Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם בהכרח מוצר שנמכר בשיטה הבזויה והשיקרית של שווק רשתי (MLM) הוא מוצר חסר ערך?

shorlakk
שימו לב! השרשור הזה בן 3632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום להמונים ולחוכמתם,

האם בהכרח מוצר שנמכר בשיטה הבזויה והשיקרית של שווק רשתי (MLM) הוא מוצר חסר ערך? או לפחות אינו שווה את מחירו?

וספציפית כרגע;

ידידה שאינה קשורה כלל לשווק מוצר בשם ג'וס+ (סתם קנתה לשימושה כנראה אחרי שאכלו לה את הראש) אוכלת לי את הראש על כמה המוצר הזה בהחלט שווה ומומלץ. היא לא מנסה למכור לי את זה, וגם לא מנסה שארכוש ממי שהיא קנתה. אומרת לי "תקנה מאיפה שבא לך". מדובר לכאורה על "פירות וירקות בקפסולות". תכל'ס, זה נשמע פנטסטי.

הבעיה היא פשוטה ואוניברסלית. התזונה שלי מחורבנת ואני לא מצליח לסדר לעצמי תזונה מאוזנת. כמעט שלא יוצא לי לאכול ירקות ופירות, אפילו שאני אוהב.

אני כמובן מודע לעובדה שאין כמו אוכל אמיתי מגוון ומאוזן, אבל זה לא עובד לי..

לתגובותיכם אודה.

עריכה אחרונה על ידי shorlakk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- אי אפשר לאזן תזונה מחורבנת על ידי קפסולות

וגם אי אפשר לחרבן את התזונה כמו שצריך אם היא לא מאוזנת...

מה שאני עושה: ערב לפני יום העבודה, מכין לי ירקות חתוכים ורחוצים בתוך קופלסטיק (קופסת פלסטיק...) ולמקרר.

בבוקר לוקח איתי לעבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להתיחס ספציפית למוצר הזה:

- הכי טוב תזונה מאוזנת

- אי אפשר לאזן תזונה מחורבנת על ידי קפסולות

אני כמובן מודע לעובדה שאין כמו אוכל אמיתי מגוון ומאוזן, אבל זה לא עובד לי..

אתה בהחלט צודק וזה מה שכתבתי.

אני לא מצפה לאזן את התזונה שלי ע"י קפסולות, אך בהתחשב בתזונה הגרועה שלי ובכך שאני לא מצליח לסדר לעצמי את הענין - מה הפתרון?

מוצר כמו הנ"ל יכול קצת לעזור, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר לכאורה על "פירות וירקות בקפסולות". תכל'ס, זה נשמע פנטסטי.

כבר נשמע כמו עבודה בעיניים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שזו עבודה בעיניים. ואני מדבר על כל מה שמשווק ב-MLM.

שום מוצר איכותי בעל שם טוב ורציני לא ישווק ב-MLM.

חוץ מזה, איפה ראית בפעם האחרונה את תערובת הפירות הזו בחנות? בשום מקום. כי הם יודעים שזה זבל ואף אחד לא יקנה את זה מהם.

אז הם נותנים את זה לאנשים שישווקו בשבילם ויחפרו לאנשים בשביל לסחוט מהם כסף.

אתה רוצה ויטמינים איכותיים? כנס לויטה קוסט או IHERB ותקבל מוצר איכותי בעל שם טוב וערכים אמיתיים ולא איזה חתול בשק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע שאני מנסה להפריד בין שיטת השווק למוצר עצמו;

חרטא שווקית (?)מיוצר מפירות, ירקות, ופירות יער איכותיים וטריים. במהלך הייצור כל צעד מבוקר ומפוקח בדקדקנות, על מנת להבטיח את ניקיון המוצר, וכדי למנוע חשיפה לחומרי הדברה או חומרים מזיקים אחרים.

אנו משתמשים אך ורק בפירות וירקות שנקטפו זה עתה, כאשר הם בשלים לחלוטין, מכיוון שרק כך ניתן להבטיח את השיעור הגבוה ביותר של רכיבים תזונתיים חיוניים וחשובים, כמו גם של רכיבים צמחיים משניים (SPS).

העיבוד של הפרי והירק מבוצע בתהליך ייבוש מתוחכם ועדין על פי שיטה ייחודית למפעלנו. המיץ המופק מן הפרי עובר ייבוש (דהידרציה) ומעובד לאחר מכן לאבקה. תהליך העיבוד מפוקח ומבוקר באופן דקדקני ביותר, תוך הקפדה על טמפרטורת עיבוד שאינה גבוהה מדי, זאת על מנת להבטיח שימור מירבי של הרכיבים הצמחיים מתוך הפרי הטבעי. תוצרי הלוואי הנותרים, כגון חרצנים, גרעינים וקליפות מועברים לייבוש, לאחר מכן מעובדים לאבקה, וחלק מהם נוספים למוצר הסופי.

התוצאה של תהליכי עיבוד אלה היא אבקה בריכוז גבוה מאוד, שמבוססת על המיץ ולשד הפרי. שיטת ייצור ייחודית זו היא אשר הופכת את המוצר לאיכותי כל כך.

