Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תרסיס אנטי בקטריות למזגן.

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 1695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש ריח נוראי מהמזגן, רק כאשר הוא לא פועל וזה מסריח לגמרי.

אני מאמין שיש גופה של משהן בתוך התעלה, מרוב הסירחון.

בכל מקרה,

קניתי תרסיס כמו רימון רסס, פתחתי, הרכב היה סגור ומזגן, עזר לשבוע וחזר הריח.

פעם קניתי תרסיס של חברת BG שהיתה משפריץ אותו ישר לתעלות, דרך האיזור של הפילטר אוויר.

הוא היה יעיל.

היום אין אותו, מדברים על מחסור, חוסר בתקן לתרסיס ולכן לא מוצא אותו.

מישהו יודע איפה אפשר למצוא תרסיס איכותי לנושא?, מעדיף לא "רימון רסס".

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה לא עוזר- הפיתרון האפקטיבי ביותר לטווח ארוך הוא טיפול ע"י אוזון.

דיברתי עם בחור שעושה את זה, עלות 500 ש"ח.

לא זול אבל הוא נותן אחריות.

http://stopsmell.co.il/%D7%98%D7%99%D7%94%D7%95%D7%A8-%D7%A8%D7%99%D7%97-%D7%92%D7%96-%D7%90%D7%95%D7%96%D7%95%D7%9F

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו קניתי אצל מירקל בפ"ת, כי היה קצת ריח. עדיין לא השתמשתי, אולי לפני הקיץ.

http://www.mir1.co.il

משהו איטלקי "KillerBact" ספרי קצף.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ייאמן...פשוט לא ייאמן.

השתמשתי ב"רימון רסס" - לא עזר.

קניתי את המוצר מהחנו של מירקל, שמתי קצף, שמתי רימון רסס - לא עזר.

הגופה עדיין שוכנת לה בתעלות המיזוג.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לא מזמן בכלל לא שמעתי שיש דבר כזה שנקרא טיפול למערכת המיזוג. מסתבר שיש, אולי לא כולם עושים, אולי פשוט היו לי תמיד רכבים ישנים ואולי זה בגלל שהדבר היחיד שעושים אצל בני דודים זה למלא גז ולדאוג שהמערכת מוציאה אוויר קר. מסתבר שבמדינות שבהן אוהבים רכבים עושים ״טיפול 10000״ למערכת. שאיבה ומילוי גז מחדש, החלפת מייבש (לא יודע מה זה בדיוק), החלפת פילטר וחיטוי של המערכת. אני מניח שאחרי טיפול מקיף כזה אמורות להיעלם גם בעיות ריח. אלא אם מת איזה עכבר בצנרת...

190 תמיד בלב, אבל כבר לא בחניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור עם ריחות מזגן נובע בעיקר כי הרוב במדינה הזו ישראלים ולא חושבים שני צעדים קדימה אלא רק על הנוחות שלהם!

איך אומרים הדתיים, אני אתן פה איזה נפקמינה.

הרי ברור לכולם שהקרור הטוב ביותר מתקבל במצב אוויר סירקולטיבי (מחזור אוויר), כן כן, זה עם החצים המסתובבים. מה שקורה בפועל הוא שאתם ממשיכים לערבל בתוך המזגן ברכב את האוויר עם הבקטריות שאתם נושמים.

עם הזמן בתעלות מצטברים חיידקים ובקטריות בסביבה קרה, ובחום (כן, כשהרכב עומד בשמש זה קורה הרבה) הם כמו שמרים מתרבים.

יפה, הבנו משהו. עכשיו בתור התחלה עשו לכם הרגל, 5 דקות לפני שהגעתם למחוז חפצייכם, עברו להכניס אוויר למזגן מבחוץ. למה? כדי לאוור את הרכב, אותו חום יהרוג אתכם גם שתפתחו את הדלת ותעמדו בתור לפלאפל. אולי אפילו פחות כי עדיין הרכב יחסית קר.

שלב ב׳ דקה 1 לפני שאתם מדוממים מנוע, יש לכבות רק את המזגן ולהתמשיך לתת למע׳ האיוורור לעבוד.

ספריים זה נחמד בשביל הריח, לרוב לייצרנים יש קיטים במוסכים מורשים שאיתם מפרקים חלקים ברכב על מנת להגיע לאזורים שלהם הספרי לא מגיע ושם ההצטברות האמיתית. זה תהליך חד פעמי אם קנית רכב יד שניה והוא הגיע עם ריח.

