Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בניית עמדת נהיגה ביתית, סימולטור בקיצור :)

שימו לב! השרשור הזה בן 3558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים, אני שמח לבשר בזאת שגם אני השתגעתי :lol:

הכל מתחיל כשנמאס לך מההגה הישן של מייקרוסופט ואתה מחליט לרכוש G27.

פותחים את הקופסה, מחברים הכל אחד לשני, ההתרגשות מתחילה, והופ אתה שם לב שאין לך איפה לשים את ההילוכים, טוב, הגיע הזמן לעבור חדר, מוצאים מקום אחר שיש בו שולחן מחברים הכל מאלתרים סטנד להילוכים (כסא מטבח הפוך) ומתחילים לשחק, בשלב זה ייעדתי לסימולטור לפטופ ולא את המחשב הנייח הראשי, לאט לאט מגיעה טלוויזיה 37" (כי מחליפים את זו שבסלון) הכסא הופך למעין מדף טיפה יותר נוח, את הלפטופ כבר מחליף המחשב הנייח (חזק יותר) ופה זה כבר מקבל צורה.

IMG_20140130_172022.jpgIMG_20140320_160509.jpg

בשלב הראשון, חור בשולחן שהטלוויזיה תכנס אליו ולא תעמוד על הרגל על מנת שהמסך יהיה בגובה העיניים:

IMG_20140406_110624.jpgIMG_20140406_132501.jpg

בשלב השני לוקחים כסא של אוטו ובונים לו הגבהה כדי שיהיה בגובה המתאים למסך:

IMG_20140409_190706.jpg

כרגע אני עדיין עם המדף המקומבן להילוכים לא ממש נוח, הם טיפה גבוהים ונמצאים אחורה מדי אבל גם זה יטופל, בתכנית להמשך: בניית קונסולה להילוכים, וחיבור הכסא לחשמל (הוא מתכוונן חשמלית). מה שהייתי רוצה ובינתיים לא יהיה: 3 מסכים :oops:

הסימולטור מריץ LFS, וAssetto Corsa שבשניהם הוא מכוון להראות את לוח השעונים בתוך גלגל ההגה, נוח מאוד מדוייק מאוד וכמובן כיף גדול, שתי הסימולטורים האלה בעלי פיזיקה מאוד טובה והם מעבירים את ההרגשה מצויין, האסטו קורסה עוד חדש והוא עדיין בגרסת בטא ככה שעוד עומד להיות לו הרבה עדכונים ושיפורים, היתרון שלו על פני הLFS שהוא עם רשיונות למכוניות ומסלולים אמיתיים, וכמובן גרפיקה מצויינת, בקיצור מומלץ בחום.

כמו שאמרתי הייתי מאוד רוצה שיהיו 3 מסכים זה היה נותן שדה ראייה הרבה יותר טוב, העניין הוא שצריך לקנות במיוחד 3 מסכים מאותו הדגם, אבל מי יודע אולי גם זה יגיע... :lol:

קצת תמונות לאיך זה נראה כרגע (פרארי 599xx, פרארי 458, BMW M3 E30 בהתאמה):

IMG_20140406_160323.jpgIMG_20140406_160913.jpgIMG_20140409_203208.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה אחלה! זה משדרג את חוויית המשחק ברמות! מניסיון :twisted:

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון מצוין,לא הבנתי רק איפה הידית הילוכים ממוקמת?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, איזה יופי, הגשמת את החלום שלי כשיהיה לי זמן פנוי (וקצת כסף,כי בתכל'ס חוץ מההגה ההוצאות לא גדולות) תהנה.

לגבי המסכים, למה 3 מסכים באותו הגודל? אי אפשר לקחת עוד 2 מסכים קטנים יותר רק למטרת ראייה לצדדים ולפצל בהתאם?

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון מצוין,לא הבנתי רק איפה הידית הילוכים ממוקמת?

ובכן, זה כי היא עדיין לא ממש ממוקמת, כמו שאמרתי זה השלב הבא, כרגע הקונסולה בנוייה חלקית נשאר רק לקבע אותה לשולחן ולעטוף אותה בלבד, כשזה יקרה אני אעלה תמונות גם שלה.

לגבי המסכים, כל מסך מציג צבעים בצורה שונה, ולכן שלושה מסכים שהם לא מאותו הדגם יראו מאוד מוזר, כשהם בגדלים שונים אז גם התמונה בצדדים תהיה קטנה מהתמונה באמצע (אי אפשר להגיד לו לחתוך את התמונה) וזה כבר באמת יהיה מעוות ולא כדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון:

IMG_20140420_141343.jpg

טוב אז זו העמדה להילוכים, לצערי מצד שמאל אני צמוד לקיר ולכן על מנת שאני יוכל לצאת ולהכנס לסימולטור הייתי צריך לתפוס אותה על שני צירים וקליפס מצד שני, האמת שזה מאוד יציב וחזק, עדיף מאשר להניח פשוט על הרצפה ואז זה תמיד זז, כמובן שהגובה והמיקום הותאם לפי ישיבה.