השאלה אם בהכרח מוצר שמשווק כך זה זבל עופות.

לחלופין -

איזה מוצר איכותי בעל שם טוב וערכים אמיתיים מומלץ להזמין מויטה קוסט או IHERB?

עריכה:

שלא יובן אחרת, מובן לי היטב שהטוב ביותר הוא לאכול מאוזן, המון פירות וירקות מצבעים שונים, להמנע מחלב ומבשר אדום, לנוח בצהריים לעשות הרבה ספורט, לא להתעצבן וללכת לישון מוקדם. אבל אם אנחנו חיים בחצי הכדור המערבי - זה אפעס קשה קצת לביצוע. אז מחפשים תחליפים.

עריכה אחרונה על ידי shorlakk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע שאני מנסה להפריד בין שיטת השווק למוצר עצמו;

השאלה אם בהכרח מוצר שמשווק כך זה זבל עופות.

לחלופין -

איזה מוצר איכותי בעל שם טוב וערכים אמיתיים מומלץ להזמין מויטה קוסט או IHERB?

עריכה:

שלא יובן אחרת, מובן לי היטב שהטוב ביותר הוא לאכול מאוזן, המון פירות וירקות מצבעים שונים, להמנע מחלב ומבשר אדום, לנוח בצהריים לעשות הרבה ספורט, לא להתעצבן וללכת לישון מוקדם. אבל אם אנחנו חיים בחצי הכדור המערבי - זה אפעס קשה קצת לביצוע. אז מחפשים תחליפים.

אתה יכול לקנות מולטי ויטמין ADAM של חברת NOW, חברה מצויינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מולטיויטמינים? לקנות רק בשוק תלפיות (או שוק הכרמל, או מחנה-יהודה, או הסופר הקרוב לביתכם). ערימות-ערימות של הכדורים הצהובים והכתומים והירוקים והאדומים והסגולים שמהם מכינים סלטים ותבשילים טעימים ומזינים להפליא.

מי שאוכל דיאטה ישראלית מאוזנת לא זקוק לתוספי ויטמינים - ומוצרים אלה נועדו רק למטרה אחת: לרוקן לכם את הכיסים. אולי האמריקאי שבשבילו "סלט" פירושו 2 עלי חסה זקוק למשהו נוסף, אבל מי שאוכל תזונה "ים תיכונית" מגוונת לא זקוק לשום תוסף. יש בפורום הזה יותר מדי אנשים שמכלים את כספם על "תוספי תזונה" שבמקרה הטוב יוצאים מהגוף כלעומת שנכנסים, ובמקרה הרע מרעילים אותו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים במיליון אחוז, אך מה קורה אם זה לא יוצא לפועל אכילת ערימות-ערימות של הכדורים הצהובים והכתומים והירוקים והאדומים והסגולים שמהם מכינים סלטים ותבשילים טעימים ומזינים להפליא? האם יש אלטרנטיבה -ברור שהרבה פחות טובה- בכל אופן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
וגם אי אפשר לחרבן את התזונה כמו שצריך אם היא לא מאוזנת...

לקח לי כמה קריאות להבין את המשפט הזה לעומק :roflmao:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מולטיויטמינים? לקנות רק בשוק תלפיות (או שוק הכרמל, או מחנה-יהודה, או הסופר הקרוב לביתכם). ערימות-ערימות של הכדורים הצהובים והכתומים והירוקים והאדומים והסגולים שמהם מכינים סלטים ותבשילים טעימים ומזינים להפליא.

מי שאוכל דיאטה ישראלית מאוזנת לא זקוק לתוספי ויטמינים - ומוצרים אלה נועדו רק למטרה אחת: לרוקן לכם את הכיסים. אולי האמריקאי שבשבילו "סלט" פירושו 2 עלי חסה זקוק למשהו נוסף, אבל מי שאוכל תזונה "ים תיכונית" מגוונת לא זקוק לשום תוסף. יש בפורום הזה יותר מדי אנשים שמכלים את כספם על "תוספי תזונה" שבמקרה הטוב יוצאים מהגוף כלעומת שנכנסים, ובמקרה הרע מרעילים אותו.

כל מילה באבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים במיליון אחוז, אך מה קורה אם זה לא יוצא לפועל אכילת ערימות-ערימות של הכדורים הצהובים והכתומים והירוקים והאדומים והסגולים שמהם מכינים סלטים ותבשילים טעימים ומזינים להפליא? האם יש אלטרנטיבה -ברור שהרבה פחות טובה- בכל אופן?

תשמע - הערימות הן בשוק. לא צריך לאכול קילוגרמים כל יום.

השיטה האמריקאית מתאימה לאסטרונאוטים שצריכים משהו קל ומרוכז ושיגור של ק"ג אחד עולה להם כמה ערות אלפי דולרים.

כאשר סופרים מנות ובודקים מהי "מנה" מגלים שמדובר במעט מאד בקנה מידה ישראלי, ולא לשכוח שלא מעט פירות וירקות מגיעים במסגרת מנות כאלה ואחרות, לאו דווקא אותו סלט קצוץ או בננל'ה. וד"א - אני לא סופר תפוחי אדמה ואורז בספירת הירקות אלא בספירת הפחמימות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...