Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(שאלה לגבי) רישיון רכב שפג תוקפו ולא שולם עדיין

makelovin
שימו לב! השרשור הזה בן 3624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

הרישיון רכב שלי פג לפני מס ימים וכבר קיבלתי רישיון חדש לשתלום שרשום שתוקפו הוא שנה.

עקב זה שלא היית בארץ הרבה זמן הרישיון פג וניסיתי לשלם במענה קול את התשלום אבל לא נתנו לי ורצו להעביר אותי לנציג שירות בבוקר (זה היה בלילה)

האם אכל לגשת עם הרישיון שקיבלת לדואר ולשם שם?

מספר אנשים אמרו לי שאפשר לשלם רק עד שבועיים לפני פקיעת התוקף של הרישיון הישן או משהו כזה ואם לא מבקשים לשלוח חדש?

תודה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לשלם את הישן בלי בעיה (אלא אם כן יש בעיה של רכב מעוקל, חובות קנסות ושאר ירקות)

הבעיה שלך היא שכרגע אין לך רשיון בתוקף ולכן תהיה לך בעיה לנסוע ככה למכון הרישוי

מה עושים:

- מברכים ברכת הדרך ונוסעים ככה למכון הרישוי

- גוררים את הרכב למכון

- מוציאים רישיון זמני ממשרד הרישוי ל48 שעות

- משלמים למאכר שיארגן לך שהרכב יגיע למכון הרישוי ויחזור עם חותמת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל 20 וקצת שקלים ונסיעה (ברכב אחר עם רישוי, במונית, באוטובוס) לא כדאי להסתכן.

העבירה אגב "תוקף רישיון הרכב פקע פחות מ-6 חודשים" סימול עבירה 5691, שהעונש בצידה הוא 250 ש"ח קנס ו-6 נקודות.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ברצונך לשלם בכרטיס אשראי תוכל לעשות באמצעות הרישיומט ההגבלה היחידה היא שכרטיס האשראי חייב להיות על שם בעל הרכב.

אם הרשיון פג לפני מס' ימים בלבד - הייתי לוקח סיכון מחושב ונוסע למכון הרישוי עם רישיון רכב משולם. אם אינך רוצה לקחת סיכון גש למשרד הרישוי הקרוב והוצא רשיון ל-48 שעות (39 ש"ח אגרה אם אינני טועה)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העזרה!

אני חושב שאקח את הסיכון ואסע למכון עם הרכב שזה בדיוק 2 רחובות ממני (ועדיין אתפלל)

אגב אם יש קנסות של דוחות עיריה שקיבלתי לפני חודש לא יתנו לי לשלם את הרישיון בדואר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...