Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הייתם עושים אם הייתם רואים 8 איש מתיישבים בפרייבט?

GABIUBOGI
שימו לב! השרשור הזה בן 3622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גוד שאבס לחברי הפורום.

היום בצהריים מול העיניים שלי התיישבו במזדה 3 שמונה איש כאשר הילדים על הרגליים (מן הסתם לא חגורים).

מה אתם הייתם עושים אני שואל? מתקשרים למשטרה? מעירים להם?

אני בחרתי לשתוק אבל ביום יום אני רואה בעיר ילדים שיושבים בתא המטען ברחבי סטיישן.

מיניבוסים של 20 מקומות שיוצאים מתוכם לפחות 30 ילד.

לא אוהב להכליל אבל דבר המאחד את כל המקרים האלה שכל המעורבים הם חרידים.

קצת חבל לי שיום אחד יקרה אסון גדול יותר מזה של משפחת אטיאס,יש עם מי לדבר במקרים כאלה בכלל?

uzu5are4.jpg

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא עושה כלום,אם יש תאונה אני מקווה שהם התפללו חזק לפני.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזאת בעיה שלהם , מין הסתם אם תיהיה תאונה היא תיהיה קטלנית כי הילדים יעופו דרך כל החלונות ברכב . אישית לא הייתי מתערב כי ההורים שלהם יודעים שהם קודם כל מסכנים את הילדים שלהם והאמא התאמצה קשה כדי להביא אותם לעולם אז אם לה לא אכפת למי כן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+100000

הם אנשים בוגרים ואחראים על החיים שלהם, אלוהים עוזר למי שעוזר לעצמו..

הם כן, הילדים לא.

זו לא אשמת הילדים שההורים שלהם אנשים טיפשים שמסכנים אותם כך.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היחיד שתוהה מאיפה יש להם כסף למאזדה 3 חדשה (ואפילו לא גירסת הליסינג) ולא, נגיד, לאיזו ספרינטר מהעשור הקודם שתוכל להסיע את כולם?

הם עשו קניה קבוצתית:wink:

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמא התאמצה קשה כדי להביא אותם לעולם

אחרי הילד החמישי זה כבר כל כך רחב שהילדים הבאים יוצאים בקלי קלות :shock:

ולעניין עצמו - זבש"ם. עלי זה משפיע רק בעליה מזערית בפרמיות הביטוח חובה.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שהדביל שבתמונה יכול לפגוע ברכבים אחרים כי:

* הרכב כבד מאוד, הוא כפי הנראה יוצא מטבריה , כנראה לאזור מירון = עליות וירידות חדותץ

* פלוס נהג שכנראה לא מודע לחוקי הפיזיקה.

אני רואה פה מתכון בטוח לתאונה של איבוד בלמים, או כניסה לסיבוב מהר מידי ולעוף לכיוון המעקה, ומשם הדרך ברורה באזור הזה.

נניח אם הוא מאבד בלמים , הוא יכול להיכנס ברכב אחר ולגרום לתאונה .

בלי קשר לנושא השרשור, בגלל שכל הדתיים עכשיו נוסעים למירון שמתי לב שהם נוהגים כנראה פעם בשנה.

אתמול בערב נסעתי לכיוון הצפון והיה רכב ליסינג שבו ישבו שתי חבר'ה דתיים ( נראים כמו רבים) והם מדברים אחד עם השני והנהג ב 90% מהזמן מסתכל על הנוסע, סוטה כל 10 שניות מהנתיב שלו לנתיב הנגדי כאשר יש פס הפרדה רצוף ( במזל לא היה רכבים ממול), ואני רק ניסיתי לעבור אותו כמה שיותר מהר כדי לא להיקלע למצב שהוא גורר גם אותי לתאונה. :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם הדתיים שיש להם אמונה חזקה ובלתי ניתנת לערעור אפילו במחיר הכי גבוה של אובדן חיים. אם קורה משהו רע, אסון - לדעתם הכל מהשמיים. גורל ואין מה לעשות כדי למנוע. אולי תפילות. או לגרד מהממשלה עוד תקציב עבור הציבור שלהם.

פעם בבני ברק לא יכולתי להתאפק ושאלתי אשה על סיכון ילדיה ולמה היא לא שומרת עליהם, כי איזה 6-7 פעוטות נגררו אחריה לכביש, אף אחד לא בוגר, בלי שמישהו מסתכל התנועה או אם בכלל הכביש פנוי למעבר (כמובן לא במעבר חציה). מה היא ענתה? השם ישמר עליהם.

הזכיר לי מקרה בו חילצו בחור ישיבה שנפל ומתקע באחד הנחלים של מדבר יהודה. הוא אפילו לא אמר תודה. המחלץ שהתאמץ מאוד להגיע עליו רק שאל למה הוא סיבך את עצמו באותה נפילה, וקיבל תשובה: ידעתי שאלוהים ישמר עלי. אם אותו מחלץ היה מכניס לו אגרוף ומעיף אותו חזרה לתהום - הייתי מבין ומצדיק אותו.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עושה כלום,אם יש תאונה אני מקווה שהם התפללו חזק לפני.

מסכים, בנוסף מה שהבחור מעליי כתב גאוני - לשים את השמנים מקדימה!

ועכשיו ברצינות, אנשים שחושבים שהם יותר חכמים מכולם ויקחו 10 נפשות ברכב שבנוי רק ל5 נפשות שישאו בתוצאות הרכב לא תוכנן לעמוד בזה ותוכנן לשמור רק על 5 מכל 10 (שגם ה 5 האלו בדר"כ לא שורדים).

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בורות היא מתכון מוכח להרס.

גם החברה של ״ תג מחיר״ לא חזקים בתחום הבטיחות. פרוויה שלא עשתה טסט מ2009 שכל חלק ממנה חוק ומשוחרר משמשת כהסעת ילדים.

וכמובן שהיא חייבת להיות אובר לודד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אשמת הילדים שההורים שלהם מפגרים?

מרים טלפון למשטרה, כנראה מקבל תגובה שזה לא מעניין אותם, אבל לפחות מנסה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...