Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בשכירת רכב בטורנו - פורד אסקייפ, פורד אקספלורר או ג'יפ גרנד צ'ירוקי

sol
שימו לב! השרשור הזה בן 3592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אמור לנסוע לטורנטו בחודש הבא ולשכור רכב. אני מתלבט בין 3 סוגי מכוניות פורד אקספלורר, פורד אסקייפ (לא קיים בארץ להערכתי) וג'יפ גראנד צירוקי. בהנחה שאקבל את מה שאזמין ולא יביאו לי משהו אחר.

אני מתכנן לבצע את רוב הנסיעות בכבישים סלולים ומעט לרדת לשטח. מה יותר נוח מבחינת נהיגה, אחיזת כביש וכו' בארץ יש לי ביואיק לה קרוס 2011 מנוע 3.4 ואני רוצה לא להתאכזב מבחינת נהיגה ברכב השכור.

בתודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פורד אסקייפ בארץ, רק שקוראים לו פורד קוגה.

אם אתה רוצה יכולת שטח אז רק הגראנד צ'ירוקי מתאים. כל השאר הם ג'יפוני פוזה עם מערכת הנעה כפולה שלא ממש מציעים יכולת שטח. חוץ מזה בדרך כלל בהשכרת רכב לא מבטיחים לך רכב ספציפי אלא קבוצת רכבים. כך שיכול להיות שתזמין פורד אקספלורר ותקבל שברולט, כי זה מה שיש במלאי באותו הרגע.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האקספלורר יש לי במשפחה,

אני אוהב את הרכב הוא כבד וגדול ואין אחד שלא זז בכביש.

אבזור מעולה ומערכת לא רעה.

הביואיק שלך גם מכונית מאוד בינונית וממוצעת שלא מצטיינת בשום דבר אז אל תצפה לבעיות מהאקספלורר.

כמובן שאם זו השכרה זה לא אומר כלום.

הזמנתי פעמיים טויוטה יאריס סדאן ורכב מהקבוצה פעם אחת תקעו אותי עם דודג' צ'ארג'ר עם מנוע 5+ ופעם אחת עם אסקלייד.

Infiniti G37-Sold

Toyota Corolla 2014-חזרה לאלבר

Ford Focus 1.5 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...