Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם משנה איזה טויטרים להרכיב?

Guest ®XploiteR
שימו לב! השרשור הזה בן 7069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יכול להיות שהטוויטרים ששמעת היו סתם יקרים..

לטוויטרים יש רמות, והם מאוד משמעותיים..

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי יש הבדלים ענקיים בין טוויטרים של 50 שקל (שבדרך כלל מקבלים מתנה ) לטוויטרים של 700 שקל ומעלה

הכל תלוי בכמה אתה מוכן להשקיע..

טוויטים טובים ששמעתי ובמחיר טוב זה של MAGNAT (אבל הם באים בקומפוננט הוא עולה 350 שקל היום אם אני לא טועה) יש להם צליל נקי וטוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי יש הבדלים ענקיים בין טוויטרים של 50 שקל (שבדרך כלל מקבלים מתנה ) לטוויטרים של 700 שקל ומעלה

הכל תלוי בכמה אתה מוכן להשקיע..

טוויטים טובים ששמעתי ובמחיר טוב זה של MAGNAT (אבל הם באים בקומפוננט הוא עולה 350 שקל היום אם אני לא טועה) יש להם צליל נקי וטוב

700 שקל לטוויטרים אני לא אומר שזו גנבה לאור יום ולא לילה, זה שניהם

אני בזמנו קניתי טוויטרים מקצועים "4 ב 400 והם היו סוף :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר. אבל כסטנדרט ללא מגבר וללא סאב זה כ"כ משנה איזה טוויטרים? אגב כתוב על האריזה שהם 300W האם זה אומר שהם תומכים ברמקולים של 300W מקסימום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר. אבל כסטנדרט ללא מגבר וללא סאב זה כ"כ משנה איזה טוויטרים? אגב כתוב על האריזה שהם 300W האם זה אומר שהם תומכים ברמקולים של 300W מקסימום?
תחפש טוירטים של מורל MT11 או MT22

אחד ההתרונות של מורל בקומפוננטים שלהם זה האיכות הטויטר פשוט טויטר מדהים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי יש לפיוניר טוויטרים חיוווווות שעולים 700 שקל יש אותם לחבר שלי באוטו

הוא קנה אותם ב100 שקל (לא גנובים!!!!) פשוט אחת החנויות פה באזור הם חברים שלנו ... והוא קיבל 2 סטים כאלה אקסטרה בטעות אז אחד הוא מכר לו ואחד לקח לעצמו :-D

אבל כבר נתקלתי באנשים שקנו שם את אותם טווטרים במחיר מלא!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...