Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול גדול לפיג'ו 306 מנוע 1.4

eellaadd2
שימו לב! השרשור הזה בן 3595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה קורה חברים יקרים , קודם כל שבת שלום שתהיה .

חבר היום קנה בשעה טובה פיגו 306 שנת 2000 ידנית מנוע 1.4

המנוע נשמע טוב והגיר כנל הקלאץ לא מחליק והרכב שמור אך מצריך טיפול במידי ליישור קו.

זקוק להמלצה לשמן שיתאים למנוע 1.4

נוזל קירור שמתאים .. אני יודע שהחליפו רדיאטור אבל לא יודע מה צריך מי מה מו.. מחכה ממכם לפרטים ומה אתם אומרים יש נזילת שמן שנוזלת מצד ימין של המנוע , זה נראה לי כמו מהגיר אבל לא סגור על זה הרכב לא מעשן ולא מסריח ומניע בשניה .

פלאגים שווה גם להחליף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מחזיק כזו 9 שנים רק מודל 2001.

רכב אמין ביותר.

שמן מנוע אני מכניס LM הבקבוק האפור מתוסף. מרוצה ממנו מאד.

נוזל קירור zerex של וולולין, אצלי הרדאיטור עדיין מקורי ולא היו לי שום בעיות במערכת קירור.

הנזילה אולי ממחזיר שמן ממליץ לתקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי באיזה שמן אתה משתמש

ומאיפה ובכמה אפשר להשיג את הנוזל?

וכמה נראה לך שעולה לתקן את הנזילה? אם זה באמת ממחזיר השמן.

ליקווי מולי צמיגות 10-40 מתוסף (בקבוק אפור), עולה כ-120 ש"ח ל-5 ליטר בב"ש.

לגבי נוזל קירור של ZEREX עלות 60 ש"ח לגלון בחנויות חלקי חילוף לרכב (לא אוטודיפו)

לגבי הנזילה כך את האוטו למסוך היבואן לדעתי אם הנזילה לא מהמחזיר שמן בגיר/צירייה עלות תיקון 500 ש"ח.

אם זה מהגיר אזאי תכפיל.

עריכה אחרונה על ידי sagiv791
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לעדכן.. החבר לקח את הרכב למוסך.. מתברר שההברגות של הגלגלים האחוריים היו גמורות ממש על הפנים .. החליפו את זה ואת המיסבים.. טיפלו בנזילת שמן זה היה המחזיר שמן שמו חדש עשו טיפול גדול ניקו את הרדיאטור והחליפו נוזל קירור 4 ברקסים חדשים וסידרו גם את המנוע של הוישרים והחלונות חשמל לא היו עולים סידרו הכל ב3500 שקל מה אתם אומרים מחיר טוב או מוגזם? ובידית הילוכים היה חופש כזה גם את זה סידרו ובנוסף את ההגה כוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...