Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יצאתי לעוד כמה הטסות, יצאו כמה סירטונים נחמדים

שימו לב! השרשור הזה בן 3508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא, ממש לא, כבר הגעתי לגבהים הרבה יותר רציניים אבל בכל אופן הגדרתי מגבלת גובה שעומדת על 400 מ' כדי חלילה לא ליצור סיכון בטיחותי לכלי טיס.

להמחשה:

1511530_10152135014649962_328536682_n.jpg

עריכה אחרונה על ידי edan82

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי.

אם זה הטכנולוגיה שיש לאזרח, מעניין מה יש לצבא:wink:

בתקופה שהטסתי טיסנים, היו כאלה שבשביל לקלוט וידיאו מדאון באיכות של פלאפון פשוט ביותר, היו פורסים אנטנות ובאלגן, היום הכל WIRELESS באיכות HD.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי איך עובד הדבר הזה של הטסת "מיני מזל"טים" על ידי חובבי טיסנים בארץ הקודש עם כל הרגישות המתבקשת לכלי תעופה "זרים".

הרחפן הזה לצורך העניין יודע לטוס מאוד גבוה, אם מבטלים לו את הגבלת הגובה הוא גם יודע להגיע לגבהים של מעל קילומטר (יש מספיק סירטוני המחשה) ויכול לטוס לטווח רחוק מהמפעיל.

השאלה היא מתי מגיעה הנקודה שבא מזניקים אפאצ'י\F16 כדי ליירט את הצעצוע ?

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמעתי בחיים שעל טיסן הזניקו יירוט.

אולי טיסן שבא מכיוון עזה או משהו בסגנון, דווקא שמעתי על זה כמה פעמים.

אולי זה הזמן לחדש קשר עם החברים שהיו ביירוט.

יכול ליהיות שיש משהו במה שאתה אומר ויש להודיע למשרד הביטחון על מקום שמועד להטסת טיסנים. (לרוב מקומות ההטסה הם קבועים), אני פשוט שילמתי ביטוח והלכתי להטיס בלי יותר מידי מחשבות.

המקום הכי מטורף שהטסתי היה טיסן דלק עם כנף של 2 מטר, בטיסת מבחן בתוך הישוב שלי, כמובן שנקטתי בזהירות, והטסתי יותר מעל הבדואים. (עדיף לרסק אוהל מאשר לרסק חלונות של וילה:wink:)

הטסתי פעם ליד בסיס צבאי של חיל האוויר, בקו אוויר זה ק"מ עד לגדר של הבסיס, בוא נגיד ככה שטיסן נורמאלי לא יסחוב עם הדלק שלו אחרי הש"ג השני של הבסיס.

לא חושב שיתנו לך להתקרב לדברים החשובים בבסיסים, עם הטכנולוגיה של היום עוד ישבשו לך את הקליטה לפני או משהו.

זה היה שטח הטסה מוכר, היו שם גם טיסנים בסדר גודל של מטוס פיפר אורגינל.

אם הייתי משועמם וגר איפה שאתה גר וצעיר ב10 שנים דווקא נראה משעשע להטיס את הרחפן הזה מעל בסיס של בריטים.

אני חושב שהתגובה שלהם תיהיה הרבה יותר איטית מבסיסים ישראליים (אנחנו חיים באיום, הם לא).

דרך אגב העניין התפתח גם לכיוון תעשייתי, היום אני רואה לא מעט מודעות של מכירת בתים, שמשלבים קישור לסרטון שצולם באמצעות רחפן.

מזמינים חברה שמתעסקת עם זה, והם מצלמים ועורכים סרטון שמראה את הבית מכל הזוויות.

עריכה אחרונה על ידי nir100
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטסתי פעם ליד בסיס צבאי של חיל האוויר, בקו אוויר זה ק"מ עד לגדר של הבסיס, בוא נגיד ככה שטיסן נורמאלי לא יסחוב עם הדלק שלו אחרי הש"ג השני של הבסיס.

אכן, נבטים זה בסיס גדול.

דרך אגב העניין התפתח גם לכיוון תעשייתי, היום אני רואה לא מעט מודעות של מכירת בתים, שמשלבים קישור לסרטון שצולם באמצעות רחפן.

מזמינים חברה שמתעסקת עם זה, והם מצלמים ועורכים סרטון שמראה את הבית מכל הזוויות.

אתה אכן צודק, זה התפתח מאוד לתחום התעשייתי, זול יותר לעלות רחפן עם מצלמה מקצועית מאשר לעלות מסוק אמיתי לאויר.

אגב, ציינת שלרוב מקומות ההטסה הינם קבועים, זה נכון יותר לגבי טיסנים כי הם זקוקים למנחת מסודר, במקרה של הרחפן כל הכיף האמיתי בו זה ששמתי את הארגז שלו בתא המטען והוא קבוע במכונית.

עברתי במקום שנראה לי שמעניין לצלם בו? אני פשוט עוצר בצד,מניח אותו על איזה משטח ישר (מספיק משטח בגודל 30-40 ס"מ מרובע) ויוצא להטסה.

אין לי משטח המראה\נחיתה בטיחותי?

