב שאני לא אשכח!

ראשון לישורת וראשון לחצות את קו הסיום.כל צעד מחושב...,

עם דמעות בעניים הוא מודה לקבוצה, לספונסרים שלו , לקהל , לשופטים , למזג האויר , לכל העולם ולהוריו שהביאוהו עד הלום!:wave2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר שאתה בריא ושלם וגם הקטנוע...

בכל מקרה ,לדעתי ,לא צריך לעשות עבירות תנועה כדי לברוח מטרנזיט ,כיוון שאתה יכול להכנס עם הקטנוע במקומות שטרנזיט לא כולה לעבור ,כמו גנים ציבוריים למשל .

בכל מקרה העיקר שהכל בסדר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטרים היו סבורים שהם רצו לגנוב לי את הקטנוע.

בקשר לזה שקל לברוח עם קטנוע ,במצב שבו הייתי זה לא היה כל כך קל כי מצאתי את עצמי במקומות שאני לא מכיר ולא רציתי להיכנס למקומות שמהם אין יציאה וכדומה...

וכשאתה מפוחד ובמין הלם אתה לא חושב ממש לעומק,אחרי כמה ימים שחשבתי על זה אמרתי לעצמי-

איך הם ציפו לתפוס אותי כשאני עם קטנוע והם עם טרנזיט?.. .

ראשון לישורת וראשון לחצות את קו הסיום.כל צעד מחושב...,

עם דמעות בעניים הוא מודה לקבוצה, לספונסרים שלו , לקהל , לשופטים , למזג האויר , לכל העולם ולהוריו שהביאוהו עד הלום!:wave2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הם ציפו לראות איפה אתה גר ומשם לקחת את האופנוע.

2. למה לקח לך כל כך הרבה זמן לברוח לפאקינג טראנזיט ?

3. כשאתה בא לאימונים להבא שים את האופנוע במקום יותר קרוב אליך, הם יודעים איפה אתה מתאמן.

4. תפסיק להשתמש בסמים קשים.:wink:

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו!

רק מעניין למה הם לא ניסו לגנוב לך את האופנוע כאשר הוא חנה והעדיפו לשדוד אותו ממך...

ולמי שלא היה בסיטואציה של בריחה, זה מפחיד, מאוד. ובאמת לא חושבים לעומק...ממש ממש לא כיף להיות העכבר.

אני שמח לשמוע שהמשטרה הגיעה מהר, עשית בשכל שהתקשרת במהירות האפשרית.

לשמוע את המעשים של הפושעים האלה שוב ושוב ולהשאר חסרי אונים.. נמאס.:evil: (תסכול מתמשך מלשמוע על גניבות רמזורים).

נראה לי שאני עובר להשים אלה מתחת למושב:evil: , אני מבין שבכביש זה אפילו יותר גרוע מהרחוב.. אנשים הגיעו לשפל נוראי. אם יוציאו עליי סכין כפרה האוטו אבל לפחות יהיה לי משהו ביד :? .

יוסי.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוגריי שמישטרה רודפת אחריך אתה לא מיתרגש (בכל מקרה אני)

אבל ששני ערבים עם טרנזיט זה מפחידדדדד!!!

שלילה חודשיםםםם עוד 52 יוםםם של נסיעה בפחדים בעעעע מנייק =חרא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוגריי שמישטרה רודפת אחריך אתה לא מיתרגש (בכל מקרה אני)

אבל ששני ערבים עם טרנזיט זה מפחידדדדד!!!

שלילה חודשיםםםם עוד 52 יוםםם של נסיעה בפחדים בעעעע מנייק =חרא!

:loco:

:puzzled:

ועכשיו בעברית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה אומר...

אחרי משטרה רדפה...

כולה נער בן 15.. בלי רישיון.. בלי טסט... בלי ביטוח...

לא.. לא עליתי על הכביש.. אבל המנייאקים נכנסו לשטח...

הייתי אז עם האופנוע 50 סמ"ק שלי לשעבר... (בטה RR)

והאמת.. זה כן מפחיד שמשטרה רודפת אחרריך...

אבל מכיוון שהם היו בפחית ואני על אופנוע שטח..

נעלמתי חיש מהר:roll:

בעליו החדש של HONDA CR 125!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי וואי... איזה סיפור...

סחטן על המרדף... אני עדיין לא יצא לי, אבל בעזרת השם אני אגיע למרדף.. חחחח סתם, נקווה שאתה האחרון מהפורום... באמת זה מלחיץ.

סע בזהירות, ושמור על עצמך... עכשיו בחורף הכבישים קטלניים, במיוחד על פסי הצבע... על תסע עלהם אפילו בצחוק! (כבר החלקי פעם פעמיים מהצבע השומני הזה)

כך אמר שדרן החדשות...

"שלושה נערים נעצרו בגין סחר בסמים, שלושתם משכונת התקווה" :-o

פיגו ג'ט פורס למכירה, פרטים כאן...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=75833

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי וואי... איזה סיפור...

סחטן על המרדף... אני עדיין לא יצא לי, אבל בעזרת השם אני אגיע למרדף.. חחחח סתם, נקווה שאתה האחרון מהפורום... באמת זה מלחיץ.

סע בזהירות, ושמור על עצמך... עכשיו בחורף הכבישים קטלניים, במיוחד על פסי הצבע... על תסע עלהם אפילו בצחוק! (כבר החלקי פעם פעמיים מהצבע השומני הזה)

אתה רוצה לומר, שבכל פעם שאופנוענים עוברים נתיב או חולפים מעל מעבר חציה, הם צריכים להשים לב טוב טוב לפסי הצבע פן יתחלקו??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי,אכן יש בעיות עם לפחות חלק מסוגי הצבע,למי ששאל,הם רצו לראות איפה הוא גר כמו שאמרו ואם הם לא לקחו אותו שהוא היה באימון סימן שהיה לו קשר עין איתם(הוא גם אמר את זה)

אמרו ושווה לומר שוב,אל תשים את האופנוע רחוק ממך הם יודעים וסביר להניח יחזרו עם רכב אחר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה לומר, שבכל פעם שאופנוענים עוברים נתיב או חולפים מעל מעבר חציה, הם צריכים להשים לב טוב טוב לפסי הצבע פן יתחלקו??

כן! אבל מעבר בין נתיבים זה שולי... אבל עלית עם כלי דו גלגלי על פסי מעבר חציה? שהם רחבים ואתה נוסע עלהם במרחק של מטר וחצי שנים, לא?

בשיא הגשם, וצבע חדש! זה מחליק מוות, תרתי משמע!

כך אמר שדרן החדשות...

"שלושה נערים נעצרו בגין סחר בסמים, שלושתם משכונת התקווה" :-o

פיגו ג'ט פורס למכירה, פרטים כאן...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=75833

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:loco:

:puzzled:

ועכשיו בעברית?

אז בעבריתת

נסעתי לתומי על הטייפון המתוק שלי שאני כל כך אוהבבב

ולתומן הלכו שני נערות יפות מראההה (כוסיות קטלות) על המידרכההה

אז לטומי האטתי ודפקתי הרמה של החיים ולתומה חיכתה ניידת מישטרה אחרי הכיכר וביקשה ממני לעצור אבל שאין ביטוח לא עוצרים אז לתומי ברחתי אבל המנייק רשמו מיספררר ובאו לבקרי בביתי יום למחרת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...