Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תפירת כיסוי הגה

yahavz10
שימו לב! השרשור הזה בן 2364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי מEbay כיסוי להגה ואין לי כל כך נסיון בתפירה,מישהו מכיר בעל מקצוע שעושה דברים כאלה באזור המרכז?

תודה רבה לעוזרים.

Peugeot 206 XS 2008 1.6 Manual

Peugeot 207 2008 Sport 1.6 Manual

Seat Ibiza 2010 Sport 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו אלגנס ביהוד. קח בחשבון שזה סיפור לא זול. הם רוצים 750 שקלים.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

750 ש"ח?!

על מה?!

על ה״עבודה״ .. הם טוענים שזה לוקח 4 שעות .

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה??

יש פה בפורום כמה חברים שתפרו בעצמם,תחפש את השירשור שלהם ותשאל אותם איך הכי טוב לעשות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על ה״עבודה״ .. הם טוענים שזה לוקח 4 שעות .

אתה מתבלבל, פותח השרשור כבר הזמין כיסוי אוניברסלי שמתלבש על ההגה, רק צריך "לתפור" אותו למקומו.

אני ביצעתי את זה על טויוטה אוונסיס, כאן:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?520153-%D7%A9%D7%99%D7%AA%D7%95%D7%A3-%D7%9B%D7%99%D7%A1%D7%95%D7%99-%D7%94%D7%92%D7%94-%D7%9E%D7%A2%D7%95%D7%A8-%D7%9C%D7%90%D7%95%D7%95%D7%A0%D7%A1%D7%99%D7%A1-2008

If you live by the GUN

You die by the GUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתבלבל, פותח השרשור כבר הזמין כיסוי אוניברסלי שמתלבש על ההגה, רק צריך "לתפור" אותו למקומו.

אני ביצעתי את זה על טויוטה אוונסיס, כאן:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?520153-%D7%A9%D7%99%D7%AA%D7%95%D7%A3-%D7%9B%D7%99%D7%A1%D7%95%D7%99-%D7%94%D7%92%D7%94-%D7%9E%D7%A2%D7%95%D7%A8-%D7%9C%D7%90%D7%95%D7%95%D7%A0%D7%A1%D7%99%D7%A1-2008

לא מדובר על כיסוי מעור להגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שמה שאוטו אלגנס מבקשים עליו 750 ש"ח זה ממש ציפוי מחדש של ההגה מעור בהתאמה אישית להגה ספציפי, כאן זה לא המקרה.

תקן אותי אם אני טועה :)

If you live by the GUN

You die by the GUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שמה שאוטו אלגנס מבקשים עליו 750 ש"ח זה ממש ציפוי מחדש של ההגה מעור בהתאמה אישית להגה ספציפי, כאן זה לא המקרה.

תקן אותי אם אני טועה :)

צודק. התפירה היא מותאמת ולא כיסוי אוניברסלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאותו אלגנס יעשו לו לא יבייש פורשה - למען האמת, יראה אפילו יותר טוב ממה שיצרנים מקוריים עושים וראיתי כיסוי הגה שלהם שנעשה ברכב של שכן - זה עבודה ברמת הוואו.

פה מדובר על משהו הרבה יותר פשוט וסטנדרטי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש ביוטיוב. זה פשוט מאוד. סדר גודל של רבע שעה עבודה. אין סיבה לתת למישהו אחר לעשות את העבודה.

אני תפרתי לבד לקח משהו כמו שעתיים פלוס. אני לא חושב שמישהו ללא ניסיון יצליח לתפור ברבע שעה.

לפות"ש או שתיגש לחנות של אביזרי רכב שאל אותם על תפירה , או שתנסה לבד יחד עם היוטיוב כמו שאני ורבים טובים עשו.

Peugeot 308 GTi By Peugeot Sport 2018

Ex- Peugeot 208 GTi 2013 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד״כ מספקים בערכה הזו חוט תפירה, מחט, ואת הכיסוי העגול.

מלבישים את הכיסוי ומתחילים לתפור בהיקף.

אין שם שעתיים עבודה, 45 אם מרחת את הזמן.

ברבע שעה סיימתי את זה, ולא, אין לי ניסיון בתפירה וזו הפעם הראשונה שתפרתי כיסוי הגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד״כ מספקים בערכה הזו חוט תפירה, מחט, ואת הכיסוי העגול.

מלבישים את הכיסוי ומתחילים לתפור בהיקף.

אין שם שעתיים עבודה, 45 אם מרחת את הזמן.

ברבע שעה סיימתי את זה, ולא, אין לי ניסיון בתפירה וזו הפעם הראשונה שתפרתי כיסוי הגה.

תשקול לעבור לעבוד בתפירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...