IMG_20140420_152407.jpg

וככה זה נראה עם ההילוכים, הם שקועים בפנים ומה שסוגר עליהם יתפס עם ציר וישמש כמעין דלת על מנת שיהיה אפשר תמיד להוציא את ההילוכים אם יש איזשהי בעיה, בנוסף מתחת לשולחן אפשר לראות שיש גם מדרך לרגל שכרגע עדיין לא ממוקם ומקובע.

ועכשיו לשלבי העטיפה, לצורך העניין נקנה בד דמוי עור, ולעבודה.

IMG_20140423_085402.jpgIMG_20140423_085420.jpgIMG_20140423_103955.jpg

השלב הבא זה באמת לחבר את הציר לדלת של הקונסולה ולהתאים את ההילוכים פנימה בעזרת הבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת פרויקט שלא רואים כול יום,ממש השקעה יפה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי! כל העסק קיבל אחלה צורה.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

טוב אז אחרי שהכל עטוף נשא רק לחבר את ההילוכים וזהו הכל מוכן, עוד כמה תמונות של התוצאה הסופית:

IMG_20140426_182931.jpgIMG_20140426_121622.jpgIMG_20140426_182823.jpg

עכשיו רק נשאר לקנות טרנספונדר לחשמל של הכסא, מישהו יודע במקרה כמה אמפר הוא אמור לקבל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הפרויקטים המגניבים שעשו פה,אהבתי את התמונה של המסך וההגה,קיצר,שישי הבא אני קופץ אליך תכין קולה.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מגניב ביותר, השאלה אם חווית המשחק היא באמת מרגישה ''אמיתית'', זתומרת שההגה מגיב כמו שצריך לצורת המשחק, כולל ההילוכים גז ברקס?

כי מנסיון שהיה לי הגה למחשב בעבר, הוא לא הגיב משהו למשחקי מרוצים, אבל אולי גם לא כל המשחקים שניסיתי עליו היו כל כך מתאימים + ההגה שהיה לי הוא דיי פשוט.

אבל רעיון מגניב, לא זול ההגה הזה, אני יודע שהוא ממש מקצועי, אבל האם המשחקים מותאמים אליו כמו שצריך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מדהים.

אני ממליץ לך לכוון במשחק Field of view (או בקיצור FOV) גבוה, במרחק שלך ממסך כזה גדול אני משער שאתה תקבל סחרחורת אחרי כמה דקות של משחק על FOV נמוך\בינוני.

היישור של ההגה עם ההגה במסך ממש נחמד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגניב ביותר, השאלה אם חווית המשחק היא באמת מרגישה ''אמיתית'', זתומרת שההגה מגיב כמו שצריך לצורת המשחק, כולל ההילוכים גז ברקס?

כי מנסיון שהיה לי הגה למחשב בעבר, הוא לא הגיב משהו למשחקי מרוצים, אבל אולי גם לא כל המשחקים שניסיתי עליו היו כל כך מתאימים + ההגה שהיה לי הוא דיי פשוט.

אבל רעיון מגניב, לא זול ההגה הזה, אני יודע שהוא ממש מקצועי, אבל האם המשחקים מותאמים אליו כמו שצריך?

התגובה של ההגה באמת תלויה מאוד אמנם גם בסוג ההגה אבל גם באיזה משחק אתה משתמש, הLFS מעביר את הפידבק להגה בצורה הטובה ביותר, אסטו קורסה עדיין בגרסת בטא ואני מאוד מקווה שזה עוד ישתפר, לא שכרגע זה לא מרגיש טוב, זה מרגיש מצויין, יש רק נקודות קטנות שקצת קשה לקבל ממנו את הנקודה לפתיחה של ההגה, אבל סה"כ זה מרגיש מעולה.

נראה מדהים.

אני ממליץ לך לכוון במשחק Field of view (או בקיצור FOV) גבוה, במרחק שלך ממסך כזה גדול אני משער שאתה תקבל סחרחורת אחרי כמה דקות של משחק על FOV נמוך\בינוני.

היישור של ההגה עם ההגה במסך ממש נחמד!

אתה צודק שבתמונות שהועלו עד עכשיו הכיוון תצוגה לא היה מדוייק, לא רק בFOV, בכללי, ולאחר כיוונים אחרונים אני חושב שהגעתי באמת לכיוון שמתקרב מאוד לשלמות.

עדיין בגלל שבאמת שזה מסך גדול ואתה לא באמת רואה מסביב, זה באמת גורם קצת לסחרחורות אבל בקטע טוב, אתה ממש מרגיש שאתה בתוך האוטו

IMG_20140508_164030.jpgIMG_20140501_153605.jpgIMG_20140515_135617.jpg

458 בסילברסטון ובמאג'לו ופגאני היוארה ברינג, אפשר גם לראות שעטפתי גם את השולחן וזה מוסיף מאוד כשלא רואים את העץ שלו.

עריכה אחרונה על ידי YaronMi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 3558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...