Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור "צלמתי עם הסלולרי" (אם לא היה פה כבר כזה)

ALÞћÃ

פוסטים מומלצים

חמודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד ד

הייתי נשאר ובוהה בו איזה שעה..

נראה לי אחרי שעה היית יוצא משם קרחון :lol:

עם הטמפ' שהיתה מתחת ל-0 ובשילוב הרוח החזקה, נהפך לבלתי נסבל אחרי יותר מ5-10 דקות.

עריכה אחרונה על ידי Tair
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה יפה. אני רואה שהשקעת הרבה מחשבה בשימוש נכון בחוק השלישים, אבל להבא הייתי נמנע ממרכוז יתר. זה גורם לתמונה להיראות פחות חיה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה תמונות שצילמתי עם נוט 8:

20180927_213434.jpg20180928_165002.jpg20180929_111335.jpg20181001_130620.jpg20181002_131826.jpg20181003_200104.jpg20181005_151044.jpg

מי שיסתכל ב-EXIF יגלה שהתמונות עברו בפוטושופ ו/או בלייטרום, מדובר על קרופ ותיקוני צבעים קלים וכמובן הקטנת הרזולוציה (אחרת אי אפשר להעלות לכאן), לא משהו שונה משמעותית מתוצר הגלם שמתקבל.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי אחרי שעה היית יוצא משם קרחון :lol:

עם הטמפ' שהיתה מתחת ל-0 ובשילוב הרוח החזקה, נהפך לבלתי נסבל אחרי יותר מ5-10 דקות.

בקטנה,נולדתי בצפון קרוב לחרמון - קור זה בגנים ;)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
בקטנה,נולדתי בצפון קרוב לחרמון - קור זה בגנים ;)

אתה צוחק?

אני נולדתי באילת. עד היום חם לי!!! :lol:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • 3 שבועות מאוחר יותר ...

איך עשית חשיפה כה ארוכה בטלפון?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב פרו באפליקציית המצלמה המקורית - מאפשר שליטה על טמפרטורת הצבע, קיבוע הפוקוס, זמן חשיפה (עד שלושים שניות), איזו ואפילו שמירת קובץ RAW. החשיפה עצמה ארכה שניה בלבד.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והלייטרום יודע לטפל ב-RAW הזה?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...