Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(בנוגע ל) הוצאת ספוילר מהרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 3585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים יש לי שאלה ואשמח לעזרה מכם. ברשותי סוזוקי ליאנה 4 דלתות עם ספוילר שמחובר בברגים מכל צד. אני רוצה להוציא את הספוילר ולסתום את החורים שבתא המטען ולצבוע את תא המטען. האם זה יוריד לי מערך הרכב? האם יש סכנה שלאחר הפחחות וצבע שאני יעשה לתא המטען יכול להיות לי נזילות? האם זה בעיתי? תודה על העזרה חברים

"אין ייאוש בעולם כלל" :lol:

פעם הונדה - היום סיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ספוילר של sx4 ופשוט זה לא לטעמי לכן אני רוצה להוריד אותו. יש לך אולי תשובות לגבי השאלות שלי?

פעם הונדה - היום סיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר פה על סתימת חורים וצביעה קומפלט, זה כמה מאות טובות של שקלים חדשים ויראו שזה צבוע, כך שזה לא לטובתך.

ותמיד יש סיכוי לנזילה.

לדעתי, שווה לבדוק בפירוקיות אם יש מכסה תא מטען בצבע כמו שלך בלי ספויילר, יעלה יותר אבל לדעתי זה פתרון הרבה יותר נכון, לא יהיו לך בעיות איטום, כל ההחלפה זה ניתוק צמה ו4 ברגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לא חושב שזה יוריד מערך הרכב אבל זה כן ידליק נורות אדומות למי שיבדוק את האוטו.

תצטרך לצלם את כל התהליך כדי לשכנע שרק זו היתה סיבת התיקון.

אין סיבה לנזילות, בכלל לא אמורים לפרק את המכסה מהרכב, רק למסך כמו שצריך את כל מה שלא יצבעו.

ואגב, התיקון חייב להיעשות בריתוך ולא שפיכה של חומר מילוי לתוך הקדח.

באמת שווה לך להשקיע כמה מאות ש"ח ואת הסיכוי שלא יתאימו גוון כמו שצריך, רק בשביל ספויילר?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת ששוה לי, ביררתי עם בוחן מקומפיוטסט אם זה צביעה של תא המטען מוריד מהמחירון והוא אמר שלא, כנראה שאני יצבע את הבגאז׳ וזהו. עשיתי טעות בזה ששמתי את הספוילר

פעם הונדה - היום סיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוחן קומפיוטסט הוא לא שמאי רכב. הוא לא מחליט מה מוריד ערך ומה לא.

וברגע שבא קונה הוא צריך להבין למה הבגאז' עם ריתוכים וצביעה.

בהצלחה עם ההסברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט אצלם את התהליך עבודה ויסביר לקונה שהיה מורכב ספוילר ושפירקתי אותו. זה לא אמור להוות בעיה לפי דעתי. אני צודק?

פעם הונדה - היום סיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו דעתך, לקונה של הרכב שיבוא ביום מן הימים יכולה להיות דעה אחרת, אין לדעת.

הסבר בסגנון של "הרכבתי ספויילר של sx4, לא אהבתי מה יצא, פירקתי, ריתכתי, צבעתי" לי אישית, לא נשמע טוב, אבל זה אני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...