Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"סדנת שטיפה" אצל יעקב אלטר

שימו לב! השרשור הזה בן 3610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לפני כמה ימים עברתי "סדנת שטיפה" מלאה אצל יעקב אלטר שהייתה בערך 10 שעות.

רציתי לשתף בתהליך כדי שגם אחרים יראו ואולי יאמצו אליהם את השלבים המתאימים.

1. דבר ראשון שטיפה ראשונית- שטיפה במים של הרכב כדי להוריד ממנו את כל האבק ובעצם להכין אותו לשלב הבא

שזה העבודה עם הפלסטלינה והחומר סיכוך.

2. לוקחים את הפלסטלינה ( אני השתמשתי בפלסטלינה מסוג "M3" פשוטה יחסית שהזמנתי בEBAY) עוברים על כל האוטו ע"י השפרצת חומר סיכוך ואז שפשוף של החומר בפח הרכב עד שמרגישים שהפח נהייה ממחוספס לחלק וממשיכים.

20140502_112342.jpg

3. השלב השלישי הוא בעצם שלב "הפוליש" , תחילה מדדנו בכל המקומות שרצינו לבצע פוליש את רמת הצבע והלקה שאמורה להיות 170 לפי הממוצע ולפי זה בחרנו איזה פוליש לעשות.

20140502_133102.jpg

לאחר מכן הדבקנו על כל הפלסטיקים, הגומיות והניקלים מסקנטייפ כל למנוע מהחומר של הפוליש להידבק ובמשך הזמן לגרום לסדקים.

התחלנו לבצע את הפוליש עם חומרים שונים ופדים שונים מהחלש לחזק עד להעלמת על הסבירלים , השתמשנו בחומרים חדשים של "SCHOLL" בעיקר וגם בחומרים של "פוליש אנג'ל".

חשוב לציין שכל הפוליש התבצע עם מכונת DA חדשה. (אנחנו ספציפית לקחנו רק את המכסה מנוע לשם ההדגמה אבל צריך לעשות כך על כל הרכב)

4. עכשיו עברנו לשלב השטיפות שהתחלנו עם הג'נטים שעליהם השפרצנו חומר של "SCHOLL" שנחשב לאחד החומרים הטובים בעולם, ושפשנו בעזרת מברשת שערות על כל הג'נט.

20140502_174154.jpg

המתנו 3 דק ,עברנו עם עוד נגלה על הג'נטים ואז שטפנו.

5. שלב השטיפה הבא הוא שטיפה עם שמפו של חברת "ננולקס" אנחנו גם השתמשנו בשיטת SNOWFARM כדי לייעל ולקצר את הזמן והחיסכון בחומר.

20140502_180839.jpg

6. לאחר השטיפה עם השמפו שהורידה את כל הלכלוכים הקשים מפח הרכב עברנו עוד פעם עם SNOWFARM אבל הפעם עם חומר שנותן אטימה, הגנה וברק . (אין לי תמונה וזה גם אותו בקבוק רק חומר וצבע שונים)

7. ניגוב עם מגבת מיוחדת לניגוב.

8. פיינל פיניש של "ננולקס" על כל הרכב לשכבת הגנה סופית וחיזוק הברק.

9. התזת חומר של חברת "SCHOLL" על החלונות ליצירת שכבת הגנה.

בגדול זהו, ניסיתי לעלות עוד תמונות אבל משום מה לא הצלחתי , אנסה בהודעה אחרת.

אני רוצה להגיד תודה מיוחדת ליעקב אלטר שהקדיש לי את מלוא תשומת הלב והסבלנות בשביל להסביר לי עד לפרט הכי קטן.

20140502_180210.jpg

20140502_180203.jpg

20140502_180016.jpg

20140502_175957.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שלקחת בסוף את החבילה ב1400 ש"ח, אני אשאל שוב כי זה ממש מעניין אותי, איזה מוצרים (וכמה) מקבלים בחבילה הזאת ?

אגב, זה נשמע קצת יותר מ"הדרכת שטיפה" כמו שניסחת את זה בפעם הקודמת, אם תחלוק מה המוצרים נוכל לקזז את המחיר המשוער של המוצרים ולגלות כמה עולה שעה של הדרכה כזאת.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקשר ותשאל....צריך מידע מינימאלי כמו גודל הרכב, שנתון, מצב ויזואלי כללי כדי להתחיל לחשוב על עלות משוערת.כמובן כשתגיע לסדנה שלו, אם תגיע, תוכל להגיע לרזולוציות מדויקות יותר של מחיר.כמובן כמובן כמובן אם אתה הולך על זה בסוף, תמונות מהתהליך לפורום זה חובה (:

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...