Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

SpinTires - סימולטור המשאיות החדש שכנראה יגרום לי לקנות מחשב חדש

שימו לב! השרשור הזה בן 3481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, זה נראה מטורף ברמות שיכולות לגרום לי לקנות מחשב חדש...

סימולטור נהיגה במשאיות שטח אמור לצאת לאור בעוד שבועיים בערך. עד כה שוחררו כמה טריילרים מהמשחק המלא וגם גרסת דמו, שלא עובדת על הלפטופ שלי. אני לא רוצה לחפור יותר מידי, אני רק אניח בהודעה הבאה את סרטוני היוטיוב האלו...

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באמת תהיתי מה יעלה בגורל המיזם הזה ששחרר במרוצת השנים שתי גרסאות דמו של המשחק.

מדהים איך משחק שמעולם לא יצא לשוק (ובגרסאות הדמו גם אין שום מטרה או משימות, פשוט לנסוע בבוץ וזהו) יצר לעצמו כזו עדת מעריצים שבנו לו "עולמות" נוספים ומגוון add-ons שלא יבייש אף סימולטור.

הגרפיקה שלו היא By far הגרפיקה הכי טובה ומושקעת לסימולטורים בשטח, כולל עקבות צמיגים, שקיעה בבוץ, גרפיקת מים ריאליסטית להחריד ופיזיקה אמינה.

מעניין מה יש בגרסה המלאה, אם יהיה אתגר בדמות משימות ו"עולם" גדול זה יהיה משחק ממכר. מאוד. מזל שאין מבחנים הסמסטר הזה :-D

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מעניין מאוד. אהבתי שהמשחק מתמקד בעוד תכנים מלבד הנהיגה עצמה.

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגניב ביותר. כל מי שחלם אי פעם לנהוג על משאיות שטח תוצרת ברה"מ הולך להנות מאוד. במיוחד אהבתי את MAZ 535 עם מנוע דיזל אטמוספרי 12 צילינדר בנפח 36 ליטר ו525 סוסים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק אני או שהג'יפ תוך רגע מתחפר בבוץ ?

נעלתי לוקרים ושמתי 4X4 והוא פשוט לא זז גם על הילוך LOW .

HU: Clarion CZ702 AMP 1 : Celestra FA475x

AMP 2: Phoenix Xenon 400.1 Sub: Seas Lotus

COMP : Ground Zero Uranium

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משחק בגרסאת ADD ONS שהורדתי מTHE PIRATE BAY, יש שם בערך 40 משאיות שונות, בהחלט משחק כיף, חבל שאין זווית מצלמה מפנים הרכב.

חובה להוסיף שם טטרה D:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיחקתי קצת בדמו משחק נדיר ביותר !

ראיתי שיש שם אפשרות ל XBOX,האם למישהו יש מושג אם המשחק יצא לPS3?

גולף V5 2.3 שנת 2001

פיג'ו 206 1.4 שנת 2006

נוכחי SEAT IBIZA 1.0TSI 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,סיקרנתם אותי אז גם אני הורדתי,ניראה ממש מגניב,אני מתאר לעצמי עם משימות זה יכול להיות אחלה משחק להעביר את הזמן.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורדתי ונהניתי מהדמו הרבה! אהבתי את הקטע שכשאתה מתחפר עם הMAZ הנהג מתחיל לקלל ברוסית כשאתה מנסה להחלץ :p

Car man - יש Euro truck simulator, אבל הוא פחות כיפי לדעתי.

Audi A6 3.0TDI quattro - Because you don't need high revs whan driving up hill

Volvo 850 2.5GLT (MY 1994) - SOLD

VW Passat 1.8T(MY 2000) - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...