Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפולים גדולים (מומלצים) ליונדאי i30CW

eranbet
שימו לב! השרשור הזה בן 3601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני לקראת קניה של יונדאי i30cw ובכדי להיות מסוגל להעריך איזה ״יישור קו״ אצטרך לספוג ו/או כמה הרכב באמת ״שמור ומטופל״, האם מישהו יכול לפרט מהם הטיפולים הגדולים או המומלצים (מתי מחליפים פילטרים כאלה או אחרים, טיימינג אם יש וכו)?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

אין רצועת טיימינג ברכב הנ"ל.

יש להשתמש בשמן איכותי, ומסנן שמן מקורי.

פלאגים מחליפים כל 30 אלף ק"מ, אם הם פלאגים בעלי הברגה צרה וארוכה.

לרכב הנ"ל אין בעיות מיוחדות,תשמור על הרכב ואתה תהנה ממנו.

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן, היום ראיתי רכב (i30cw) שנקנה מחברת ליסינג לפני שנה ו - 4 חודשים עם 60K ק"מ וכיום יש לו 79K.

בעלי האוטו נראים אמינים ומצהירים שהם לו עשו לו שום טיפול (במשך כמעט שנה וחצי וכמעט 20K ק״מ).

האם זה סביר?

בנוסף, הרמתי מכסה מנוע (בזמן שהאוטו מונע) ונוזל הקירור נמצא הרבה תחת המינימום. הרבה מאד.

אם לומר את האמת, המיכל ממש כמעט ריק.

עריכה אחרונה על ידי eranbet
תוספת
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי נוזל קירור- גרוע מאוד- תבדוק היטב בהיסטוריה של הרכב אם התחמם בעבר.נראה,שהרכב הוזנח ולא טופל ביד אוהבת,הייתי מוותר על רכישת אחד כזה כאשר יש בחוץ שמורים ומלוקקים (אני את שלי לא מוכר אבל 2009 ,שנקנכה ישירות מליסינג של הרץ עם 31,000 ק"מ והיום אחרי 2.5 ביד שלי עם 56,000 ק"מ סה"כ על השעון וכל פיפס מטופל).

אם יש חוסר רציני יש דליפה- כנראה,שאותה מחלה שהיתה אצלי ובעוד כמה אקזמפלרים- בית הטרמוסטט החזיר נשמתו לבורא .

כדי לוודא יש לבצע בדיקה בלחץ במכון רדיאטורים ובהקדם כי אם הרכב ימשיך לאבד נוזל קירור המנוע יתחמם ובסופו של דבר יגרם הנזק.

ב- 2010 שינו את הוראות החלפת שמן גיר,אבל בדוק מתי מחליפים (אצלי ב- 2009 שגרת טיפולים מחמירה,מ-2010,הורידו את המינון...

ככל שתמצא רכב מטופל יותר,תשלם אמנם בקנייה יותר אבל עלות יישור הקו תהיה קטנה יותר...

אם תחפש זול תמצא את החברה המפורסמת שמייצרת נקניקיות ... זוגלובק אם לא הבנת .... ואז זה לא יהיה ממש נעים.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אההחחח, דוקא קיויתי שזה יהיה זה.

לי הלך ראש מנוע בעקבות דליפה של נוזל קירור. זה היה עניין של דקות שלא העפתי מבט בשעון הטמפרטורה וימים ספורים שלא הרמתי מכסה מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אם יש חוסר רציני יש דליפה- כנראה,שאותה מחלה שהיתה אצלי ובעוד כמה אקזמפלרים- בית הטרמוסטט החזיר נשמתו לבורא .

אז היום ראיתי עוד אחת ושוב מפלס נוזל הקירור נמוך (אמנם לא תחת המינימום אבל קרוב). בנוסף לכך מתוך ה - 5 שהספקתי לראות ב - 3 מהן הרגשתי רטיטות בישבן (במושב הנהג) וכשהרמתי מכסה מנוע, המנוע והמצבר רוטטים מאד. בזו שראיתי היום, הצצתי מהצד בזמן שהמנוע עובד והגלגל הקדמי השמאלי רוטט מאד יחד עם המנוע.

האם כך זה ברכב הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שראיתי 5 אבל ניסיתי רק 4.

מה הסיכוי שב - 3 מתוך 4 יהיו רטיטות מתונות עד חמורות?!

אלא אם אני מפספס משהו...

עריכה אחרונה על ידי eranbet
תוספת
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...