Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו ג'ולייטה 170 כ"ס

ANUTKK
שימו לב! השרשור הזה בן 3036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם..

אני בדרך לרכישת הרכב הנ"ל ורציתי לדעת כמה תשובות...

מדובר על אלפא ג'ולייטה מנוע 1.4 טורבו. ידני, 170 כ"ס.

1.איך הרכב מבחינת תחזוקה? מחלות ידועות.? אמינות?

2. עלויות טיפולים תקופתיים, כמה יעלה טיפול קטן וגדול?

3. מבחינת חלפים הכוונה לעלויות (מחירים), זמינות חלקים בארץ.

4. מה הצריכת דלק האמיתית של הרכב בנסיעה הכי רגועה שיש...

5. ולשאלה הכי חשובה אני מעוניין לרכוש את האלפא בטרייד אין, יש לי משפחתומטית מנוע 1600 רק ככה אני יוכל "להיפטר מהרכב" כי אם אני ימכור באופן עצמי יקח לי מלא זמן, מכירים מגרשים אמינים שאפשר לבצע משם את הרכישה? כי אני לא מעוניין לקנות את הרכב חדש עם 0 ק"מ (עקב ירידת הערך עם השנים).

וזהו לבינתיים אשמח עם תשפכו עוד מידע שאתם מכירים על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את הרכב לחברה שלי.

לא נתקלנו בבעיות אמינות בכמה חודשים שהיא אצלנו.

לא ייצא לי לבדוק עדיין,תרים טלפון למוסך מתמחה ותברר.

היבואן חייב לספק חלקים ככה שיהיו חלקים.

לא ייצא לי למדוד אבל היא לא נוראית.

תבצע בטרייד אין של אלפא או טריידמוביל.

Infiniti G37-Sold

Toyota Corolla 2014-חזרה לאלבר

Ford Focus 1.5 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הדגם הזה כבר שנתיים ו-23000 קמ.

אמין לחלוטין !!!

תוסיף שיש לו גם שרות של alfaway כך שבמשך השנתים הראשונות אין לך בכלל מה לדאוג.

צריכה סבירה++ .... בנסיעות בין עירוניות עוברת את ה-15 קמ לליטר ... בעיר זה סביב ה-10....

אבל יש גם דגם של 120 כ"ס .... אם הצריכה קריטית לך ואתה מדבר על נסיעה איטית (מי קונה אלפה איטית ?) אז הדגם החלש מומלץ עבורך וגם יותר זול לרכישה .... (תמיד ניתן לקנות קיט שדרוג למנוע ב-3000 שח ולהנות מעוד כמה סוסים).

תרכוש ותהנה :)

עריכה אחרונה על ידי SLS
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמין לחלוטין !!!

צריכה סבירה++ .... בנסיעות בין עירוניות עוברת את ה-15 קמ לליטר ... בעיר זה סביב ה-10....

אבל יש גם דגם של 120 כ"ס .... אם הצריכה קריטית לך ואתה מדבר על נסיעה איטית (מי קונה אלפה איטית ?) אז הדגם החלש מומלץ עבורך וגם יותר זול לרכישה .... (תמיד ניתן לקנות קיט שדרוג למנוע ב-3000 שח ולהנות מעוד כמה סוסים).

אתה נוהג על מצב דינמיק או נורמל,הצריכה נראית לי מאד אופטימית..

לפות״ש אומנם עם דגם חזק יותר של הגולייטה 47k במעט מעל שנתיים.אפס תקלות ושרות יבואן מצויין,משיחות עם שני בעלי רכבים כאלו הרכבים מפגינים אמינות.

עריכה אחרונה על ידי יניב alfa

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נוהג על מצב דינמיק או נורמל,הצריכה נראית לי מאד אופטימית..

לפות״ש אומנם עם דגם חזק יותר של הגולייטה 47k במעט מעל שנתיים.אפס תקלות ושרות יבואן מצויין,משיחות עם שני בעלי רכבים כאלו הרכבים מפגינים אמינות.

נורמל ב-90% מהזמן ... שבעים אחוז מהמרחק נעשה בטווח של 3-4 קמ מהבית והשלושים הנוספים בכיוון ירושלים או חדרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמין לחלוטין !!!

אני מעדיף את הדגם עם 170 כ"ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נורמל ב-90% מהזמן ... שבעים אחוז מהמרחק נעשה בטווח של 3-4 קמ מהבית והשלושים הנוספים בכיוון ירושלים או חדרה

גם במיטו וגם עכשיו בתלתן מצב נורמל מרגיש לי אנמי לחלוטין,וההגה רך מידי,אבל מבדיקה שערכתי, ללא ספק במצב נורמל צריכת הדלק משתפרת משמעותית.

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לג'ולייטה אין תקלות כרוניות והיא נחשבת אמינה למדי כך שלא הייתי חושש מהסעיף הזה.

לדגם הידני אין מחלות מיוחדות מלבד העובדה שתפוח ידית ההילוכים נוטה להישבר.

אני אישית חושב שדגם ה170 הידני הוא המומלץ ביותר.

בהצלחה,

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב בשימוש אשתי רוב הזמן בתוך העיר הפרברית - גם כך אין מקום להשתמש באקטיב. לגבי הנסיעה לירושלים , הפקקים כל כך נוראים ששוב אין טעם באקטיב....

אקטיב נהדר - אבל כאשר יש יכולת להשתמש בו אחרת גם דגם ה-120 כ"ס מספק חוויה מספקת של יופי חיצוני ונעימות פנימית.

אני נוסע גם במיני ONE שאפילו חלשה יותר אבל בעלת היגוי עדיף ביחס לגיוליטה בדינמיק ... זאת חוויה אפילו בעיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמין לחלוטין !!!

23K ק"מ ללא תקלות הם לא מדד אמינות לשום רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

23K ק"מ ללא תקלות הם לא מדד אמינות לשום רכב.

אני ממש מתנצל לפניך על שאני רוכש רכב ישירות מהיבואן ואז אחרי 3 שנים מחליף שוב בחדש.

בפעם הבאה אני אקנה משומש ושחוט ואז אסע עליו בלולאות סביב הבית רק כדי שתוכל לתת אישור להגדרת האמינות.

שנתיים ו 23000 קמ הם מבחן אמינות מעולה לרוכש של רכב חדש. השואל המקורי לא מתכוון לרכוש משומש כי אם חדש דנדש כך שההערה שלי בהחלט רלוונטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה זה שבחרת לכתוב דברים גורפים. בכל זאת מדובר בשנתיים, גם אם הנסועה נמוכה. שנתיים ללא תקלות מעידות לטעמי בכ״ז על איזושהי אמינות.

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...