Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אאודי A8 4.2 דרכים להוספת כוח ללא טורבו/מגדש על.

שימו לב! השרשור הזה בן 3577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים.

יש לי אאודי A8 4.2 2005 כבר הרבה זמן. בחודשים הראשונים הייתי בטוח שיש לי מטוס כלשהו ילד בן 18 פתאום נוסע על 335 כס לקח לי זמן להתרגל לזה והאמת אני מצטער שהתרגלתי כי אני רק רוצה עוד ועוד כוח.

הדברים המשמעותיים לשיפור כמו טורבו וסופרצארגר כמובן עולים המון.. והנזק שיגרם לגיר שיזיז 450-500 על 2 טון אוטו יעלה לי פי 2 במשך הזמן. המון אנשים אמרו לי את זה אז ירדתי מהקטע של הטורבו והסופר (טווין טורבו כמובן בגלל שזה V8)

מה שכן עשיתי זה מערכת פליטה חדשה ביטול ממירים ביטול הכל כולל הכל פשוט 2 צינורות אחד כל צד עד החלק האחורי שם יש 2 דודי זרימה חופשית. הרכב יהיה מוכן בתחילת השבוע ואני אמור לקחת אותו לעדכון תוכנה.. שעל פי האינטרנט כל התוכנות לרכב הזה מוסיפות 20-21 כ"ס.. התייעצות עם כמה סדנאות בארץ אמרו שמה שעשיתי עם המערכת פליטה יעגלו את התוספת הכללית אחרי הצ'יפ לאזור ה30-35 כ"ס (עתיד לצאת סביבות ה365-370 כ"ס) שזה יפה, זה לא רק הכ"ס.. זה תגובות מהירות יותר.. טורים מקסימלים גבוהים יותר בכל הילוך והכל יותר חלק בגלל המערכת פליטה החדשה.. המנוע נושם יותר טוב וכו'.

הבעיה שלא בא לי לעצור כאן ואני שואף להגיע לאזור ה400-390 כי יותר מזה אני מפחד על הגיר כמו שאמרתי.. אחרת טורבו/סופר כבר היו בתכנון.

חשבתי יחד עם הרבה אנשים על בערך כל האפשרויות חחח עד לדברים הזויים כמו הוספת 2 צילנדרים או הרחבת הקיימים כדי שהנפח יגדל כמובן כולל כל העבודה של הבלוק והראש ומה לא.. ירד מהפרק אין ספק שאני בעצמי לא יודע מה חשבתי לעצמי :-D

בקיצור.. רעיונות מישהו.. חסר לי בערך 20-30 כ"ס להגיע למקסימום בלי שהרכב יחטוף בלאי מואץ כי בכל זאת זה רכב שלא מתעסקים איתו כל שקל שאני ישקיע בשיפורים מוגזמים יעלה לי 20 שקל בתיקונים או בחלקים שילכו.

שפכו את הידע שלכם.. ביקור ראשון שלי פה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 246
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מתוך נסיון להגיב ברצינות לנושא -

אפשרויות שאני חושב עליהן:

א) הרכב נמכר בתצורות מקוריות חזקות יותר - זה יהיה השיפור הכי יעיל.

ב) מדובר ברכב כבד - מעבר לרכב קטן/קל יותר יתן יחס כוח/משקל טוב יותר וירגיש חזק יותר כמו גם ישפר את יכולת התמרון.

דברים שמפריעים לי:

א) הורדה של ממירים לא רק שאינה חוקית (כמו גם רוב אם לא כל שינוי מבנה) אלא מזהמת ופוגעת באנשים סביבך.

ב) בתור נהג חדש בן 18, הנסיון שלך מועט ונהיגה בכלי כזה או בעל סדרי גודל פיזי ו/או כוח דומים, דורשים במינימום הכשרה ייעודית דרך קורסים מתאימים.

ג) בתור נהג חדש בן 18 הבחירה ברכב כזה מנותקת מהיכולת שלך כנהג לטעמי.

