Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחים שלי ,שתדעו ......

ש.ר
שימו לב! השרשור הזה בן 7704 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכל המבינים פה הטקסט הזה לא נוגע אליכם אלא לכל אותם אנשים כמוני שבאים הנה לקבל עצה .....

כמו שכבר נאמר כאן כבר רכמה פעמים אני רוצה לחזור ולהדגיש

עם אתם קונים רכב ב 300,000$ או ב 30 פזוס תמיד אבל תמיד תעשו בדיקה!!!!

....תבחרו אתם תמוסך ..... וגם עם האוטו נראה מיליון $ זה לא קריטריון למצב המנוע שילדה וגיר......אז גם לפיאסטה 80' תעשו....כולה 400 שח ואתם בערך רגועים ויודעים איפה אתם עומדים(או נוסעים),כמעט ונפלתי היום לחולרה אחד שניסה לדפוק אותי אז אל תחשבו אפילו לקנות בלי בדיקה

נ.ב

בהזדמנות זו אני רוצה להודות לכל החברה המבינים כאן ולכל המנהלים שעוזרים כאן לנהגים מתחילים ומפנים אותם לכיון הנכון......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתם ניתקלים במישהו שמנסה לעבוד עליכם,

אז תפרטו כדי שאנשים אחרים לא יפלו בפח! :cry:

לי למזלי אין ניסיון עם משהו שכזה אבל למי שיש לו אז בבקשה.....

יובל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל למה בכזה פונט גדול ??

העיניים שלי יצאו!! :shock::shock:

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מחדש כלום לאף אחד מבאי הפורום. או לפחות לא אמור לחדש. בדיקה היא דבר הכרחי - ואפילו היא לא תמיד עוזרת.

אין טעם לפרסם בכל פעם שנופלים קורבן לנוכל, אלא רק אם באמת קניתם את האוטו והתברר בסוף שהוא הורכב משתי מכוניות שונות, או משהו.

גם אני בדקתי רכב שנראה אחלה והתברר שהוא בילה על הגג, קורה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית קונה פיאט HGT 2002 עם אחריות ככה שאני לא חושב אפילו לבדוק אותה חוץ מזה הפיאט עדיין בניילונים! כל האשקלונים (אני מאשקלון) יודעים על הרכב ובעליו שהוא שומר עליה כמו על החיים שלו! ... משהו מפחיד , שווה כל גרוש שאני משקיע בה.

בדוק ב 100%... ככה שרכבים מסוג זה, לא צריך לקחת לבדיקה, הרכב חדש חוץ ממכה בגודל 2 ס"מ בקדימה של הרכב (פיק קטן במכסה מנוע) והוא אמר שאת זה לא מתקנים

(מעין אמונה שכזאת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית קונה פיאט HGT 2002 עם אחריות ככה שאני לא חושב אפילו לבדוק אותה חוץ מזה הפיאט עדיין בניילונים! כל האשקלונים (אני מאשקלון) יודעים על הרכב ובעליו שהוא שומר עליה כמו על החיים שלו! ... משהו מפחיד , שווה כל גרוש שאני משקיע בה.

בדוק ב 100%... ככה שרכבים מסוג זה, לא צריך לקחת לבדיקה, הרכב חדש חוץ ממכה בגודל 2 ס"מ בקדימה של הרכב (פיק קטן במכסה מנוע) והוא אמר שאת זה לא מתקנים

(מעין אמונה שכזאת).

כל הכבוד. באמת.

עכשיו - מה ניסית להגיד בדיוק? שרכב שנת 2002 לא צריך לבדוק? כי זה לא נכון.

ובנוגע לכל האשקלונים - מזכיר לי את הבחור שטען שהוא מכיר את כל המגאן קופה בראשון, או השד יודע איפה. מה זאת בדיוק ההגדרה הזאת "כל האשקלונים"?? כל החבר'ה שלך מאשקלון? נו באמת...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, מנסיוני בקניה - מכירה, משום מה התחום הזה מוציא מהישראלים את הרע שבהם. ואני מאוד משתדל להאמין שהעם שאני חלק ממנו לא באמת מורכב מכל כך הרבה ****** כמו כמות האנשים שניסו לדפוק אותי כשבאתי לקנות מכונית.

