Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שבוע מכירות פיגו - חוויה לא נעימה שקרתה לי

Osegev
שימו לב! השרשור הזה בן 3613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברצוני לשתף אתכם בחוויה לא נעימה שהייתה לי היום במסגרת שבוע המכירות בפגו.

לפני 3 חודשים רכשתי בסוכנות פיגו שבלב המפרץ חיפה, פיגו 208 אקטיב חדשה עם גיר ידני, מאחר ואישתי לא הסתדרה, בלשון המעטה עם הגיר הידני ולאחר ניסיונות רבים, נאלצתי לעבור לגיר אוטומטי. וכאשר ראיתי את שבוע המכירות שמתקיים בפגו, החלטתי לנצל את ההזדמנות היות ולפי הפרסומים מתקיים בשבוע הזה טריד אין במחיר מחירון ועוד הטבות נחמדות וכאמור ניגשתי היום לאותה סוכנות פיגו בחיפה וסיפרתי להם שאני מאוד מרוצה מהרכב שקניתי זה עתה מהם, אבל אישתי לא מסתדרת עם הגיר, לכן אני מעוניין להחליף את הפיגו החדשה שברשותי עם 2000 ק"מ בלבד ללא שריטה אחת , יותר חדשה מחדשה, באותו דגם אותו צבע רק אוטומטית. במחירון לוי יצחק הפיגו שברשותי שווה 79800 ש"ח ובפיגו התאמצו ולאחר שיח והתייעצויות הסכימו במעין טובה לתת לי בעבורה 65000 ש"ח! 20000 ש"ח מתחת למה ששילמתי ממש זה עתה במרץ השנה!!.

בנוסף נמסר לי שמה כי מבצע הטריד אין מדבר רק על רכבים בשנתון 2012 ומטה ועל רכבים שנת 2013 ושנת 2014 אין טריד אין.

הייתי המום לנוכח האבסורד- רכב חדש שיצא מכם ממש זה עתה עם 2000 ק"מ ללא שריטה אחת ועם תוספות כגון חיישני רברס מפתח ושלט נוספים ושנת אחריות נוספת, ועם זה שאני מעוניין להוסיף סכום לשדרג לרכב חדש אוטומטי, הציעו לי הצעה מבישה ועלובה ועוד אמרו לי שכשאתה קונה רכב אתה אמור לדעת מה אתה קונה.

רציתי לשתף אתכם, וחומר למחשבה : אם לקוח טרי שמעוניין להשאר עם המותג ונתקל בבעיה די פשוטה והוא מוכן להוסיף ולספוג הפסד נורמלי, מזלזלים בו לחלוטין מה יהיה הלאה...

מה גם שכל עניין הטריד אין במחיר מחירון נראה לי כבלופ שכן מהמחירון הורידו עוד כ 15 אחוז.

עריכה אחרונה על ידי Osegev
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לבמצעים הללו תמיד יש אותיות קטנות,והם לא נותנים מחירון על רכב די חדש,למרות ש20 אלף זה בהחלט מוגזם גם עבור טרייד אין,תמכור לבד,אין מה לעשות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-OSEGEV שלום.

קודם כל ברוך הבא לישראל, או יותר נכון לארץ הסוחרים {מן הסוג המסכן, שצריך להרוויח!}

כנראה שאתה קצת חדש בתחום, אבל כולנו חווינו ארועים מבישים מן הסוג הזה. כמובן לא בקנה מידה כזה.

בפעם הבאה כדי שלא תיפגע חלילה מהצעה כזו או אחרת, וכדי שלא תהיה פעם הבאה, תמכור את הרכב לבד.

ובתור רכב שני, בקנייה חוזרת תמיד תקבל הנחה מהם.

אבל כרגע אתה פגוע מאוד שכבר עבר לך החשק להזמין עוד רכב באותה סוכנות.

זה באמת עצוב מאוד לשמוע שקבלת מחיר מגוחך מהם למרות שרכשת שם את הרכב. במקום להתחשב בזה דווקא, הם הפסידו לקוח. ועוד הרבה כאלה שחשבו לקנות רכב אצלם. כמובן כולל את אלה שצופים בפורום.

אני, לאחר קטע כזה, לא הייתי דורך לעולם אצלם.

