Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה תגידו על זה? (זה = ויכוח בין שוטר ללא מדים לנהג)

eyal177
שימו לב! השרשור הזה בן 3640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני חושב שהשוטר פשוט נפל על האדם הלא נכון לעשות עליו פוזות.

ולא צריך לשנוא שוטרים,צריך להיות בסדר עם כל אדם. אבל ידוע, שמי שמשרת במשרה ציבורית,ובעל עמדת כוח,נוטה לעשות שימוש לרעה בכוח שלו.

כאן רואים אזרח שמשיב אש,והשוטר מתקפל כי אין לו במה להאחז.

אז אף אחד כאן לא מושלם, אבל השוטר יכל להיות נבון אם היה יוצא לבוש,או פונה בצורה מקצועית ומכבד את עצמו.

בכל אופן הסרטון חתוך בהתחלה, קשה להבין איך זה התחיל.

ג'ובני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שזו תעודת עניות למדינה שזה היחס לו זוכה שוטר במדינת ישראל.

התביישתי לראות את הסרט הזה, השוטר מדבר איתו בצורה יפה ובלי התלהמות ומניירות מיותרות והזבל האנושי שנוהג במשאית פשוט משפיל אותו.

בתור אחד שיש לו פיוז די קצר כנראה שאם הייתי במקום השוטר הייתי מעכב שם את אותו זבל אנושי ומזמין ניידת שתיתן לי "כובע", הייתי מדגם את עצמי בצד במשך חצי דקה ואז הייתי מתחיל לנקנק את הזבל האנושי בכל סעיף אפשרי- מזמין בוחן רכב שיבדוק לו את המשאית עם זכוכית מגדלת כדי שחלילה לא יפספס ליקוי, על הדרך עוצר אותו על הפרעה לשוטר במילוי תפקידו ובאמת- מכניס לו את הצינור הכי ארוך ורחב שהייתי יכול להכניס לו, והכל עם חיוך ובנעימות.

גועל נפש!

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני נגד ההתנהגות המדוברת כלפי השוטר.

עם זאת, יש סיבה למה השוטר לקח עשר צעדים אחורה כשנאמר לו שהוא מצולם לאורך כל הדרך.

אנחנו לא יודעים איך באמת נהג השוטר קודם לכן אך לא סתם הוא עשה שינוי חד בהתנהגותו כששמע זאת.

דרך אגב, למיטב ידיעתי אם ראה השוטר עבירה מסוכנת הוא רשאי להציג תעודה ואינו חייב מדים בכלל שכן שוטר הוא שוטר 24 שעות ביממה, גם כשאינו במשמרת.

הסעיף הנ"ל מתייחס פחות לתחום התנועה אך אני מניח שאם החליט אותו השוטר לעצור את המשאית כשאינו במשמרת וכשהוא נע ברכבו הפרטי, כניראה

שהעבירה צריכה להיות מספיק חמורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למזלו של הנהג, הוא נפל על סמרטוט רצפה שמקבל מדים וכסף מהמשטרה ולא על שוטר שמבין את חשיבות התפקיד שלו. המדינה שלנו תמשיך להיות רפובליקת בננות כל זמן שנהגים ואזרחים יפגינו כזה זלזול בחוק. בארה"ב נהג המשאית הזה כבר היה נשוי בכלא לכושי בגובה 2 מטר. אם השוטר ראה עבירה והחליט לעצור את המשאית, חובה היה עליו להשלים את התהליך. לזהות את הנהג, להסביר לו את מהות העבירה לשמוע את דברי הנהג ואז להחליט אם לרשום דו"ח או להסתפק באזהרה. אם השוטר לא היה בתפקיד ועצר את הנהג סתם כדי להעיר לו, זה שימוש לרעה בכוח שלו. סיטואציה שלא מוסיפה כבוד לאף אחד, השוטר, הנהג והמשטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

גועל נפש. רחמיי על השוטר שכנראה קלט שמול המצלמה הוא עלול ליפול ופשוט התקפל.

מה החוק אומר לגבי לבישת מדים/חבישת כובע במצב כזה? הרי יש שוטרים על אזרחי, מצד שני איפשהו שמעתי

ששוטר על מדים חייב כובע כשהוא יוצא לנהג. פה השוטר היה על "חצי" מדים.

בהמשך לעידן, נהגי משאיות הם הטרף הכי קל. אם היה נותר לשוטר הזה קצת אומץ או מוטיבציה, הוא היה יכול להשחיל אותו שם כמו שצריך.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי רוצה לראות את אותו נהג משאית מדבר ככה לשוטר באחרת ממדינות המזרח הרחוק, בייחוד הונג קונג, תוך 3 דקות הוא היה מוקף בעוד 4 שוטרים+שוטר חמישי שבודק אותו אנאלית.

