Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתחי מילוי/ריקון שמן גיר + ניקוי מצערת (שרייד 2000)

phpclub
שימו לב! השרשור הזה בן 3618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

מצ"ב תמונות שצילמתי היום, לפני שאני ממשיך אשמח להכוונה

שמן גיר - לא הצלחתי לזהות בוודאות את פתח הריקון ופתח המילוי, אני חושב שמצאתי את פתח המילוי המסומן באחת התמונה עם המספר 1.

ניקוי מצערת - הוצאתי את בית הפילטר ונראה שהמצערת היא בעצם החלק שמתחבר אליו הרבה חוטים, לפני שאני מפרק ואולי עושה טעות, אשמח אם מישהו יוכל לסמן לי את האזור המדויק שצריך לפרק.

תודה.

IMG_1016.JPGIMG_1017.JPGIMG_1018.JPGIMG_1019.JPGIMG_1021.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי אוטודאטה:

zuy0vntjkzng.jpg

ומסומן בתמונה שלך:

nu2njnhd03ad.jpg

נסה לצלם תמונה טובה יותר מהצד של הציריה שיוצאת מהגיר ואז תוכל לראות בבירור את הברגים.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי הרבה נסיונות עם שלל כלים, לא הצלחתי להתקרב ללפתוח את הפתחים, למה עשו את זה כל כך גדול? אין לי שום בוקסה בגודל הזה (כנראה גדול מ 21).

לגבי המצערת, ניסיתי שוב לפרק אבל אני נתקל בהתנגדות מהחוטים, מצורפת תמונה נוספת, אשמח להסברים איך להמשיך מכאן.

IMG_1036.JPG

אני קצת לחוץ - אשמח לכל עזרה, אני חייב לסיים את זה עד יום ראשון כדי שהרכב יתפקד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע החלטת לפרק את בית המצערת לגמרי? אתה יכול לעשות ניקוי התחלתי בלי לפרק.

בכל מקרה, אם כבר החלטת - קח בחשבון שאולי תזדקק לאטם חדש במידה ותפגע במקורי במהלך הפירוק.

לשאלות שבציור - צינור מי קירור ? כן.

צינור מוביל אוויר - צריך לפרק? כן - זה פשוט, תכווץ את התפסנים ומשוך.

שני הצינורות הקטנים - צינורות וואקום - אמור להתפרק ללא מאמץ מיוחד.

בקשר לכבל מצערת - לדעתי אתה אמור לנתק את הכבל עצמו בלי להסתבך עם הקפיץ.

אשמח גם לדעת לאיזה פתחים התכוונת שלא הצלחת להגיע אליהם שהם כל כך גדולים?

If you live by the GUN

You die by the GUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי לפרק אותו לגמרי בגלל שלל הסברים מאיתמר וחברי פורום אחרים שניקוי חיצוני הוא לא ניקוי מספיק.

יש לי בעיה של קפיצות סל"ד בסרק עם המזגן ולפעמים גם הרכב נכבה בהעברה לניוטרל, כל הסימפטומים לבית מצערת מלוכלך.

האם כדאי לרכוש אטם חדש לפני הפירוק? אני לא רוצה להסתכן ברכב מושבת ביום ראשון.

לגבי הפתחים דיברתי על הפתחי מילוי/ריקון של שמן הגיר, הברגים גדולים מאוד וסגורים חזק, הגישה לא נוחה ולא משנה עם מה ניסיתי לא הצלחתי לפתוח אותם. אני אקנה בוקסות גדולות שבוע הבא..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לבורג הריקון, הוא באמת גדול, אצלי בגטס למשל הוא בקוטר 24 מ״מ.

נסה להשתמש במפתח שוודי כדי להגיע לקוטר הרצוי אם אין לך בוקסה מתאימה.

בקשר לכבל הגז, כמו שהבחור מעליי אמר, אתה צריך לפתוח קצת את פרפר המצערת כדי שהכבל יהיה רפוי, ותוך כדי עם היד השניה לשחרר את קצה הכבל (בצורת גליל מתכתי) מתוך התופסן שלו. אולי יהיה יותר ברור אם תחפש ביוטיוב ״throttle cable".

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד פשוט לפרק את המצערת, את הצינורות וואקום תפרק רק תזכור מה הולך לאיפה.

את הצינור מים תפרק ואז המחבר הגמיש של הפילטר אוויר.

אם אני זוכר נכון 3 ברגים והמצערת בחוץ.

אל תשכח להצטייד בדף שעם לייצר אטם חדש כי פשוט בלתי אפשרי להשיג אטם לבית מצערת.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על כל המידע, הוחלט עקב חוסר זמן להחזיר את המצב לקדמותו, לקנות אטם/דף שעם וכשיתפנה זמן להמשיך.

אגב, את האטם מציירים כמו עם שבלונה וחותכים אני מניח עם סכין יפנית, נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...