חפש אקזמפלר אחר. לא חסרים כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כן הייתי משלם 70 אלף, אבל אני לא צריך להחזיק מחלקת טרייד אין שלמה. ואם אני אצטרך, הם גם יצטרכו להצדיק את קיומם.

אין מה לעשות ועד כמה זה נראה לך מגעיל, גם על הרכב שלך הם צריכים להרוויח. ואם אני מוכן לקנות בשבעים אלף, הם צריכים לקנות ממך ב 65.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Osegev יקר,

אני מבין את התסכול שלך. אבל בכל מבצעי טרייד-אין במחיר מחירון יש הגבלה על שנת הדגם (בד"כ לפחות 3-4 שנים אחורה) כשרכב עוזב את הסוכנות גם אם יש לו 0 ק"מ הוא כבר שווה 10% פחות מרכב חדש מקביל. אינך יכו לצפות מהיבואן לספוג את העלות של אי התאמת הרכב לצרכיך.

נ.ב. האם לא יהיה פשוט יותר לשלוח את אשתך לכמה שיעורי רענון על גיר ידני?

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את, היית משלמת עליו 70000 ? במקום 85000? {2000 ק"ם}

היום הייתי משלמת עליו 70, עוד חודשיים, לא בטוח.

בדיוק בגלל זה הטרייד אין מזכה אותו ב65, כי ברור לכולם שבמחירון הרכב לא ימכר ולא ידוע כמה זמן יעמוד במגרש עד שימכר.

הנקודה שלי היא שפות"ש לא היה משלם בעצמו את מחיר המחירון המלא על הרכב שלו בתור קונה פוטנציאלי. ככה שזה קצת צבוע לפתוח שרשור נגד היבואן שלא נתן לו מחיר מחירון.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבי - אם הייתי אומר לאשתי לעבור רענון על גיר ידני היא היתה רודפת אחריי עם מחבט או משהו יותר נשי וסקסי - מחבת!

בוא נעזוב את אשתו של הבחור בשקט :-D

אני לאחרונה החלפתי גם כן את הרכב של האשה מרנו מגאן 2 08 לרכב חדש יותר ועם גיר קצת פחות מעצבן (ועוד אצלי לא היה מדובר על ידני אלא AL4 והיא רצתה לרצוח אותי :-P ) וקרסו שחטו לי את הצורה במחירון למרות שהם התחייבו לטרייד אין עתידי במחיר מחירון הם פתאום ידעו היטב איך לצמצם אותו.

יחד עם זאת הייתי בהלם שמישהו בכלל לקח ממני את הרנו (אפילו שהיא היתה מלוקקת) - אפילו אם זה היבואן עצמו.

היחס והשירות היה נהדר אין תלונות לגבי זה אבל כל מה שנשאר לי לאמר זה שעל טעויות משלמים.

גם אני וגם פותח השרשור הבאנו לאלים (אשה) מנחה עם גיר לא מספק ולכן עלינו לשלם על הטעות שלנו!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינך יכו לצפות מהיבואן לספוג את העלות של אי התאמת הרכב לצרכיך.

זו בדיוק צורת החשיבה לטווח הקצר שמאפיינת את היבואנים. גם אם היבואן היה נותן לו (כדוגמה) 75,000 ש"ח - קרוב מאוד למחירון הלא ריאלי לרכב כל כך חדש - ומוכר את הרכב ב 70,000 ש"ח (הפסד של 5000 ש"ח), הוא היה מרוויח יותר מזה על מכירת רכב חדש לפותח השרשור, היה משאיר את פותח השרשור לקוח מרוצה של לובינסקי, וכובל אותו לרשת המוסכים המורשים לשלוש השנים הקרובות.

כמה מקרים יש של לקוח שרוצה להחליף רכב חדש עם 2000 ק"מ בלבד? לפעמים "הליכה לקראת" אולי מצמצמת מעט את שולי הרווח בטווח הקצר - ואני חלילה לא אומר שלובינסקי צריכים להפסיד פה - אבל מגדילה אותם בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Fazer אתה צודק וזה בדיוק מה שאמרתי להם בסוכנות, הם מרוויחים בכל מקרה פשוט הרווח טיפה קטן.

