Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מוצר טוב להורדת טמפרטורה בתא מנוע בשל השמש, להדבקה על הצד הפנימי של מכסה המנוע

שימו לב! השרשור הזה בן 3654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר הלך לי פלאץ' מערכת הקירור פעמיים בקיץ בשנים האחרונות בגלל החום.

ראיתי כל מני מוצרים במיוחד למכוניות, אבל עבים מאוד ואין לי מושג מה טוב ומה לא.

מצאתי גם את הדבר הפשוט והזול הבא, שלא מיועד כלל למכוניות, השאלה אם הוא יעזור או יעשה את הפעולה ההפוכה.

אשמח לשמוע את דעתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין לא הבנתי מה אתה מנסה להעביר פה.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עדיין לא מבין.

שום אזור מתחת למכסה המנוע לא צריך להינזק כתוצאה מחום השמש כאשר המנוע עובד הטמפרטורות הרבה יותר גבוהות והמכלולים לא נהרסים תוך יומיים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, אתה תקבל את האפקט ההפוך - תלכוד חום בתוך תא המנוע והבעיה תהפוך חמורה יותר.

כשהמנוע מתחמם, בתוך מכסה המנוע שוררת טמפרטורה גבוהה בהרבה מהטמפרטורה בחוץ, גם אם אתה באמצע המדבר באוגוסט.

נשמע שיש לך תקלה כלשהי ברכב (רדיאטור סתום, מאוורר שלא יושב טוב וכו'), תסדר אותה ותפתר בעית ההתחממות.

אין כמעט רכבים שסובלים מבעית התחממות כשהם תקינים.

אבל, אם הכל פיקס ובכל זאת יש בעית התחממות, הכיוון שלך צריך להיות הפוך - לעשות חורים במכסה המנוע (כונסי אויר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החום שמתחת למכסה המנוע כשהאוטו כבוי - הוא אותו חום שיש בחוץ, באויר.

שמור את האוטו במקרר.

כשהמנוע עובד החום בתא המנוע גבוה בהרבה, וזה חום פנימי שנפלט מהמנוע. אי אפשר לבודד אותו.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...