Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לבעלי נקסוס 500.... אנא כנסו

blueye1
שימו לב! השרשור הזה בן 7091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אשמח לדעת אם יש כאן בעלי נקסוס 500. ברצוני לשאול מספר שאלות ממי שיש לו את קטנוע. לפיכך, אם יש כאלה אנא השאירו הודעה שאוכל להצייעץ בכם.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בעלים של כזה, אבל רכבתי עליו.

מה תרצה לדעת ?

:evilbat: ...השדון

------------------

May the Force be with you...always

------------------

כשאני אמות, אני רוצה למות כמו סבתא שלי, בשלווה, תוך כדי שינה. לא בצרחות, כמו הנוסעים באוטו שלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בעלים של כזה, אבל רכבתי עליו.

מה תרצה לדעת ?

שלום לכולם,

תודה על הרצון הטוב פשוט אני חייב מישהו שיש לו את הקטנוע. אני קראתי על כל מיני בעיות באתרים זרים ורציתי לדעת האם החברה בארץ נתקלו בזה גם.... לפיכך, צריך מישהו שרוכב עליו זמן מה. בכל אופן, במידה ויש לכם מידע על בעיות או דעה בכלל עליו אשמח לשמוע!

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה בעיות שמעת?

גם בארץ נתקלתי בבעיות מסוימות שמיוחסות למנוע הנ"ל (אותו הוא חולק עם דגמים נוספים כידוע לך)

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה בעיות שמעת?

גם בארץ נתקלתי בבעיות מסוימות שמיוחסות למנוע הנ"ל (אותו הוא חולק עם דגמים נוספים כידוע לך)

קראתי הרבה על הקטנוע בפורומים זרים (בעיקר איטלקים). דווקא לא שמעתי כל תלונות על המנוע (וגם בארץ לפחות מהמוסך שלי נאמר לי שהמנוע טוב ואמין). מה שכן הרבה מתלוננים בחו"ל שכאשר האופנוע מתחמם יש בעיה עם המצמד (ככל הנראה הכוונה למצמד האוטומטי או משהו כזה). קשה לי לתרגם את המונחים המקצועיים מאיטלקית לעברית לצערי אך על פי המילון המונח שהם השתמשו בו הוא המצמד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול להעיד על בעיות שמופיעות במרוצת הזמן אך בעיה כמו שאתה מתאר, אם אינה קשורה להתיישנות או התבלות המצמד הצנטריפוגלי, תופיע גם בקטנוע חדש מהניילונים... והיא לא.

גם כעבור נסיעה ממושכת... ב.... אהההמממ... מהר מאד...

לא בעיר ולא בכפר. לא נתקלתי בזה.

אולי הבלאי גבוה מדי ותופעה כמתוארת בקצרה על ידך תבצבץ מעל לפני השטח מהר מהמקובל.

כרובי... עכשיו תורך לספר על אלו בעיות אתה מדבר...

(ומסור נשיקות ל-L ול -N)

------------------

------------------

כשאני אמות, אני רוצה למות כמו סבתא שלי, בשלווה, תוך כדי שינה. לא בצרחות, כמו הנוסעים באוטו שלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול להעיד על בעיות שמופיעות במרוצת הזמן אך בעיה כמו שאתה מתאר, אם אינה קשורה להתיישנות או התבלות המצמד הצנטריפוגלי, תופיע גם בקטנוע חדש מהניילונים... והיא לא.

גם כעבור נסיעה ממושכת... ב.... אהההמממ... מהר מאד...

לא בעיר ולא בכפר. לא נתקלתי בזה.

אולי הבלאי גבוה מדי ותופעה כמתוארת בקצרה על ידך תבצבץ מעל לפני השטח מהר מהמקובל.

כרובי... עכשיו תורך לספר על אלו בעיות אתה מדבר...

(ומסור נשיקות ל-L ול -N)

הקיצר אני אמתין לקימקו 500 החדש... נראה לי שזו תהיה הקנייה הטובה ביותר מכל הבחינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיצר אני אמתין לקימקו 500 החדש... נראה לי שזו תהיה הקנייה הטובה ביותר מכל הבחינות.

וואללה... שתהיה בריא.... איך הבנת את זה מדבריי ? לא מבין. :?

בכל אופן... למה אתה חושב שהקימקו יהיה טוב יותר ? או פחות ?

------------------

------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואללה... שתהיה בריא.... איך הבנת את זה מדבריי ? לא מבין. :?

בכל אופן... למה אתה חושב שהקימקו יהיה טוב יותר ? או פחות ?

לא הבנתי את זה מדבריך פשוט אני רוצה לשדרג את הקטנוע שלי לקטנוע 500 סמ"ק ואני דיי בדילמה. מהניסיון המעולה שיש לי עם הגראנד דינק שלי נראה לי שכדאי להמתין לקימקו שככל הנראה גם יהיה בעל מחיר מעולה וגם יהיה בעל שוק טוב יותר (מה לעשות ישראלים לא אוהבים כלים איטלקיים).

כיוון שהראנד מעולה ואמין, מקווה שגם ה 500 ימשיך בדרך זו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את זה מדבריך פשוט אני רוצה לשדרג את הקטנוע שלי לקטנוע 500 סמ"ק ואני דיי בדילמה. מהניסיון המעולה שיש לי עם הגראנד דינק שלי נראה לי שכדאי להמתין לקימקו שככל הנראה גם יהיה בעל מחיר מעולה וגם יהיה בעל שוק טוב יותר (מה לעשות ישראלים לא אוהבים כלים איטלקיים).

כיוון שהראנד מעולה ואמין, מקווה שגם ה 500 ימשיך בדרך זו

אם כך, למה אתה ממתין לקטנועים מסוימים ופוסל אחרים בשוק?

(בורגמן 400, טי מקס 500, X9, מג'סטי 400 וכו')

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר כזה, אני באמת לא מבין למה אנשים לא קונים אופנוע... יש למישהו הסבר?

אולי בגלל שהם מחפשים נוחות, שימושיות, תדמית מהוגנת.

בכל אלו אף אופנוע לא מסוגל להשתוות לקטנוע.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך, למה אתה ממתין לקטנועים מסוימים ופוסל אחרים בשוק?

(בורגמן 400, טי מקס 500, X9, מג'סטי 400 וכו')

תראה X9 אני לא אוהב וגם הוא בעל בעיות לא קטנות. מג'סטי + הבורגמן פשוט לא עושים לי את זה ואם לומר את האמת, לאחר שנסעתי על הבורגמן החדש, אני ממש לא חושב שהוא שווה עוד כ 20 אלף ש"ח שהוא עולה יותר מה 250 שלי. TMAX - הלוואי והיה לי את הכסף והאמת גם שהמחיר שלו מוגזם.

נראה לי שכמו שה 250 של קימקו עולה כ 13000 ש"ח פחות ממתחריו כך גם ה 500 שלהם ועל כן יהיה כדאי ביותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...