Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קצת נוסטלגיה

Koby Millo
שימו לב! השרשור הזה בן 7067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במסגרת פרוייקט הסריקות האחרון שלי, מצאתי תמונה שצולמה במהלך ארוע של מועדון החמש הצעיר, אי-שם בשנת 86.

ניתן לזהות מספר מכוניות מוכרות:

• בראש הטור רואים את הישבן של השברולט מאסטר קופה של יוסי בראל
  • חיפושית 54 של היו"ר דאז, צביקה רכניץ.
  • סקודה אוקטביה, שנמצאת היום בירוחם.
  • פיאט בלילה פתוחה, בבעלות אספן מרמת-גן.
  • MG-TD צהובה של יורם סילבר.
  • סיטרואן טראקסיון שהיתה שייכת לראובן בנקלר.
  • פלימוט קראנברוק ששיכת היום לנחום, יו"ר המועדון.
  • ה-MGB הראשונה שלי.
  • וחוץ מזה, עוד כמה מוריס מיינורים לא מזוהים.

אפשר לנסות ולהתחיל שירשור נוסטאלגי שבו ה"זקנים" ישלפו תמונות מראשית ימי המועדון והאספנות בארץ.

בברכה,

קובי

5 club rally to Bitzaron.jpg

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו, סיטרואן: מישהו יכול להסביר לי, מה קורה עם הסיטרואן המסכנה שעומדת בחניית בית בר"ג ומתפוררת לה? אני מניח, שרובם מכירים, על מה אני מדבר? לא חבל? לפני כמה שנים היא נסעה והייתה ניראת ונישמעת מדהים!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו ... אשכרה רטט , המכוניות מדהימות והתמונה גם.

ממש כיף יהיה אם אנשים יעלו פה תמונות של כל מיני מפגשים מפעם.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי רעיון גדול,

אני מצטרף לאתגר ומצרף תמונה שפירסמתי פה כבר של מפגש רודסטרים שהתקיים בשנת 1990. היו שם כמה דגמים של טריומף: ספיטפייר (מכמה דורות), הראלד (מכמה דורות), TR-250, פיאט ספיידר ו - X1/9 , והפנינות 2 MGB אדומות (שאולי אחת מהן הייתה שייכת לאיש עם זקן אדום).

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=40637

1965 MGB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי רעיון גדול,

אני מצטרף לאתגר ומצרף תמונה שפירסמתי פה כבר של מפגש רודסטרים שהתקיים בשנת 1990. היו שם כמה דגמים של טריומף: ספיטפייר (מכמה דורות), הראלד (מכמה דורות), TR-250, פיאט ספיידר ו - X1/9 , והפנינות 2 MGB אדומות (שאולי אחת מהן הייתה שייכת לאיש עם זקן אדום).

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=40637

אני רואה שם רק MGB אחת (שניה מימין בשורה האחורית). המכונית שלידה היא ספיטפייר MK1 עם פגוש נמוך. ה-MGB לא היתה שלי, אלא כנראה שייכת לבחור רמת-גני בשם אלי שהכניס אותה כמה שנים אח"כ לשיפוץ יסודי וארוך מאד. החדשות הטובות הן שהיא חזרה לכביש לפני כשנה, ובמצב מצויין.

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...