Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקסו - כן או לא?

Guest Anonymous
שימו לב! השרשור הזה בן 7891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני בעלים (גאה) של 309 משנת 93, ועומד להחליפה לרכב חדש יותר בעזרת 30 אלף ש"ח. ראיתי את המלצותיכם לפונטו. שאלתי היא מי צודק: המוסכניק יוסי מליטל שהמליץ על הסקסו או ירון כוכבי בפורום ynet שהזהיר מלהתקרב, בגלל בעיית אמינות חריפה.

והאמנם 205 היא בחירה לא טובה? :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ואל תקשיב לכאלה שאין להם מספיק יכולת בשביל להעביר הילוכים וללעוס מסטיק.

הסקסו משלבת נוחות מעולה, התנהגות כביש מצויינת וחסכון, המקבילה שלה היא 106, שהיא לא פחות טובה .

כמובון שהייתי ממליץ על גיר ידני, 1.4, יופי של רכב.

שום דבר מהאגף היפני לא מתקרב ליכולות של הרכב הזה (סדר גודל של המחרים האלה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לסמוך על יוסי, שיש לו נסיון רב עם שפע דגמי סקסו המטופלים אצלו, לעומת מר כוכבי שמפיץ את משנתו השיקרית למי שרק מוכן לשמוע. מדובר באדם ששנאתו לתוצרת ארופה העבירה אותו על דעתו...

הסקסו הינה 106 מחופשת, וכשכזאת היא נהנית ממכלולים דומים ברובם ומאמינות דומה.

מכונית טובה למדי ומהנה, גם אם צפופה מעט בסטנדרטים המודרניים למרווח בתא הנוסעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז קודם כל ,למי שיש בעיית אמינות חריפה זה לכוכבי בעצמו...

אם לא הבנת תקרא את מבחן הדרכים הממצה שהוא העביר לקיה קרניבל בחניון התת קרקעי של מקום עבודתו ותוכל לשפוט לבד את רמת ההבנה שלו.

לנו יש סקסו 97- שהייתה בעברה רכב ההדגמה של לובינסקי (כלומר ,רכב שעבר בערך 600 ידיים למשך חצי שעה כל אחת במשך 14,000 הק"מ הראשונים לחייו) ,היום הרכב כבר עם למעלה מ-70,000 ק"מ , ושום תקלה לא נרשמה עד היום ,למעט מוצרים מתכלים כגון מצבר וכו'.טיפולים לפי הספר וזהו.

אני מצטרף להמלצתו של ירון -קח 1.4 ,כי ה-1.1 קצת חלש לה.

אם תמצא 1.6 עוד יותר עדיף ,אבל מסופקני אם תמצא לא אוטומטית (יש בכלל חוץ מ-VTS/VTR?).על האוטומטית תוותר , סתם הורס רכב מוצלח.

מעבר לכך -נוחות מדהימה לקטנה כזו ,שילדה מעולה , גימור טוב מאוד לגבי סיטרואן,מזגן מקורי טוב למדי .

בהתחשב במחיר -קנייה מעולה , אם אמא הייתה רוצה למכור הייתי מציע ,אבל אין סיכוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולפני שאתה מאיים עליי בתביעת דיבה שלומי, התכוונתי לירון זורע ,לא לכוכב
, שיט, עוד כמה דקות מישהו ידפוק בדלת ויגיד שהוא מהעיתונים, אל תפתח לו , תגיד לו שהכול בוטל.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסקסו אוטו מאוד חביב. למעשה הוא היה אחד מהמכוניות ששקלתי לקנות בעצמי. דא עקא, לא מדובר כאן בדיוק בסטרלט נטולת דאגות (והנאות). בעיה במחשב מנוע, מישהו שמע? כי יש דבר כזה וזה יכול להתבטא בכל מיני תופעות משונות כגון חוסר סחיבה של המנוע. אני בטוח שיש עוד גליצ'ים בסקסו. בחיאת, תהיו אוביקטיביים.

דרך אגב - כוכבי פעם טען שהייתה ברשותו סקסו VTR.... מוזר....

