Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא סוחב ומתקשה להניע - החשוד המידי: פילטר דלק (לאנטיס 2003)

avic78
שימו לב! השרשור הזה בן 3616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראשית מדובר במזדה לאנטיס 2003.

עד לאחרונה הרכב היה טס(תאוצות 0-100)ובחצי שנהאחרונה מורגשת ירידה בסחיבה ובחודשיים האחרונים האחרון הרכב מתקשה להניע (שללתי את המצבר לאחר בדיקה שלו), יש לציין שבסיבוב המפתח והמתנה של מס' שניות הרכב מניע בקלות יותר עד להיום שזה גם כבר לא ממש עוזר.

ביום שישי האחרון עשיתי ניקוי במערכת דלק (מזרקים) ובית מצערת אצל מיודעינו בפ"ת, לאחר הטיפול הורגש שינוי לטובה בתגובות הרכב אבל עדיין יש חוסר כוח ומהיום בבוקר לרכב יותר קשה להניע (למרות שאני מחכה כמה שניות לאחר ההדלקה) יכול להיות שזה קשור לטיפול?.

במוסך בפ"ת ציינתי את הבעייה שלהערכתי מדובר בפילטר דלק, אבל נאמר שרוב הסכוי שלא כך הדבר ומה שיכול לגרום לזה , זה שסתום חד כיווני דפוק שמחזיר את הדלק חזרה ומוריד מהלחץ......

אני מעוניין לקנות את הפילטר הזה ב- EBAY ולהחליף אותו לבד, האם זה המק"ט הנכון?

ואולי באמת ויתכן שהפילטר לא הבעייה, אם אתם מכירים מקום שיסכים להחליף פילטר דלק במחיר טוב אשמח לשמוע המלצות

ובכל מקרה אשמח "לדיאגנוסטיקה" שלכם:-P

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת אפשרות לאלטרנטור?

יש כ"כ הרבה אפשרויות לחוסר בסחיבה.

חוסר סחיבה יכול להיגרם מפלגים ישנים/ לא מתאימים, משאבת דלק דפוקה/לא מתאימה, פילטר דלק, ממיר סתום, מנוע עובד על פחות מ-4 צילינדרים, מזרקים סתומים ואפילו אפשרות קטנה ללמבדה.

חוץ מזה לא מזיק בכלל לתדלק 98 פעם ב.. לנקות את המערכת ולתת לרכב פוש קטן

ארבעה סאאבים בטייסת: 9-5 2002 2.3 טורבו 185 סוסים שוודים באורווה, 9-5 1999 2.3 טורבו 230 סוסים ולבסוף שלי 900 1997 2.0 ידנית ומטורבתת בעלת 230 סוסים באורווה עם פאק אחד בייצור: אדומה! 900 1995 2.3 קבריולט עם עוד 150 סוסים לנשמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לתגובות

התחברתי לסורק ואין שום תקלה

החלפתי פלאגים לפני שני טיפולים(25K), יש לציין שהמנוע עובד חלק ואין שום רעידות ולא קפיצות סל"ד

דוושת הגז מגיבה מצויין(במיוחד לאחר הטיפול האחרון שכלל ניקוי מצערת ומזרקים).

הרכב כעת על 205K

החלפתי חיישן חמצן (למבדה) לפני כשלושה חודשים (מקורי במורשה)

לא חושב שזה ממיר (כבר החלפתי בעבר למקורי), גם בבדיקות גאזים הכל יוצא מושלם (לא יודע אם יש ממש קשר)

אני מאשים את הפילטר דלק ומה שקשור אליו (משאבה ו/או שסתומים).

אם אני יתדלק ב-98 זה לא יחמיר את המצב? הפילטר יסתם עוד יותר (אם זו הבעייה)

בכללי יש לציין שהרכב מטופל תמיד בזמן ואני לא חוסך בחלקים וכדו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...