Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 ספיריט 2014

danino12
שימו לב! השרשור הזה בן 3552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

מתעניין מאוד ברכישת מאזדה 3 ספיריט 2014 ולפני כן אשמח לקבל את התגובות עליה מהמנוסים.

בעיות או דברים מרגיזים? חסרונות? דברים שצריך לבדוק לפני?

מה הרושם שלכם ממנה? מרוצים/לא מרוצים?

כל דבר שתכתבו יעזור...

תודה רבה ושבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

היי,

ברשותי מאזדה 3 ספיריט שנת 2008, בעלת 4 הילוכים.

אומנם לא ביצעתי נסיעת מבחן על הספיריט החדשה, אבל כן ביצעתי על דגם ה-1.5 ליטר, דגמים אלה הם בעלי 6 הילוכים, עם מנועי SkyActiv.

הרשמים שלי היו -

חומרים נעימים למגע ויותר איכותיים מאלה שברכב שלי.

(אצלי נקודת התורפה היא התעלה המרכזית, מתיבת ההילוכים עד משענת היד, כל הפלסטיקה שם די מקרקשת כבר - עברה פירוק לצורך העברת חוטים)

מקווה שבחדשה היא יותר עמידה.

הרכב מרגיש "טוב" על הכביש, אבל לדעתי ההתנהגות שלו קצת רוסנה.

דגם ה-1.5 מרגיש יותר עצל משלי מן הסתם, חסר "קיק" וההילוכים טיפה לא החלטיים לפעמים - אולי עדכון גירסה לגיר יעזור לזה.

מערכת המולטימדיה, לטעמי לפחות קצת לא אינטואיטבית (אני בא מתחום בדיקות התוכנה) אז יש סירבול מסויים בממשק המשתמש שם.

הקונסולה שלה, במיוחד הגלגלת/ג'ויסטיק - קצת קשיח מידי בהזזה לצדדים, הרגיש לי לא נוח להשתמש.

אבל נחמד שהם הפרידו את שליטת ובקרת המזגן משאר הבקרות ולא שמו הכל במסך אחד.

נדמה לי שבשני הרכבים אין אפשרות לבטל את המסך השקוף עם מד המהירות שעולה אוטומטית ברגע שמפעילים סוויץ' וחבל.

אני מניח שהספיריט תהיה יותר חזקה, אני מקווה לעשות גם עליה נסיעת מבחן מתישהו.

בפאביה המגבים אפילו לא צריכים לעבוד, הם לא מנגבים את הטיפות אלא מפחידים אותן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי היום נסיעת מבחן על המאזדה 3 האצ'בק ספיריט מנוע 2.0.

הנה הרשמים:

מבחינת יופי האוטו בדיוק כמו בתמונות, נראה פשוט אש.

מבפנים הוא גם נראה טוב מאד, אולי לא מרווח בטירוף אבל למי שלא מסיע בקביעות 3 אנשים מאחורה זה מאד מתאים.

פחות אהבתי את הקטע של המערכת שאין מגע בנסיעה, אלא רק דרך הכפתורי שליטה מצד ימין של הנהג.

לא עשיתי נסיעה ממש ארוכה ולא יצא לי להגיע לכביש פתוח לגמרי, אבל ממה שהספקתי ליסוע האוטו מרגיש די חזק אם כי צריך להסביר לו שאתה רוצה קיק וללחוץ קצת כדי לקבל כח.

חסרון אחד משמעותי מבחינתי, זה שהאוטו בפנים לא ממש שקט. כמסורת רכבי מאזדה אין בידוד רעשים טוב, וכשנותנים קיק נשמע שהמנוע מתאמץ מה שאי אפשר להגיד כל כך על הגרמניות.

בתכלס אולי זה משהו שאפשר להקריב אם מסתכלים על המכלול של הדברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...