מעבר לזה, בכלל לא משנה איך נהג או לא נהג השוטר בפרק הזמן שקדם לאירוע, גם אם הוא נסע במהירות איטית מדי ולכאורה עיכב את הדרך עדיין ראוי לדבר אליו בכבוד בדיוק כפי שאני מצפה משוטר שעוצר אותי כי ביצעתי עבירת תנועה, הוא יכול לתת לי דו"ח אבל אני בהחלט אצפה ממנו להתייחס אלי בצורה מכובדת.

עריכה אחרונה על ידי edan82

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אנחנו לא בארצות הברית.:|

אני חושב שאם הנהג לא היה מדבר בתקיפות עם השוטר,היינו עדים לעוד פוסט "בריונות משטרתית".

הפעם, השוטר יצא מעט מקופח.

אני לא מצדיק השפלה מכל סוג,אבל יש תחושה שאם הנהג היה עדין נפש, זה היה נגמר אחרת

עריכה אחרונה על ידי ג'ובני

ג'ובני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה עוד ניתן לראות את זה חוץ מפייסבוק?

חפש ביוטיוב, ראיתי את זה שמה כבר לפניי הרבה מאוד זמן.

הסרטון דיי ישן, וכנראה השוטר באמת התרגש ופחד שלא לעשות טעויות לפני המצלמה, ובגלל זה איפשר לו "להתעלל" בו.

כל נושא המצלמות עוד כשהיה חדש, כל שוטר היה פוחד לעשות טעות שטוטית שיכולה לעלות לו בתפקידו כשוטר.

היום בכלל הציבור מחפש בקטנות את השוטרים או את החיילים מתי שנוח לו, ומתי שיצטרך את עזרת עובדי ציבור, הוא (האזרח החוצפן) יתלונן על שלא קיבל יחס ולא השיג את מה שביקש משומרי החוק, כי זו בדיוק הסיבה שעובדי הציבור מפוחדים מכל מערכת המשפט וכל הצילומים והתביעות על שטויות מונעים מהם לפעול לפי שיקול דעתם ולבצע את תפקידם.

יש מדינות ששם פוחדים להגיד מילה לא במקום לשוטר, כי יפרקו להם את הצורה, וזה דו כיווני, גם העבריין מפחד, אבל גם אזרח שומר חוק שיכול ליפול קורבן לשוטר חוצפן שיתעלל בו, ולא יוכל לעשות כלום.

עדיין אני מעדיף שוטרים קשוחים מנמושות במדים שמפחדים מכל סעיף בחוק.

אני מאשים רק את הממשלה והחוקה במדינת ישראל בכל מה שקורה פה במשפט ובהתנהלות בשעות חירום.

הרוצח יתהלך פה חופשי לאחר שלא נאספו מספיק ראיות, ואזרח שלא הדליק ווינקר ישלם את משכורתו היומית על קנס.

או שמי שדרס למוות אדם, ברח, נתפס ונשפט ל-12 חודשים בלבד בכלא בגלל עו"ד שר...טה ובגלל שיש לו כסף, ומישהו אחר ששתה 3 או 4 כוסות בירה ונתפש נוהג יכול לקבל את אותו העונש, או אותו בחור שהרגיש שהוא שיכור מדי והלך לישון באוטו מונע עם מזגן, קיבל צינור באורך מלא.

נמאס.

חייבים שינוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא תבוא לי בלי כובע :roflmao:

איזה טמטום, איזו ערסיות. אני במקום השוטר מעכב אותו או משהו. כל הכבוד לשוטר שהיה סבלני עם הערס.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שזו תעודת עניות למדינה שזה היחס לו זוכה שוטר במדינת ישראל.

התביישתי לראות את הסרט הזה, השוטר מדבר איתו בצורה יפה ובלי התלהמות ומניירות מיותרות והזבל האנושי שנוהג במשאית פשוט משפיל אותו.

בתור אחד שיש לו פיוז די קצר כנראה שאם הייתי במקום השוטר הייתי מעכב שם את אותו זבל אנושי ומזמין ניידת שתיתן לי "כובע", הייתי מדגם את עצמי בצד במשך חצי דקה ואז הייתי מתחיל לנקנק את הזבל האנושי בכל סעיף אפשרי- מזמין בוחן רכב שיבדוק לו את המשאית עם זכוכית מגדלת כדי שחלילה לא יפספס ליקוי, על הדרך עוצר אותו על הפרעה לשוטר במילוי תפקידו ובאמת- מכניס לו את הצינור הכי ארוך ורחב שהייתי יכול להכניס לו, והכל עם חיוך ובנעימות.

גועל נפש!

+1000

עם חצי מדים ובלי להראות תעודת שוטר היה צריך להגיד לו שיראה רשיון נהיגה או תעודה מזהה באופן מיידי, ואם מסרב אז לגרור אותו לתחנה לצורך זיהוי מכיוון שהוא מסרב להזדהות.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...