כן כן, חד פעמי אם תשמור על הכללים הנ״ל.

פילטר(למי שיש), ברכב למזגן מחליפים פעם בשנה, כן כן!!

פעם בשנה!!

לא בגלל שהוא מסריח, בגלל שהוא נסתם!

אבל זה יקר?! אתה רוצה לחסוך?

אז פעם בשנה תוציא החוצה, תנשוף עם קומפרסור בפנצ׳ריה ותחזיר לעוד חצי שנה ואחרי שנה וחצי תחליף.

זה כל התורה על רגל אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הנה חדשות טובות.

קניתי קצף למזגן, בחנות "מירקל" בפ"ת.

התרסיס מגיע בקופסה עם תרסיס קצף+"רימון" ריח.

את הריח ניתן להשיג במספר ריחות, וזה עולה 110 שקל ליחידה.

מבחינת המחיר, אני חושב שזה גבוה, אבל לא היתה לי אפשרות להזמין מאיביי ולהמתין לזה, זה היה בילתי נסבל.

קניתי 2 יחידות, אחר פעם אחת היה שינוי קל ואחרי פעם שנייה היה שינוי קיצוני.

מכבים את המזגן ואת הרכב, מחברים את הצינורית הארכה לבקבוק ומחדירים אותה דרך פתחי המזגן הכי עמוק שאפשר, לוחצים על התרסיס ולאט לאט מושכים את הצינורית החוצה, ככה זה מגיע לכיסוי מלא בתעלת המיזוג.

עושים זאת בכל 4 הפתחים ונותנים לחומר לנוח כ-20 דק' וכח הכבידה אמור לגרום לקצף עצמו לנוע עד לחלק התחתון בתעלות המיזוג.

היום קניתי עוד 2 יחידות גם בשביל להגיע למצב סופי של בלי ריח, נשאר לי קמצוץ, וגם בשביל שיהיה לי להבא.

ברכב הקודם זה לא היה לי, כי הייתי מפעיל סירקולציה פנימית וזה היה סוגר את האיוורור וזהו.

ברכב הנוכחי, פשוט אי אפשר לסגור את הפתחים ולכן הרוח מבחוץ נכנסת פנימה + הלחות = מתכון בטוח לקטריות וסירחון.

אבל העיקר שזה עבד!

TotalKillerBact200.jpg

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד מכבה את המדחס לפני כשאני מגיע ליעד.

יש למישהו מושג אבל למה כשאני שם את המזגן על "AUTO" הוא פותח את הפתחים ונותן לאוויר מבחוץ להיכנס?

עריכה אחרונה על ידי HybridBoy

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אם יש משהו שאני ממליץ עליו בחום תמיד זה תעשו לבד!

במקרה הספציפי של רימון הרסס דווקא לא.

יש לזכור שהתעלות הללו מובילות אוויר, לכן יצרנים רבים לא משקיעים בהם אטימות מושלמת, בטח לא לנוזלים.

יש לזכור שהקצף הזה בסוף הופך לנוזל שמתנקז לנקודה הנמוכה ביותר.

מה שאם התעלות לא מושלמות באטימותן יכול בהחלט לתפתף מעל מערכות חשמל ומעגלים. ככה אני דפקתי פעם רדיו באוטו בזמן שתעלות האיוורור עברו מעליו.

חומר למחשבה......

לגבי אוויר שנכנס מבחוץ במצב AUTO....

במצב זה המזגן יחפש לקרר את האוטו באופן האופטימלי ביותר בין סירקולציה של אויר לבין אויר מבחוץ.

גם יצרני הרכב יודעים שלא בריא להשתמש כל הזמן באויר ממוחזר.

איוורור התעלות בסוף נסיעה הוא באחריותנו כנהגים בדיוק כמו מקלחת לגוף שלנו והחלפת בגדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת המחיר, אני חושב שזה גבוה, אבל לא היתה לי אפשרות להזמין מאיביי ולהמתין לזה, זה היה בילתי נסבל.

יש לך קישור לאיביי למי שיש לו זמן להמתין?

אני סובל מבעיית ריח דווקא במזגן בבית.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך קישור לאיביי למי שיש לו זמן להמתין?

אני סובל מבעיית ריח דווקא במזגן בבית.

הנה: Killer Bact

אבל הוא שולח רק לאירופה.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...