הבעיה היא גם עם אנשי "מקצוע" - לא חסרים סיפורים על מגרשי מכוניות שמזייפים קילומטרז' ומציעים לך לקנות רכב שאתה תהיה רשום כיד ראשונה.

ומוסכניקים סחבקים שאתה מכיר שנים וסומך עליהם בעיניים עצומות באים יום אחד ומוכרים לך רכב שמתברר אח"כ פגוע בשילדה בצורה חמורה ביותר.

הבעיה היא שהבדיקה בכלל לא זולה, ואם זאת מכונית ישנה בכמה אלפי שקלים אז מחיר הבדיקה מהווה אחוז נכבד ממכיר הרכב. בנוסף, הבדיקות לא כוללות פירוק של מכלולים ובדיקה מעמיקה (את זה אני יודע מגדולים ומנוסים ממני) ואם תקח מכונית ל3 מכוני בדיקה תקבל 3 חוות דעת שונות.

יתרה מזאת, למכונית באמת ישנה אפשר שהבדיקה תראה שממש הכל "דפוק", המכון לא יקח סיכון ועל כל שטות יכתוב שזאת תקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן רוני לא אני אומר פשוט שלא כל רכב שנת 2002 צריך לערוך בדיקה, בגלל הסבירות שהוא לא עבר תאונה היא הרבה יותר גבוהה!. או בעיה מכנית רצינית כל שהיא... בכל אופן יש בזה מעיין סיכון, אני יקח אותו אני סומך על הבן אדם בעיניים עצומות..

ואמרתי שכל האשקלונים מכירים את הרכב הנ"ל כי היחיד מסוגו באשקלון

יש שני HGT אחד כחול 2001 וזאת הצהובה 2002... מכירים את הבן אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(מעין אמונה שכזאת).

אני אשקלוני, יכול להיות שראיתי אותה פעם, אבל וזה אבל גדול, אף אחד לא אמר שרכב חדש ושמור לא עבר תאונת שלדה שהפכה אותו לג'לי על גלגלים.

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הרכב הזה!....בכל אופן

מדוע אתה לא רוצה לקחת את הרכב לבדיקה? אתה מתקמצן על ה- 400 ש"ח או שהמוכר לא כל כך מעוניין בבדיקה?

בנוסף - בדיקה לא חשובה רק לבדיקת השלדה, אולי מערכות אחרות ברכב זקוקות לתיקון?

ומה אם דקה אחרי שתקנה תגלה שהמזגן לא תקין, שאחד הבולמים דפוק, שמערכת ההזרקה לא תקינה וכן הלאה?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיבת המכירה היא חוסר במזומנים כבד! ... (זה ידוע לי מחברים שלי)

ככה שאני יודע למה הוא נמכר , לא מבעיות טכניות אלה מבעיות כספיות בלבד!.

למרות שיש משהו בדברים שלך. אבל אני לוקח סיכון בזה. אני יחייה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בעל הרכב אמר לי ללכת לבדיקה ואמר שאין לו בעיה.... אני אישית לא רציתי חבל על הכסף.

בוא נעשה תרגיל קל בחשבון, או.קיי?

400 לחלק ל 90,000. אתה יודע כמה זה יוצא?

לא? גם אני לא. שנייה אני אבדוק במחשבון.

0.004. מה זה אומר? 1 חלקי 250, ליתר דיוק. פחות מאחוז. פחות מחצי אחוז. פחות מעשירית אחוז. פחות ממאית האחוז. כמעט כלום, בעצם (הכל יחסית למחיר של האוטו כמובן, לא לחצי מנה פלאפל באווזי).

אז בשביל הכלום הזה אתה מוכן לסכן את השקט הנפשי שלך? את הדאגה שתבוא אחר-כך? לא חבל?

מקסימום, היית מפסיד 400 שקל. אולי היית מגלה בעיה לא כל-כך חמורה, אבל כזאתי שאפשר להוריד בגינה מהמחיר, והיית מרוויח. אולי היית מגלה פגיעה בשאסי, ובכלל ניצל. בכל מקרה ההפסד היה מינימלי, לעומת הרווח שיכולת להרוויח.

אבל אתה העדפת להתעצל ולהתקמצן. אולי נפלת טוב, אולי לא.

:roll: נראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7704 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...