אם הייתי מולטי-מליונר הייתי קונה:

ב.מ.וו. M5 ליום-יום, בגלל ההנאה

בנטלי Azure לסופי-שבוע, בגלל הגריל

ומיורה שהייתי שומר במוסך ומקריב לה קורבנות כל לילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיורה, אתה איש טוב, באמת !

אבל אובייקטיבית, הסקסו הוא אוטו הרבה יותר טוב מכול המקררים היפנים שאתה יכול לקנות באותו סכום, על אף היותן\ם(תחליט מה הן, מרקרר א מכונית) אמינות יותר, במחיר הזה אתה יכול לקנות שרייד מקרטעת או סטארלט אנמית, שכל בן תמותה ייכנס וינהג 10 דקות במקררים ו20 דקות בסקסו , הוא יבין שזה ליגה אחרת.

בקשר לאמינות, נכון, הסקסו תהיה קצת פחות אמינה, אבל האם זה סיבה מספיק טובה בשביל לסבול ביום יום ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל חייבים לשים את כל הקלפים על השולחן ולתת לבעל-בית להחליט. אולי הוא מעדיף לנסוע במקרר על פני צרפתיה מפנקת שעלולה לחטוף מצבי רוח לפעמים? השיקול שלי היה שמנהיגה גם צריך (קצת) להנות ולכן ההחלטה שלי היתה ללכת על אוטו צרפתי. אבל יהיו כאלו שיחשבו אחרת.

אם הייתי מולטי-מליונר הייתי קונה:

ב.מ.וו. M5 ליום-יום, בגלל ההנאה

בנטלי Azure לסופי-שבוע, בגלל הגריל

ומיורה שהייתי שומר במוסך ומקריב לה קורבנות כל לילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שהסקסו טובה בהרבה מכל מתחרה!

אבל! היא טובה בהרבה תחומים שאת רוב האנשים/נשים זה בכלל לא מעניין!

חברתי ואני גם מחפשים רכב בתקציב דומה , וראינו כבר סקסו אחת.

לאחר סיבוב התרשמות , הסקסו אכן נוחה , זריזה פחות ממה שחשבתי עקב סידור הילוכים "מעפן" שתורם לצריכת דלק טובה ומונע זריזות.

סידור דוושות - גרוע!

מרווח סביר למרות המימדים.

פנים וחוץ הרכב נשמר מעולה!

אבזור רב.

מומלצת לאנשים שידעו להעריך אותה. בחורה או בחור צעיר שיחפש כלי שינוע בסיסי שיניע כל בוקר ויקח אותו למכללה/עבודה רצוי שייקח בחשבון שיבלה כמה ימים בשנה במוסך עקב תקלות חשמל ידועות! ואם הוא מוכן להתפשר על עובדה זאת- הרכב מומלץ.

אם לא , ומה שמעניין אותו זה ה"כ ומזגן , שיילך ליפן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסקסו אכן נוחה , זריזה פחות ממה שחשבתי עקב סידור הילוכים "מעפן" שתורם לצריכת דלק טובה ומונע זריזות.

סידור הילוכים ? אני מניח שהתכוונת ליחסי העברה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה הירידה הזאת על כוכבי? הרי הוא היה בעל סקסו וכאן לפחות הוא מדבר מנסיון שלא לכל המגיבים יש.

ןלגופו של עניין. אם הייתי מבלה כמה ימים בשנה במוסך בגלל בעיות חשמל "קלות" הייתי משתגע כי בעניין הזה יש שני כללים ידועים:

1. האוטו לא נדלק מתי שאתה הכי ממהר (מה אם פגישה עם בחורה, ילדים שלי?)

2. תמיד זה קורה ביום ששי דקה אחרי שהמוסך נסגר (מה אם התכנית ל"פתיחות" בכביש בית אורן, נלהבים שלי?)

אני מסכים שאין מכוניות נווחות כמו הסיטרואן אבל יש בהחלט מכוניות שהן לא מקררים, רחמנא לצלן, ובכל זאת הן "מכוניות לנהג"...על איביזה שמעתם?

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...