וכן, צפה הרבה "הסתלבטות" עליך כאן, כי אתה משתמש חדש, בן 18, כשהחופש הגדול בפתח ועם רכב חריג בנוף. סממן מצוין לטרול נערי (למרות שחיפוש בפייסבוק לפי שם המשתמש שלך, מאשר את קיומך ואת קיומו של הרכב).

אז התאזר בסבלנות ואנא ציין תקציב למסע השיפורים שאתה מעוניין בו.

כמו כן, לא יזיק אם תבצע חיפוש מקיף בפורום בנושאים דומים, כמו גם לעבור על חוקי הפורום.

מעבר לכך הצורה בה אתה כותב דברים מעלה כי אינך מבין יותר מדי בתחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה בואו נרגיע קודם כל. אני כמעט בן 20 כיום שקניתי את הרכב הייתי בן 18 וחצי.

אני לא נהג חדש כבר 3 שנים על הכביש והתנסתי בכל מה שיש לרכב הזה להציע וזה לא מעט.

ידע בשיפורים והתעסקות עם החלפת חלקים במנוע וכו' אין לי ובגלל זה אני שואל, יש פה הרבה אנשים שמבינים זה למה באתי לפורום הזה וזה למה אני רוצה להתייעץ איתכם אם יש מה לעשות חוץ ממה שעשיתי כבר.

ובלי קשר לאם ילך הגיר או לא מה שאמרו לי הרבה (אנשים מנוסים הרבה יותר ממני).. זה עסק מאוד יקר סופר/טווין טורבו ואני לא מעוניין להיכנס להוצאות כאלו גדולות זה סיפור של מעל 20 אלף.

וטום מאיפה לך בדיוק היכולת שלי כנהג? עצם העובדה שהרכב הזה אצלי 9 חודשים וסחטתי אותו לקצה בכל הפרמטרים שלו ואני מחפש עוד כוח ואיך לאתגר את עצמי מראה שאני ממש לא התדמית שאתה מדביק לי. בוא נרד מהסטריאוטיפ הזה כבר עכשיו.. זה לא הנושא כאן.

באתי להתייעץ זה הכל.. מי שבקטע לדבר על נושאים אחרים ולא לייעץ לי מה כן אם בכלל אפשר עוד לשפר ללא טורבו/סופר ובעלות של כמה אלפים בואו נגיד עד 6-7 אלף שיגיב אני אשמח בגלל זה הגעתי ופתחתי את האשכול הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מדביק שום סטריאוטיפ ובוודאי שאיני יודע מה יכולותיך, אבל "הנחת העבודה" שלי התבססה על הודעתך הראשונית.

אנא ציין בדיוק את הנסיון שלך כנהג. רכבים שנהגת עליהם, תנאי נהיגה, קורסים שלקחת.

אגב, את זה כבר קראת? -> 11 הדיברות למשפר המתחיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מדביק שום סטריאוטיפ ובוודאי שאיני יודע מה יכולותיך, אבל "הנחת העבודה" שלי התבססה על הודעתך הראשונית.

אנא ציין בדיוק את הנסיון שלך כנהג. רכבים שנהגת עליהם, תנאי נהיגה, קורסים שלקחת.

אגב, את זה כבר קראת? -> 11 הדיברות למשפר המתחיל.

כן קראתי.

בוא נתקדם ולא נתעסק בנהיגה שלי, זה לא מעניין כרגע לגמרי בזבוז זמן.

סחטתי את הרכב הזה לקצה בתוך העיר מחוצה לה, בישרים, בסיבובים, במה שאתה רוצה.

תבין לבד אתה הרי מנוסה ומבין יותר ממני לא?

עכשיו נתקדם. 7 אלף תקציב מה יש לעשות עם הרכב הזה חוץ מהמערכת פליטה והצ'יפ שכבר לקראת סיום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לצנרת:

1. זה עשוי להוציא לך קוד שגיאה.

2. ביטלת גם חיישנים על הצנרת?

