Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Goodyear EfficientGrip Performance או Proxes CF2? toyo

נהג_צעיר
שימו לב! השרשור הזה בן 3653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, לאחר שקראתי קצת על הרבה צמיגים בתקציב שלי, החלטתי לבסוף לבחור את 2 הצמיגים הנ''ל, ואני מנסה להחליט כרגע.

בתקציב מדויק של עד 400 ש''ח לצמיג, מה מומלץ?

מידה 205/55/16, זה ינעל על פאסאט 2004 נפח מנוע 2000.

הדברים שחשובים לי זה צריכת דלק, נוחות, וכמובן אחיזה עד כמה שאפשר.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היאריס שלי נועלת את ה Goodyear המדוברים. הם בהחלט שקטים מה Toyo T1R שהיו לפניהם, אבל אני לא שם לב לשיפור כלשהו בצריכת הדלק ובמבחן האחיזה הם אוחזים פחות טוב מה T1R, וזה אנדרסטייטמנט. מצד שני לנהג הממוצע הם יהיו מעל ומעבר ויתנו תמורה נהדרת לכסף. עם ה CF2 אין לי נסיון או כל חוות דעת אחרת.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה!היה לי גם פעם T1R לפני 4 שנים ומאוד מאוד נהניתי מהם, למאט השחיקה המהירה שלהם!

אתה בטוח שלא שמת לב לשיפור בתצרוכת הדלק?שניהם צמיגים שונים לחלוטין ואני בטוח שהייתה צריך להרגיש שינוי כלשהו בצריכת הדלק.

לגבי [h=2]Proxes CF2 לא מצאתי כמאט תגובות עליו, יכול להיות בגלל שהצמיג די חדש?[/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Toyo Proxes CF2 הוא דגם צמיג חדש, שהושק לפני מספר חודשים בהתאם לדרישות המעודכנות של התקינה האירופאית. מידע נוסף ניתן לקרוא כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטויו הושקו ביוני 2013 והגודייר במרץ 2013. ביג דיל.

על הנייר (לפי הEU Label) הגודייר עדיפים עם מדד דלק B, אחיזה רטובה A, ומדד רעש 68/69DB, בעוד הטויו בעל מדדים C ו-B, ו-70DB בהתאמה.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

כנראה הבדלים של אחוזים בודדים.

הגודייר אמורים להיות מעט יקרים יותר.

חפש השוואות בחו"ל.

בדוק מחירים וזמינות בפועל של הצמיגים ויאללה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט מדובר בצמיגים טריים.

תהנה, ונסה להעלות סיקור/עדכון בעתיד על חוות דעת ארוכת טווח.

אל תשכח להיות זהיר בכמה מאות ק"מ הראשונים עד ששכבת ההגנה על הצמיגים תרד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...