Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהג נסע באור אדום ופגע בי לפני מעל לחצי שנה, מה עכשיו?

שימו לב! השרשור הזה בן 3648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום,

בחזרה מהעבודה לפני כ7-8 חודשים נסעתי באור ירוק מלא ואף הייתי הרכב הרביעי בשורה שפנתה שמאלה בצומת בסינמה סיטי בראשון לציון (3 נתיבי פנייה שמאלה), רכב שנסע על הכביש הראשי באור אדום לכיוון מערב נכנס לי בצד הרכב, סחרר אותי (עד כדי איבוד הכרה) וכמו כן לא חזרתי לעבודה מזה כחצי שנה.

כל הנאמר לעיל הוא שולי ביחס לשאלה:

מסרתי עדות כמו שצריך, ישנה תביעת אחוזי נכות (כרגע 5% קבוע אך כנראה יעלה ליותר), כמו כן הנוסעת שהייתה איתי ברכב מסרה עדות.

להערכתי האישית בלבד הנהג הפוגע היה בטלפון שכן אין שום סיבה שהוא פספס את האור האדום, יש ראות נפלאה לצומת, היה לבד באוטו, רכבים עברו לפניי, הוא היה גם היחיד על הכביש באותו הרגע והיום היה בהיר וראו הכל, לכן הערכה הזו.

השוטרים שהגיעו לאירוע רשמו מה שרשמו ואני מאמין שקיבלו את הרושם שאכן הוא הפוגע.

לצערי כל העדים החליטו לברוח, אך זה לא שינה דבר.

עכשיו, לא המשטרה דיברה איתי, לא זימנו אותי למשפט (וגם לא את מי שישבה איתי ברכב), יש בי זעם עצום על הנהג הפוגע שכן הוא יכל להרוג אותי, את הנוסעת, את המשפחה שהייתה במעבר חצייה באותו הרגע ובנס ניצלה.

אני מקווה שלכל הפחות לקחו לו את הרישיון, ומקווה מאוד שהוא יושב בכלא על ניסיון הריגה כלשהו, העובדה שהוא אמר לי 100 פעמים שהוא מצטער לא משנה דבר לעומת הטראומה ומה שחוויתי לאחר התאונה.

מה דינו לפי דעתכם, או כיצד אוכל לברר את זה?

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לשמוע על החוויה הלא נעימה שעברת

משטרת התנועה באיזור רשל"צ תתן לך את הפרטים

לפעמים המשפט מוגש אחרי תקופה ארוכה משנה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה,

אעשה מה שאמרת, אך רק בשביל הספויילר, מה יכול להיות צפוי לו?

משהו אצלי בראש אומר שישכחו מהכל ויוותרו לו, אך מה דינם של נהגים שביצעו עבירה בדומה לזה? אני מבין שהכל משתנה בהתאם להרבה דברים, אך אם יש פסקי דין אשמח לדעת מהם.

תודה רבה ישה.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שידרו פרק בעובדה עם נהג שעבר באור אדום וגרם לנהג השני להיות משותק לכיסא גלגלים והוא קיבל כמה חודשי מאסר(לא סגור על כמה).

אבל אצלו התאונה הייתה מתודעת ע"י מצלמה והוא נפצע מאוד קשה, במקרה שלך לא נראה לי שהוא יקבל עונש מיוחד.

http://www.mako.co.il/tv-ilana_dayan/2014/Article-98db78c6d4b6541006.htm?sCh=07437f8dd8836110&pId=976147211

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי המקרה של שחר גרינשפן אני לא אופתע אם הנהג שפגע בך לא נשלל טפילו ליום אחד.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים,

התאונה הייתה ביולי, ורק לפני 3 שבועות חזרתי לעבודה, אך אני מקווה שהכל בסדר עכשיו :)

אני נסעתי על סיאט איביזה מבציר 2003, הפוגע נסע על טויוטה הייאס (או משהו בסגנון) - הדבר שהציל אותי היה כרית האוויר בדלת הנהג (בקורה), שאם לא זה הגוף שלי והרכב היו הופכים לאחד :(

השרשור הטוב ביותר בפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה משפט אתה מדבר? תביעת נזיקין על שווי הרכב או תביעה על עבירת התעבורה?

אם לגבי תביעת הנזיקין האם היה לך ביטוח?

אם לגבי עבירת התעבורה, אמנם אתה המתלונן, אך התובעת במקרה הזה היא המדינה ואתה המתלונן / נפגע / עד.

ברצונה התביעה המשטרתית תסגור את התיק מבלי להגיש כלל כתב אישום, ולכל היותר אתה תקבל הביתה מכתב כי התיק נסגר (מחוסר עניין לציבור, מחוסר ראיות וכו').

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מדבר על נזיקין זה בטיפול של עו"ד, אני מדבר על התביעה המשטרתית, אני מצידי חושב שבפעם הבאה שהוא ינהג הוא יהרוג מישהו והוא לא צריך להיות בעל רישיון.

מאחר ולא שמעתי מהמשטרה כלום עד כה (זימון כעד או משהו) תהיתי בנושא.

השרשור הטוב ביותר בפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, במקרה כזה אינך התובע, ולמשטרה עומדת הזכות ברצונה לסגור את התיק מאחת הסיבות הבאות:

* חוסר אשמה - יש ראיות המצביעות על חפות מפשע של הנהג השני.

* חוסר ראיות - אין למשטרה ראיות או עדויות מספיק חזקות לכאן או לכאן (העדות שלך לא בהכרח מספיקה אגב, זה תלוי האם ראית את הרמזור של הנהג השני אדום, לא מספיק שלך היה ירוק).

* חוסר עניין לציבור - אותו חוקר חושב שלמשטרה יש תיקים יותר חשובים לטפל בהם, והתיק הזה בעדיפות נמוכה.

היה והמשטרה המשיכה תוגש תביעה (שלוקחת זמן), ואז ייקבע מועד לדיון (שגם זה לוקח זמן).

אתה יכול לפנות לתחנת המשטרה שמטפלת בתיק ולברר היכן הוא עומד

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...