3. איך תעבור טסט?

4. מקווה שיהיה שיפור כל שהוא, מקווה שלא תהיה ירידה בהספק, הכל תלוי במי בנה את הצנרת ואיך ולמה הוא עשה מה שעשה.

בכדי לתת יעוץ הגיוני וטוב, האם אתה מעוניין לפתוח מנוע או שרוצה שיפור רק על מנוע סגור?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לצנרת:

1. זה עשוי להוציא לך קוד שגיאה.

2. ביטלת גם חיישנים על הצנרת?

3. איך תעבור טסט?

4. מקווה שיהיה שיפור כל שהוא, מקווה שלא תהיה ירידה בהספק, הכל תלוי במי בנה את הצנרת ואיך ולמה הוא עשה מה שעשה.

בכדי לתת יעוץ הגיוני וטוב, האם אתה מעוניין לפתוח מנוע או שרוצה שיפור רק על מנוע סגור?

הרכב כבר נבדק יום שלם על המערכת החדשה והוא לא ביטל חיישנים וכו'.

עבודה מאוד ייסודית שבוע ימים כל מ"מ מדוייק. לא הייתה שגיאה ושיפור בכוח בלי צ'יפ לא היה אפשר להרגיש אבל אין ספק שהתגובות טובות יותר כבר בלחיצה הראשונה הורגש ההבדל.

והבנתי שרק התעסקות בחלקי מנוע היא השיפור שנותר לעשות כאן ללא טורבו/סופר, אז מין הסתם כן. מה שידרש.

טסט, נסתדר... :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נטיית ליבי היא שצנרת הפליטה החדשה שלך לא כוללת סעפת פליטה חדשה ופה הטעות- את השיפור הכי מאסיבי אתה תקבל דווקא מסעפת פליטה משופרת ואם הממון מצוי הייתי מחפש בחו״ל מתוך הסדנאות המתמחות בדגם הרכב.

לשחק עם צנרת הפליטה לא תמיד חכם כי לעיתים אתה תביא להעלאת הספק (כ״ס) שתבוא על חשבון פגיעה במומנט בסל״ד נמוך.

דבר אחרון, יש לך רכב עם מנוע די גדול והספק לא מבוטל, תבדוק בחו״ל מה מגבלות הגיר כי עושה לי רושם שמפחידים אותך יותר מדי, אני לא בטוח שהוא לא יעמוד בכבוד בתוספת הספק של נניח 30-35% שתקבל מסופרצ׳ארג׳ר וגם אם כן תמיד אפשר לצ׳ארג׳ר פולי גדול יותר וכך בעצם להוריד גדישה=להוריד הספק.

כנ״ל טורבו, יש מחשב\ברז גדישה דרכו אפשר לכוון את הגדישה ואת ההספק אבל בכל מקרה לא הייתי ממליץ ללכת בכיוון של טורבו על רכב כזה, סופרצ׳ארג׳ר יתן תוצאות טובות יותר וגם יהיה נעים יותר לשימוש.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התייעצות עם כמה סדנאות בארץ אמרו שמה שעשיתי עם המערכת פליטה יעגלו את התוספת הכללית אחרי הצ'יפ לאזור ה30-35 כ"ס (עתיד לצאת סביבות ה365-370 כ"ס) שזה יפה, זה לא רק הכ"ס.. זה תגובות מהירות יותר.. טורים מקסימלים גבוהים יותר בכל הילוך והכל יותר חלק בגלל המערכת פליטה החדשה.. המנוע נושם יותר טוב וכו'.

שאל את נציג הסדנה שביקרת בה כיצד מערכת פליטה משופרת יכלה להעלות סל"ד מירבי מבלי שבוצעו במנוע התאמות לכך ומבלי שהמחשב עודכן. מעניין אותי לדעת מה תהיה תשובתו.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נטיית ליבי היא שצנרת הפליטה החדשה שלך לא כוללת סעפת פליטה חדשה ופה הטעות- את השיפור הכי מאסיבי אתה תקבל דווקא מסעפת פליטה משופרת ואם הממון מצוי הייתי מחפש בחו״ל מתוך הסדנאות המתמחות בדגם הרכב.

