Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאורס אבל יש חילוקי דעות עם הבת זוג.

yosifun4u
שימו לב! השרשור הזה בן 3641 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה, אחרי קשר של שנים עם החברה הצעתי לה נישואין ואנחנו כרגע בהתחלה של ההכנות לחתונה.

כרקע לחילוקי דעות לחברה יש אבא חורג (רוסי) עם אופי מאוד בעייתי, הוא טיפוס מאוד לא חברותי כלפי כל העולם כולל לחברה שלי והיחסים שלי איתו דיי רעים במשך כל התקופה. הבן אדם לא אומר שלום כשהוא רואה אותי אפילו כשאני אומר שלום בעידוד החברה, הוא מעולם לא אמר מילה טובה עליי ולא ניסה לתקשר איתי אלא אם כן הוא היה דיי שיכור בארוחות משפחתיות. גם החברה שלי לא בקשר טוב איתו אבל היא מנסה לכבד את אמא שלה ולהתייחס אליו בכבוד כשהיא רואה אותו.

לפני כמה שנים בכלל לא הייתי שוקל להזמין אותו לחתונה שלנו אבל מאז השלמתי עם העובדה שהוא חלק מהמשפחה שלה. מה שכן כיוון שאני לא רואה בו מישהו שתומך בקשר שלי עם בת זוגי וכיוון שהוא לא לוקח שום חלק בחתונה מבחינה כלכלית, אני לא מעוניין לשים את השם שלו בהזמנות ולא מעוניין שהוא יהיה איתנו תחת החופה. חברה שלי חושבת שהוא כן צריך להיכלל אפילו שהיא לא רוצה שהוא ילווה אותה לחופה (האמא והסבתא מלוות) כי היא אומרת שהוא חלק מהמשפחה.

השאלה שלי אליכם מה אתם חושבים ומה אתם הייתם עושים? האם להתעקש על הדעה שלי כי בסך הכל זאת חתונה שלי ואם אני לא מרגיש שהוא שייך אז לא לתת לו את הבמה או לבלוע את הגלולה המרה ולתת לו כבוד שלדעתי לא מגיע לו?

תודה מראש על התשובות הכנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי כבר שהשלמתי עם העובדה שהוא יהיה בחתונה, פשוט אני לא מעוניין לרשום את השם שלו בהזמנות ולא מעוניין שהוא יהיה איתנו תחת החופה כיוון שהוא מעולם לא תמך בקשר הזה ומעולם לא ניסה ליצור יחסים תקינים איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלמד דבר אחד חשוב שיקל לך את החיים. משפחה לא בוחרים.

אין לך מושג איזה מרורים אכלתי עם חמותי (גם אני וגם אשתי) ולמרות הכל היא עדיין היתה אימא של אשתי והמשכתי לכבד אותה ולעזור לה גם כשאשתי כבר רצתה לנתק איתה כל קשר (אני שכנעתי אותה לא לעשות את זה כדי שלא תתחרט אחרי שיהיה מאוחר מידי).

קבל את ההחלטות של זוגתך. זו המשפחה שלה והיא צריכה להחליט בקשר אליו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה לא צד בעניין, תן לה להחליט וכל החלטה שלה , תכבד.

דרך אגב, זה תקף גם לשאר החיים בנישואים לגבי דברים שקשורים למשפחה, שכל אחד יקבל את ההחלטות על המשפחה שלו, ככה לא יהיו טענות לאחר מעשה מאף אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב שהוא ירצה להיות מתחת לחופה?

אין לי מושג, אולי הוא מרגיש שהוא מספיק חשוב.. בכל מקרה גם אם הוא ממש רוצה זה עדיין לא אומר שאני רוצה אותו לידי, אני ארגיש יותר בנוח אם הוא יהיה עם שאר האורחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה כן צריך להזמין אותו, גם אם הוא יתנגד. אתה אתה שלך עשית...התנהגותו לא טובה, אבל זה לא דוגמה בישבלך. שהוא יתנהג ככה, לא אתה.

חוץ מזה, כמו שאמרו לך, אל תחליט עבור משפחה שלה, החתונה של שניכם.

בנוסף, תחסוך לעצמך סיבה לריב עתידי עם זוגתך. היא תמצא סיבה גם ככה, אז למה לעזור לה?;)

עריכה אחרונה על ידי aspirin2000
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג, אולי הוא מרגיש שהוא מספיק חשוב.. בכל מקרה גם אם הוא ממש רוצה זה עדיין לא אומר שאני רוצה אותו לידי, אני ארגיש יותר בנוח אם הוא יהיה עם שאר האורחים.

יכול להיות שהוא בעצמו לא ירצה להיות שם, עד שלא תשאל לא תדע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה אם הוא עשה לך אישית משהו שווה עליו לא להתחתן, תן לה להחליט

מה שכן אתה אמרת שאתה מעדיף שלא, עכשיו אם היא תזמין אותו לחופה, תרשום אותו בהזמנה וכו זה יהיה 1:0 לטובתך, אם היא אי פעם תגיד משהו על הצד שלך מתי שהוא (נגיד חגים...), תזכיר לה שכל צד מטפל בצד שלו ולא מתערב בצד השני ותזכיר לה את החופה

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרור בדיוק עלה על הנקודה שאני רואה כחשובה מאוד לחיי נישואין טובים. עליונות מוסרית.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...