Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

SpinTires - סימולטור המשאיות החדש שכנראה יגרום לי לקנות מחשב חדש

שימו לב! השרשור הזה בן 3503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש שלוש דרכים, או באמצעות הכננת או באמצעות משאית נוספת וכננת או באמצעות אפשרות הקפצה למוסך (כמו RESET כזה).

אני לא זוכר כרגע איך מפעילים את הפונקציות, בערב אפעיל את המשחק ואזכר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טוב, הצלחתי להבין איך להשתמש בכננת הזאת. והבנתי גם שלא בכל השלבים מקבלים כמה משאיות לשחק איתן.

עכשיו נשאר להבין למה ה-cloaking לא נעלם...

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מגיע עם רכב לעיגול השחור והוא לא נעלם?

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה מגיע? אני נוסע לי עם המשאית בתוך שטח שהוא שחור במפה והוא נשאר שחור.

או שאני צריך להגיע לנקודה המדויקת שכתוב בה cloaking?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק.

כשתגיע לאיפה שרשום cloaking תראה שיש עיגול שחור כזה ומשהו כמו סופת טורנדו במרכזו. כשתתקרב אליו ה cloaking ייעלם.

כשהתחלתי מפה חדשה לקחתי ג'יפ משודרג (יש המון add ons למשחק) וחיסלתי קודם כל את כל הקלוקינג האלה. אני משער שהיום יש כבר trainer או שמחליפים איזה קובץ / כמה שורות בקובץ שמעיף אותם.

חוצמיזה אם יש לך מחשב חדש עזוב את הסימולטור הדפוק הזה, omsi 2 זה ה-דבר! :wink:

בעוד כמה שבועות שיהיה לי סוף סוף זמן פנוי אני רוצה לנסות ולבנות את המפה של 55, זה נראה לי מרתק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר בין OMSI ל spintires? שני סימולטורים שונים לחלוטין.

להשתמש בטריינר מביס את המטרה של המשחק.. בכל מקרה, אין לי ספק שיהיה המון תוכן משתמשים חדש בזמן הקרוב. זה לא יהיה משעמם. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק.

כשתגיע לאיפה שרשום cloaking תראה שיש עיגול שחור כזה ומשהו כמו סופת טורנדו במרכזו. כשתתקרב אליו ה cloaking ייעלם.

כשהתחלתי מפה חדשה לקחתי ג'יפ משודרג (יש המון add ons למשחק) וחיסלתי קודם כל את כל הקלוקינג האלה. אני משער שהיום יש כבר trainer או שמחליפים איזה קובץ / כמה שורות בקובץ שמעיף אותם.

חוצמיזה אם יש לך מחשב חדש עזוב את הסימולטור הדפוק הזה, omsi 2 זה ה-דבר! :wink:

בעוד כמה שבועות שיהיה לי סוף סוף זמן פנוי אני רוצה לנסות ולבנות את המפה של 55, זה נראה לי מרתק.

שלם איתמר,

מאיפה אתה מוריד את ה- OMSI אני כבר מעל לשנה מנסה ולא מצליח? מצידי גם 1 בסדר גמור.

וכשהיה לי לא ידעתי שאפשר לבנות מפות?

תודה רבה רבה

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתמול הורדתי בפיירט ביי את 2, עובד ללא התקנה ומצריך ביטול של האנטי וירוס.

לעומת זאת, הורדתי גם spintires בגרסת הדמו ולא הבנתי מה צריך לעשות, מצאתי את עצמי נוסע במעגלים, חוצה איזה נחל ובסוף מגיע לנקודת ההתחלה( לג'יפ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתמול הורדתי בפיירט ביי את 2, עובד ללא התקנה ומצריך ביטול של האנטי וירוס.

לעומת זאת, הורדתי גם spintires בגרסת הדמו ולא הבנתי מה צריך לעשות, מצאתי את עצמי נוסע במעגלים, חוצה איזה נחל ובסוף מגיע לנקודת ההתחלה( לג'יפ).

שלום,

אתה מדבר על ה- OMSI?

ומה זה פיירט ביי? אתה יכול לתת קישור, הידע שלי במחשבים זה רק להיכנס לפורום.

תודה

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן דיברתי על OMSI 2 הורדת טורנט, וזהו האתר שממנו אפשר להוריד, בעצם לקבל קישור להורדה.

אם אתה לא מכיר את המושגים האלה זה קצת בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן דיברתי על OMSI 2 הורדת טורנט, וזהו האתר שממנו אפשר להוריד, בעצם לקבל קישור להורדה.

אם אתה לא מכיר את המושגים האלה זה קצת בעיה.

תודה, אני אנסה יש לי חבר שמבין בכל הדברים האלו.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציינו מאיפה ניתן להשיג את OMSI 2. לא הייתי מוריד את OMSI 1, הגרסה החדשה טובה יותר משמעותית וכוללת גם אוטובוסים מפרקיים וכאלה שהם לא דו קומתיים.

מה שכן, מומלץ מאוד להוריד את העדכון האחרון למשחק, גרסה 2.1.012. היא גם מסתובבת בטורנטים ומשפרת מאוד את זמן טעינת המשחק והריצה שלו באופן כללי.

לגבי המפות, ניתן להוריד הרבה מפות מכל מיני פורומים. יחד עם זאת הרבה מהמפות לא עובדות כמו שצריך וזה קצת מתסכל. לבנות מפה זה סיפור מסובך ומצריך לא מעט למידה והבנה מעמיקה, אני מתכוון להיכנס לזה בעוד כמה שבועות.

איתמר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אני לא מתכוון להפוך את השרשור הזה למה שהוא לא, בינתיים רק טעימה ממה שהצלחתי להכין היום:

זה מחלף אלוף שדה, אחרי שעבר יישור גיאומטרי והתאמה לקוארדינטות "אמיתיות" בתוספת שכבת DEM (שכבת טופוגרפיה תלת מידמית, לא רואים את זה בתמונה).

ככה בונים למעשה את תוואי הקו ועליו מלבישים את כל הטקסטורות. נראה מה יצא מזה בסוף. זה יקח זמן. הרבה זמן.

איתמר

alufsade.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...