Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית יאריס היברידית או הונדה ג'ז היברידית

chenra
שימו לב! השרשור הזה בן 3588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחפש רכב שיהיה בטיחותי, מאובזר וחסכוני.

אני נוסע כ15K בשנה וחשבתי על היברידית סופר מיני חדשה.

לא אכפת לי שיהיה 0 קילומטר מליסינג.

יש החודש את יום איכות הסביבה 5 ביוני, ואני יודע שהונדה עושים 10,000 הנחה על ההיברידיות.

הדילמה היא האם לקנות את ההונדה ג'ז היברידית המאובזרת ביותר או לקנות את היאריס שנותנים רק הנחה של 2000 שקלים.

מישהו הצליח לקבל הנחות מטויוטה? אני מתכוון להחזיק את הרכב כמה שיותר זמן.

טויוטה נותנים להאריך את האחריות על המצברים עד 10 שנים, ב300 שקל לשנה בתנאי שנסעת 15K לשנה.

קראתי את רוב הכתבות על היאריס והתלהבתי מזה שהיא יותר מתקדמת ויותר חסכונית.

מה עדיף לדעתכם? והאם מישהו יודע איזה סוכנות ליסינג מוכרת יאריס היברידית מ0 קילומטר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין יאריס היברידית 0 קילומטרים באף סוכנות ליסינג. יש רק מעט מאוד יאריס בנזין רגילות, אם לא נגמר המלאי בשבוע שעבר.

ג'אז היברידית 0 קילומטרים דווקא יש, אבל אם יש לך הנחה של 10,000 ש"ח (כלומר 107 אלף ש"ח) עדיף לקנות מהסוכנות ולא מ-0 קילומטרים.

בנסועה שנתית כמו שלך כנראה שאין סיבה של ממש לקנות יאריס היברידית במחיר מלא כי זה פשוט לא משתלם כלכלית. זה כמובן בהנחה שאתה מחליף רכב בכל 3-4 שנים ולא "נתקע" 15 שנה עם אותה המכונית.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא קשר לדגם עצמו אני מדבר בכלליות הנתונים מראים שהמערכת ההיברידית של טיוטה טובה עשרת מונים מזאת של הונדה

ציטוט מווינט: נתונים מפתיעים בארה"ב, שוק רכבי הכלאיים הגדול בעולם: 32% מבעלי הונדה סיוויק הייבריד נדרשו להחליף את מצבר מערכת הכלאיים, שיעור כשל חריג. ומפתיע עוד יותר בהשוואה לנתוני טויוטה פריוס המתחרה: רק 0.1% מהמכוניות נדרשו לתיקון מסוג זה.

הנה הלינק: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4493030,00.html

ככה שלדעתי די ברור שטיוטה טובה בהרבה מהונדה בתחום ההיברידי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר ברכב למשפחה, הייתי בודק גם את הספייס-ורסו - אמנם אין היברידי בארץ, אבל עדיין מאוד חסכוני והרבה יותר מרווח מהיאריס.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...