לשחק עם צנרת הפליטה לא תמיד חכם כי לעיתים אתה תביא להעלאת הספק (כ״ס) שתבוא על חשבון פגיעה במומנט בסל״ד נמוך.

דבר אחרון, יש לך רכב עם מנוע די גדול והספק לא מבוטל, תבדוק בחו״ל מה מגבלות הגיר כי עושה לי רושם שמפחידים אותך יותר מדי, אני לא בטוח שהוא לא יעמוד בכבוד בתוספת הספק של נניח 30-35% שתקבל מסופרצ׳ארג׳ר וגם אם כן תמיד אפשר לצ׳ארג׳ר פולי גדול יותר וכך בעצם להוריד גדישה=להוריד הספק.

כנ״ל טורבו, יש מחשב\ברז גדישה דרכו אפשר לכוון את הגדישה ואת ההספק אבל בכל מקרה לא הייתי ממליץ ללכת בכיוון של טורבו על רכב כזה, סופרצ׳ארג׳ר יתן תוצאות טובות יותר וגם יהיה נעים יותר לשימוש.

להחליף את הסעפת לאחת אחרת? כלומר יש סעפות טובות יותר כאילו פתוחות שהכל זורם חלק? אני אשמח אם תגיד לי איך זה נקרא באנגלית ואנסה לחפש.. למרות קשה לי להאמין שיש אחת מוכנה לאוטו שלי כי זה רכב שלא משפרים אותו בדר"כ.

ושוב פעם טורבו וסופר לא לעניין יקר מידי לא מעניין. 390-400 אסתפק בזה.

שאל את נציג הסדנה שביקרת בה כיצד מערכת פליטה משופרת יכלה להעלות סל"ד מירבי מבלי שבוצעו במנוע התאמות לכך ומבלי שהמחשב עודכן. מעניין אותי לדעת מה תהיה תשובתו.

מעניין אותי לדעת אם קראת את אחת השורות בהם רשמתי שבנוסף למערכת הפליטה גם תוכנת ניהול מנוע חדשה תבוצע.. מותאמת אישית לtest pipes.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחליף את הסעפת לאחת אחרת? כלומר יש סעפות טובות יותר כאילו פתוחות שהכל זורם חלק? אני אשמח אם תגיד לי איך זה נקרא באנגלית ואנסה לחפש.. למרות קשה לי להאמין שיש אחת מוכנה לאוטו שלי כי זה רכב שלא משפרים אותו בדר"כ.

exhaust manifold

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

exhaust manifold

כן האמת שמצאתי לבד את השם באנגלית ואני מחפש כבר כל הבוקר אבל לא מצאתי סעפת לרכב שלי שהיא לא המקורית... זה משהו שאפשר לבנות אותו אישית? כמו הדאון פייפ או כמו הדודים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי לדעת אם קראת את אחת השורות בהם רשמתי שבנוסף למערכת הפליטה גם תוכנת ניהול מנוע חדשה תבוצע.. מותאמת אישית לtest pipes.

קראתי גם קראתי. ומה לגבי הטלטלים?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי גם קראתי. ומה לגבי הטלטלים?

לא מבין בזה כל כך... מה זה טלטלים? מה אני אמור לעשות איתם? אף אחת מהסדנאות לא הזכירה שום דבר חוץ מציפ מותאם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב,

תיכנס לפה: http://www.audizine.com/forum/

זה אחלה פורום ויש בו כל מה שאתה צריך.

אף אחד פה לא מכיר את המנוע והרכב שלך כמו שם, אנשים בחו"ל חרשו על המנוע הזה.

יש לך מנוע כמו ב-S4 B7 ודווקא כן משפרים מנועים כאלה.

עריכה אחרונה על ידי Shmelov

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...