Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אביזרי רכב צד שלישי (aftermarket) - מי, מה, כמה ולמה?

שימו לב! השרשור הזה בן 3633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב, :-)

השאלה שלי כללית ואינה מתיישבת לגמרי עם נושא הפורום, אבל זה בכל זאת תת הפורום הכי מתאים. אני חושב לרכוש אאודי A1 שמגיעה ערומה מאבזור. להלן רשימה של פריטים שהיא תחסר: בקרת אקלים מפוצלת, פנסי ערפל, שליטה מההגה, בקרת שיוט, מחשב דרך, מולטימדיה, קיפול חשמלי למראות, חיישן גשם, חיישן אורות, מראה פנימית מתכהה, גג נפתח, דיבורית בלוטות', חיישן לחץ אוויר בצמיגים, כניסת USB, מצלמת רוורס, כפתור התנעה.

ברצוני לדעת, מה מפריטים אלו ניתן להתקין בארץ על מנת להימנע מהזמנה שלהן מהיצרן? בקרת אקלים ושיוט בלתי אפשרי כמעט להוסיף, כנראה. עם זאת, מולטימדיה אני יכול להוסיף בעצמי ללא עלות התקנה וללא סיכון (ועל הדרך גם להפוך הצורך בכניסת USB ללא רלוונטי) באמצעות שימוש במיני אייפד או סלולרי על זרוע המודבקת לשמשה, המחובר למשדר FM על מנת שהרדיו המקורי יוכל להשמיע את האותות האנאלוגיים מהסלולרי.

כמו כן, הבנתי שב-VAG חיישן הגשם, האורות והמראה המתכהה באים כולם במוצר אחד. ראו בחור עם A3 שהתקין מראה כזו שנלקחה מ-SUV של אאודי ולרכב שלו התווספו כל התכונות הללו (הבנתי שהחיווט עצמו קיים בכל הרכבים שיוצאים מהמפעל):

http://www.vagit.co.il/forum/phpBB3/viewtopic.php?f=20&t=9220

בקיצור ולעניין, אני זקוק לעזרתם בנוגע לאלו:

1. קבלת חוו"ד על הכוונות הללו שלי עד כה על מנת לנסות להבין האם הן סבירות.

2. מה עוד מהרשימה הוא נגיש יחסית (כלומר קל להחלפה) ועם מחיר נוח כך שמשתלם לא להזמין את זה מהחברה?

3. מה עלותן הגסה של התקנות מקומיות של פריטי איבזור שכאלו ובאיזו רמת מקצועיות הן נעשות בשוק המקומי - בהנחה ואני מוצא מתקין איכותי שמכיר את הרכב (אני מניח A Class)?

4. מה לא נמצא ברשימה ומומלץ להתקין בארץ יחסית בזול על מנת לקבל עוד תחושת "פרימיום"? חשבתי נניח על ריפוד עור לכסאות, השחרת חלונות, קסנון (זה אפשרי בכלל?)

לסיכום, אני מנסה לשדך לרכב שהוא בבסיסו רכב פרימיום לכל דבר ועניין, את האיבזור שהוא ראוי להגיע איתו כדי להרגיש כזה באמת. כל השלד של האוטו אותו אני מקבל בקנייה בהחלט משדר יוקרה כך שאני מתחיל מבסיס מעולה. מה שבטוח, ההתקנות לעיל לא ירגישו שאין להן מקום ברכב (אם מסמנים V על כל האפשרויות מהיצרן בחו"ל, הוא הופך ללימוזינה קטנטונת).

השאלה הנשאלת היא עד כמה התקנות מקומיות יוכלו להרגיש מספיק מקצועיות מחד ולא יקרות מאידך על מנת להשלים את המלאכה שארץ המגבלות הבלתי אפשריות זימנה לי?

תודה! :wink:

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרת שיוט אפשרי בהחלט להתקין, אתה מזמין מאיביי את הידית וההתקנה יחסית פשוטה.

כנ"ל פנסי ערפל.

כנ"ל מערכת קיפול מראות.

חלונות שחורים בטבילה או בלייזר יעלו לך באיזור ה600 ש"ח לחלון (נכון לשנה שעברה)

מערכת מולטימדיה יש המון אפציות לבחירתך, משדר FM יוריד לך את האיכות משמעותית וגם נראה רע מה שאומר ביי ביי תחושבת פרימיום.

לגבי המראה עם החיישנים אני לא יודע לענות לך.

לגבי הגג נפתח, שכח מזה.

אגב, קח בחשבון שבמידה והרכב חדש צ'מפיון ישמחו להתנער מאחריות במידה ותיהיה בעיית חשמל ברכב.

אגב2, זהו לא התת פורום המתאים, פה גורמים לרכב לנסוע מהר, לא להוסיף פנסי ערפל...

עריכה אחרונה על ידי fish

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי, יש הרבה פריטים מקוריים שניתן לקנות ולהוסיף.

1. קח בחשבון שאומנם עלויות החלקים די נמוכות (לפחות בשקודה / סיאט), אבל ההתקנה כנראה תייקר מהותית.

2. כל מה שנעשה / מותקן בארץ ולא מגיע עם הרכב - הוא פתח לצרות / תקלות חשמליות כאלה ואחרות בעתיד.

אם ה-A1 המאובזרת חורגת מתקציבך, הייתי בודק אופציות נוספות (ולא לוקח את הבסיסית ומנסה להשלים "ציוד".

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ אני מתעודד מהתגובות, כי נראה שחסך באיבזור הוא באמת עניין שאפשר, פחות או יותר, לפצות עליו אחרי הרכישה.

אוראל, אילו חלופות אתה רואה? במחיר סגירה שבו נמכרת A1 ערומה, אין מכונית אוטומטית איכותית יותר או חזקה יותר ממנה - בלי שום קשר לקטגוריה. כמו כן, ביחס לקטגוריה עצמה היא האוטומטית המהנה ביותר לנהיגה במחיר שלה.

מה גם, שחבילת האיבזור אינה אטרקטיבית במיוחד (הייתי מעדיף חיישן גשם, חיישן אורות, מראה מתכהה ובקרת שיוט על פני גג נפתח, LED וקסנונים עם חיישן גובה) בייחוד על רקע המחיר הנדרש עבורה.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...