Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק האצ'בק 2010 / פולקסווגן גולף 1.4 TSI או 1.6 2010 תקציב: 75K

Tony Starks
שימו לב! השרשור הזה בן 3626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם ההבדלים בין ה1.4 ל1.6 הם משמעותיים ?

שווה ללכת האיכות והנוחות של פולקסווגן ולסבול בתחזוקה יקרה יחסית

ובקשיים בלמכור את הרכב בעתיד?

או שללכת על סוס העבודה היפני שאני מחבב פחות את המראה החיצוני שלו ?

אודה מאוד אם תוכלו לעזור,

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע ה 1.4 TSI חזק הרבה יותר מה1.6 וגם מה1.8 של הסיויק. תלוי מה אתה מחפש. על מנת לקבל קצת פרופורציות מנוע ה1.2 TSI די זהה למנוע ה 1.8 של הסיויק בזכות הטורבו.

אישית מכרתי גולף 1.2 לא מזמן. אכן הביקוש לא בשמיים (כנראה עקב השם הלא טוב שיצא לגיר), למרות שהרכב מאוד מפנק.

הסיויק הרבה יותר נוקשה על הכביש ומרגישה פחות איכותית אך כנראה שלא תהיה לך בעיה למכור את האוטו. אם אתה מחפש שקט נפשי בעתיד ממליץ ללכת על הסיויק.

THEN: Ford Focus ZX5 2001 ,VW Golf 1.2 TSI 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אלכסרה,

אני מחפש רכב שיהיה אמין, שיספק חווית נסיעה כיפית ופלוס שכן ייתן את המהירות כשצריך.

(אני נוהג על קורולה 2010 אוטומטית כבר שנה ונורא מבסוט מהשקט שלה+היכולת שלה "לתת מהירות" כשצריך ממנה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם בהתלבטות דומה לאחרונה, התקציב שלי זהה.

אני ממש נרתע מכל הרכבים שמצויידים ב-DSG, יש כמה שאני מאוד מחבב כמו הגולף וגם הלאון 1.8 אבל ליפול על גיר בעייתי ולסבול מהתקלות שלו זה מלחיץ.

חווית נהיגה כיפית וביצועים טובים אתה יכול לקבל במאזדה 3 ספיריט עם מנוע 2 ליטר. הכיוון שלך הוא האצ'בק וב-3 הוא גם יותר ייחודי משום שהוא פחות נפוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההונדה רכב אמין ,חזק ויפה אבל עדיין ה tsi יותר כיפי לנהיגה.

במחירים כאלה ממליץ ללכת על האמינות של הונדה ואת זה מניסיון עם הונדה שיש לי כבר כמעט 5 שנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הקורולה מספקת אותך מבחינת מהירות, אין לך צורך בטורבו של גולף וחבל על ההימור.

משפט מסכם ונכון.

לאבא שלי איביזה 1.2 TSI וקורולה 2011 1.6 ידנית (מורה נהיגה בין היתר). איזה אוטו אתה חושב שיותר מהנה לנהיגה? ברור שהאיביזה, מהירה , כיפית, ומעוצבת יותר, אבל אם תבדוק איזה רכב ביקר יותר במוסכים אז גם האיביזה לוקחת בגלל הגיר וצינורות שהרעישו מתא מנוע, ידית דלת התחילה להיתקע בפתיחה ועוד...

לסיכום: לשקט הנפשי שלך, אם הקורולה בסדר, תמשיך איתה ותשקיע את הכסף בדברים אחרים :)

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורולה היא בשיתוף עם אבא שלי, והגיע הזמן לרכב משלי.

אני חובב פולקסווגן אך כולם בפה אחד אומרים לי שעדיף להמנע מהרכב הזה והגיר dsg במיוחד.

השאלה היא: האם זה באמת להכניס ראש בריא למיטה חולה ? הגיר באמת כזה גרוע ואני הולך לבלות את מרבית הזמן שלי במוסכים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בהכרח אומר שתהיה כל שני וחמישי במוסך.. זה כן אומר שיכולות לצוץ תקלות פה ושם שברגע שיסודרו תמשיך להנות מהרכב כי הוא באמת מפנק.

לפחות אני חוויתי את זה עם רכבי בעבר.

במידה והרכב באחריות לא היתי חושש יותר מדי אך לפי התקציב אני מבין שהרכב יהיה ללא אחריות.

אתה חייב להחליט מה יותר חשוב לך.

THEN: Ford Focus ZX5 2001 ,VW Golf 1.2 TSI 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אומר שזה רכב ראשון משלך אז נראה לי שכדאי ללכת על האמין יותר (דרך אגב, לדעתי ההונדה היא ממש לא פשרה וזה הדגם שהייתי הולך עליו בכל מקרה) גם אם הוא פחות זריז.

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...