הגג של האוטו גם יעבוד.

זה כלי כל כך ורסטילי עם דרישות הטסה מינימליות, אין ממש צורך להתחשב במשטח המראה\נחיתה, גם רוח חזקה היא לא ביג דיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על השיתוף!

שאלה-אני רואה שאתה מתרחק עם הכלי לעתים מעבר לטווח הראייה,האם אתה משדר לתצוגה שנמצאת אצלך וכך בעצם מטיס אותו "על עיוור"?

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רוח חזקה היא לא ביג דיל אז זה שווה הכל.

יש לו משהו בסגנון של מייצב אלקטרוני או משהו? (אני כבר חלש במושגים, זה ג'ירו או משהו בסגנון?)

איך אתה יודע שאתה לא מגיע להגבלה של העמסה עליו? (אמרת שחיברת GOPRO), יותר נכון מעניין אותי מה המקסימום העמסה עליו?

טיפ קטן, תוודא שהיא לא תרקוד לך שם באמצע טיסה, זה פוגע מאוד במרכז כובד.

לא בסיס נבטים אלה חצרים, אבל עבדתי בבסיס נבטים תקופה והוא בסיס ענק!

למדת להטיס אותו לבד או שלימדו אותך?

זה נראה פשוט מאוד, אבל יש כאלה שאין להם את החוש הראשוני. (חוש הכוונה, כל הבחינה הויזואלית, וגם רגש בשליטה), למרות שהיום אפשר להעזר בסימולטורים.

בתחום הטיסנים היו עושים לנו כמו שיעורי-נהיגה, כל פעם משהו חדש אחר ואז המנהל של המועדון בא ועושה לך טסט.

כמובן שזה כמו אופניים וכמעט לא שוכחים להטיס, שנה שעברה בא לי ג'וק לשפץ את הטיסן וחזרתי להטיס עד שנגמר לי הגלון.

עריכה אחרונה על ידי nir100
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רוח חזקה היא לא ביג דיל אז זה שווה הכל.

יש לו משהו בסגנון של מייצב אלקטרוני או משהו? (אני כבר חלש במושגים, זה ג'ירו או משהו בסגנון?)

יש כמובן מערכת ייצוב שנעזרת גם ב-GPS- במהלך ההטסה המערכת ייצוב שולחת למנועים סיגנלים כדי לייצב את הרחפן.

ברגע שעוזבים את השלט (כשהמסוק באויר) מגיע החלק המדליק- ה-GPS בעצם נועל את הנקודה ושולח פולסים למערכת הייצוב ולמעשה אתה יכול פשוט להניח את השלט בצד והרחפן ימשיך לרחף בנקודה תו"כ ביצוע תיקוני סטייה בצורה עצמית.

איך אתה יודע שאתה לא מגיע להגבלה של העמסה עליו? (אמרת שחיברת GOPRO), יותר נכון מעניין אותי מה המקסימום העמסה עליו?

טיפ קטן, תוודא שהיא לא תרקוד לך שם באמצע טיסה, זה פוגע מאוד במרכז כובד.

המצלמת GO PRO יושבת על תושבת מקורית שמותאמת למצלמה\לרחפן והיא בולמת זעזועים, משתמשת במעיין ג'יירו כדי לשמור על כיוון הצילום ללא תלות בזוית שהרחפן נמצא על מנת לספק תמונה ישרה וכן התושבת ניתנת להטייה (למעלה-למטה) באמצעות השלט.

לא בסיס נבטים אלה חצרים, אבל עבדתי בבסיס נבטים תקופה והוא בסיס ענק!

למדת להטיס אותו לבד או שלימדו אותך?

זה נראה פשוט מאוד, אבל יש כאלה שאין להם את החוש הראשוני. (חוש הכוונה, כל הבחינה הויזואלית, וגם רגש בשליטה), למרות שהיום אפשר להעזר בסימולטורים.

לא לימדו אותי איך להטיס אותו, צפיתי בכמה סירטונים ב-YOUTUBE כדי להבין את הפרנציפ ו.....זהו.

יחד עם זאת, היה לי נסיון מועט עם מסוקים חשמליים הפשוטים (הרחפן ה-ר-ב-ה יותר קל להטסה) ויש לי נסיון עשיר במכוניות על שלט מקצועיות כך שלא נכנסתי לעולם שזר לי.

לאור הנסיון הדל שלי עם מסוקים ובצירוף העובדה ש-2 המסוקים שהיו לי התרסקו די מהר ויצאו מכלל שימוש (לא בריא להטיס אותם בבית והם לא באמת מתאימים להטסה מחוץ לבית...) קצת חששתי בפעם הראשונה שהטסתי את הצעצוע הזה אבל אחרי חצי דקה באויר הבנתי שהחששות מיותרים והרחפן מאוד קל לשימוש.

מי שמכיר אותי יודע שאני חובב צעצועים וגאדג'טים ובמרוצת השנים רכשתי לא מעט מאלה, ויחד עם זאת- אף צעצוע שלי לא היה כל כך מהנה ומספק כמו הרחפן הזה, היכולת שהוא נותן לך לראות דברים שלפני כן לא יכולת לראות- PRICELESS.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...