במכירות היבואן חייב תמיד להסתכל לטווח היותר ארוך חשיבה שכזאת היא זו שקובעת אם מותג מצליח או לא, לצערי הם חשבו באופן טיפשי על רווח מיידי חד וחלק ולא על שום פן אחר, טעות שלומדים איך לא לעשות בשיעורי המבוא בשיווק ומכירות.

אני חייב לציין פה שאת הרכב שלי היו מצליחים לובינסקי למכור בלפחות 77000 אם לא יותר, זה מניסיון שהיה לי כהגעתי לרכוש אותו בראשונה, אז הציעו לי רכב עם 5000 ק״מ גם ידני של אישה שלא התאים לה ב 80000 אז לא המגיבים שימו לב הרווח שלהם היה כפול במקרה שלי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני שואל: למה יבואן צריך להרוויח בטרייד אין מול רכב חדש?

לא מספיק לו הרווח המוגזם שהוא עושה על מכירת רכב חדש? המחיר שמקבלים בטרייד אין הוא לא שונה ממחיר שמקבלים אצל סוחר רכב, אז למה להתקשר ליבואן מסויים בגלל זה?

הבעייה היא בצורת החשיבה של סוכני המכירות: הם לא עוזרים לך למכור את האוטו, אלא עוזרים לעצמם לעשות עוד מכירה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולנו כאן ילדים גדולים וצריכים להבין שטרייד אין זה שרות, על שרות משלמים.

כשיבואן לוקח רכב יד2 הוא עולה יותר מאשר מחיר המכירה-מחיר הקניה, הוא צריך לעשות לו הכנה ולקחת את הסיכון שהרכב ישאר במגרשים לספוג ירידת ערך תקופה לא ידועה.

פות"ש התעלם באלגנטיות מהשאלה שלי אם היה משלם מחירון על הרכב שלו ובמקביל נתן דוגמא שלא היה מוכן לקנות רכב משומש במצב חדש בהפרש נמוך מידי מלהיות יד1 שבוחרת לבד את הצבע והתוספות.

להתלונן על כך שיש תקרה למחיר הטרייד? זה ראש קטן. אם היה מגיע עם rcz חדשה ששווה כפול מהרכב שהוא מתעניין בו, היה מצפה מלובינסקי לקבל רכב חדש+תוספת תשלום?

אני בטוחה שהיבואנים מסתדרים נהדר עם התוכניות העיסקיות שלהם ואין להם צורך בעזרה של הפורום.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הראשון שיאמר שהסוכנויות רכב / יבואנים הם חלאות - מכיוון ש... ובכן, הם חלאות.

that being said, אין לי מושג על מה אתה מתלונן. כפי שמורזילקה אמרה לעיל, ואתה בעצמך אישררת - רוב הסיכויים שאף אחד לא היה קונה מהסוכנות את הרכב שלך בהפרש מחיר כה זעום לעומת רכב חדש, עם יד אחת פחות, התאמה לצרכים אישיים וכו'...

אם אתה עצלן (לעשות טרייד אין בסוכנות רכב זו עצלנות, by definition) - אז תהיה מוכן לספוג קנס עצלנות. אני לא אומר את זה חלילה בתור דבר רע, זו פשוט המציאות. כמו שאתה מוכר את הדירה שלך דרך מתווך אתה אפקטיבית נפרד מכמה (עשרות)אלפי שקלים, וחוסך את הזמן/כאב ראש של פרסום אישי, אותו דבר עם טרייד אין אצל יבואן.

המוכר הישראלי, כמו הלקוח הישראלי אגב, הוא בעל זכרון של 3 שניות. לצפות ממנו להבין שבטווח הארוך עדיף לו להיות נחמד אליך, זה לצערי לא ריאלי בארצנו הקטנה... לא לגמרי הבנתי למה, אבל זו המציאות כאן. כאמור כנראה בגלל שהלקוח הממוצע גם הוא לא זוכר את היבואן שהיה כה נחמד אליו וכשירצה לרכוש רכב ילך אל הסוכנות עם המחיר הכי נמוך.

קיצר מי שרוצה למרסם תמורה לכסף, שירכוש וימכור מ/לאנשים פרטיים.

מי שרוצה לא להתעסק עם השיט הזה, שישלם.

זה השיווי משקל של השוק.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...