Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוקל לעזוב את חברת הסלולר לטובת החברות החדשות.

shlomi6280
שימו לב! השרשור הזה בן 3663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חג שמח חברים.

אני כרגע מנוי ברשת סלקום וסך הכל מרוצה מהשירות ומהמוצר אך לא מהעלויות.

אני שוקל לעזוב לאחת מהחברות החדשות (גולן, HOT, 012 והשאר), על מנת להקטין עלויות.

יש לי 2 בעיות מרכזיות:

* יש לי את המכשיר האישי שלי ואת הספיריט באוטו ולפי מה שהבנתי אין אופציה להנפקת 2 כרטיסי סים למספר אחד.

האם זה נכון? יש חברות שכן מנפיקות פרט לשלושת החברות הגדולות?

* הספיריט באוטו שלי הוא מכשיר שבעבר היה ברכב של אבא שלי (לפני הקנגו) והוא, עקב המעבר

דאז למוטורולה סמארט ריידר, העביר לי את המכשיר עקב חוסר השימוש בו.

המכשיר במקור שייך לעבודה שלו ועכשיו קיבלתי אותו עקב חוסר שימוש.

הבעיה היא שאם במידה ואני עובר לחברה אחרת שהיא לא סלקום הספיריט שלי לא יקרא את הסים החדש.

מה ניתן לעשות?

שמעתי על חוק שיצא לפני מספר שנים שמחייב כל חברה לשווק את המכשיר שלהם פתוח לכל רשת, אשמח להסבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספיריט לא ניתן לפתוח לסים פרי באופן פשוט, מצד שני תקנה ספיריט אחר ב 100-150 ש"ח...

למיטב ידיעתי גולן כן מנפיקים סים נוסף לרכב, ובטח ש 012 כן (שזה תכל'ס אורנג')

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

012 אמנם מותג של אורנג׳, אבל לא מספקים סים נוסף עם אותו מספר (כדי לבדל את המותג).

אם אתה מרוצה מהקליטה בסלקום, לא צריכה להיות לך בעיה בגולן.

מספקים 2 סימים ללא תשלום נוסף למעט הסים (49 כל אחד, היה בעבר 39)

שים לב למבצע ממליצים בגולן, אחרי מספר חודשים הממליץ מקבל 150 ש"ח אם זה עדיין בתוקף.

עוד בגולן: להצטרף בתחילת מחזור חיוב (אחרי 25 בחודש) ותהנה כמעט מחודש נוסף למה שמציעים לך ללא תשלום.

(גולן נותנים את התמורה הטובה ביותר והוגנים ביותר אם זה לא השתמע מדברי מבין פלאפון, 012 גולן והוט שאני אישית בדקתי לאח המהפיכה. גם 012 היו די בסדר אבל בגולן יש ערך מוסף כמו 2 סימים ללא תוספת, 6 ג׳יגה, עלות שיחות מחול וכו').

אל תצפה לשירות ישיר, החברה מתבססת על שירות עצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מרוצה מהקליטה בסלקום, לא צריכה להיות לך בעיה בגולן.

אז זהו, שהסים של גולן מוגדר כברירת מחדל לתעדף את התשתית של גולן ולא של סלקום והיא לשכעצמה לא משהו.

ניתן לאלץ את התשתית של סלקום באופן ידני, אך מנסיוני יש לדבר תופעות לוואי לא מעטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאף חברה אין 100% כיסוי בכל הארץ (אזורים מרוחקים או בתוך מבנה) כולל חברות וותיקות.

מנסיוני ומנסיון רבים בפורום גולן לא שונה (קליטה טובה בהרבה מקומות). אגב גולן חתמו כב הסכם שיתוף אנטנות גם עם פרטנר (אורנג׳).

אין מנוס מלנסות בעצמך, באזורים בהם אתה מרבה להסתובב. תהליך המעב הוא די פשוט לרוב (כשעה, יכול להיות גם פחות וגם יותר ומתבצע רק בשעות העבודה)

ובאשר לספיריט אתה צודק, יש תהליך פשוט, שלפעמים מחייב הגעה למרכז שירות ולפעמים רק הקשת קוד שמתקבל מסלקום או מוטורולה. הבעיה היא שאתה לא הלקוח שרכש את המכשיר וסלקום אלופי העולם בהערמת קשיים (מנסיוני). אולי יש דרך לפנות ישירות למוטורולה.

עריכה אחרונה על ידי Eily
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי סים של גולן יעבוד חלק על כל מכשיר ספיריט של סלקום או אוראנג'

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לפתוח את המכשיר כך שיהיה SIMFREE, ואז סים של גולן (או 012 או יופון או הומסלולר) יעבוד בו. סים של רמי לוי או הוט לא יעבוד כי אין להם רשת דור2 והספיריט הוא דור2 בלבד.

את פתיחת המכשיר (בחינם) סלקום יבצעו אך ורק לבקשת הלקוח שרכש אותו מהם.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...