Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחליפים מוטוריים

ToMeR
שימו לב! השרשור הזה בן 7728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שאני יודע ייצור סאקסו פיג'ו 205 106 306 והוולקן בגרסאות הספורט הופסק.

שאלתי היא האם יש להן תחליפים חדשים כמו 206 GTI ומכוניות נוספות שאני לא מודע להן?

אני מתכוון רק למכוניות "זולות" בתחום של המכוניות שצויינו למעלה, ולא לכל המכוניות פאר פורשה וכל השאר.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לא, לצערנו לא. פז'ו לקחו החלטה מודעת לחלוטין להפוך להיות פולקסווגן. הם ויתרו על ההגאים המצוינים שהם יודעים לעשות, על כיול השלדה המעולה, על ההתנהגות התזזיתית - והפכו להיות כבדות ומכובדות. אולי ה-206 RC תצליח להציל קצת את המצב...

אם על שאר המכוניות - בוודאי. אמנם הן נעשו כבדות יותר ו"רגועות" יותר לאורך השנים, אבל עדיין מייצרים מכוניות מהנות מאוד להמונים.

טויוטה יאריס TS היא דוגמא. קליאו ספורט (MK1). מיני קופר וכולי...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייצור הZX וה205 הופסק לחלוטין (למעט בסין כמדומני שם הZX משווקת תחת שם אחר שאינני זוכר כרגע).

ה306 עדיין מיוצרת אך בעיקר בגרסת הקבריולט וגם זה לזמן הקרוב בלבד.

לעומת זאת, ה106 מיוצרת גם בגרסת GTI ונמכרת בארופה במחיר נמוך במקצת מ206XS.

כמה טוב לחיות בארץ, הא?

מכוניות "זולות" נוספות בסגנון הן הקליאו 172 של רנו, ה206GTI (ובקרוב הGTI180 החדשה), ה307GTI העתידית, רנו מגאן ספורט עתידית... אלו חלק מהמכוניות שהעתיד צופן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל רועי המכוניות העתידיות והקיימות שציינת יכולות לתת קרב מול המכוניות שאני ציינתי?

אני חושב שהיום מכוניות ספורט זה לא הספורט של פעם, הספורט היום זה בעיקר פוזה עם מנוע גדול ומגדש שיודע להגיע למהירויות ועוצמות (וזה מה שתמיד בודקים בהספקים).

מעניין אותי אם יש מכונית חדשה היום שאפשר להגיד שהיא יכולה לתת קרב ל205 ראלי למשל או ל 306GTI, מכונית שיכולה לקחת פיתולים וסיבובים ולא רק בישורת ופתיחות של שישי בערב בקניון.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכוניות של היום שוקלות 1200-1500 ק"ג, בניגוד ל-205 למשל ששוקלת 850 ק"ג.

המכוניות של היום לא מכויילות רק להיגוי יתר, אלא מציעות מעין פשרה עם תת היגוי.

המכוניות של היום בעלות הגה כח, דבר טוב כשעצמו בחניות למשל, אבל זה לא הדבר האמיתי.

המכוניות של היום בעלות ABS.

המכוניות של היום נוחות בהרבה.

המכוניות של היום חסכוניות בדלק ועומדות בתקנים מחמירים יותר של זיהום אויר, רעש ...

לטובת המכוניות של היום - לכל מכונית משפחתית ממוצעת יש 4 בלמי דיסק, כריות אויר, אזורי קריסה, מערכות ESP למינהן, צמיגים בחתך רחב (יחסית לרכבי העבר) וכו'.

לקידמה הטכנולוגית יש מחיר - לפה ולשם.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...